A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

LETENKY

15.07.2008 09:29:16 | Iriska
Iriska
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je to od letošního léta s letenkami???? Někde jsem četla, že letenky v papírové podobě už neexistují, místo toho jsou jen elektronické. Jak je to? Letíme 31.7.2008 na Rhodos.
Díky za příspěvky a zkušenosti. Irena
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
maggggda 10.08.2008 23:03
Letenky  

Zelezo má pravdu. Pokud cestuješ charterovým letem přes CK, tak dostaneš normální papírovou...

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zelezo
19.07.2008 17:06 85.71.121.***
Letenky  

Pokud letíš s CK, tak dostaneš klasickou letenku. Jen u linkových letenek ti dají rezervační kód, který jim u odbavení ukážeš.

• Anonym (2)
katekat 17.07.2008 20:55
RE: RE: RE: LETENKY  

Ahojky, já s českýma CK nemám vůbec žádné zkušenosti, tak s tímto ti neporadím. Nech se překvapit :)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Iriska 17.07.2008 09:16
RE: RE: LETENKY  

Ahoj Katekat, já mám přesně na mysli to, že od Ck letíme na Rhodos. Instrukce k pobytu a cesty přicházejí týden před odletem poštou a mě zajímá, jak je to letos s letenkami - někde jsem četla, snad i ve zprávách v TV viděla, že se měly snad papírové letenky zrušit a místo toho jsou už jen elektronické. Nevím tomu hlavu, patu. Tak jsem se chtěla na této diskusi informovat, jak to tedy je. Díky. ;-) Irena

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
katekat 17.07.2008 08:34
RE: LETENKY  

Ahoj Irisko, nevim, na co presne narazis..Faktem je, ze stale vice spolecnosti rusi klasicke letenky a prechazi na online rezervacni systemy, kdy dostanes pouze rezervacni kod, ktery ukazes u check-in(u). Nekdy staci pouze doklad totoznosti a oni si to sami vyhledaji. Po zkontrolovani udaju ti vydaji palubni listek a hura do letadla ;-) Pokud letis s CK, urcite se zeptej primo u nich.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Iriska 15.07.2008 09:29
LETENKY  

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je to od letošního léta s letenkami???? Někde jsem četla, že letenky v papírové podobě už neexistují, místo toho jsou jen elektronické. Jak je to? Letíme 31.7.2008 na Rhodos.
Díky za příspěvky a zkušenosti. Irena

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze