A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

letecké společnosti

25.01.2019 14:37:49 | Schnauzer-ak
Schnauzer-ak
Máte zkušenosti s leteckou společností KLM - dálkové lety? Služby za letu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kostička1 31.01.2019 08:11
Re: letecké společnosti  

S KLM jsme letěli dvakrát do Panamy a jednou z Mexika. Jídlo bylo v pohodě, letušky docela milé. Dost často roznášeli balenou vodu a v zadní části letadla bylo k dispozici volně pití a nějaké drobné občerstvení. Palubní portál - řekla bych, že dost velký výběr filmů a seriálů, nějaké hry, sledování letu, na výběr z několika z jazyků, sluchátka zdarma. Akorát při cestě z Mexika jsme měli jeden kufr poškozený, takže jsme na Ruzyni provedli reklamaci - kufr poslala firma nový. Druhý kufr nám vůbec nepřiletěl, na reklamacích zjistili, že zůstal v Amsterdamu. Což se při přestupech občas stane.Dovezli nám ho druhý den domů. Bohužel byl taky poškozený, reklamaci jsme řešili přímo s KLM. Trochu se protáhla - cca měsíc. Peníze za poškozený kufr poslali na účet.

Neregistrovaný uživatel
30.01.2019 05:19 194.213.41.***

Letěla jsem z Prahy přes Amsterdam do Toykia a zpět, super servis a catering, přesný odlet a pohodová posádka. Kufry bez poškození a přiletěly s námi.

za mě 1*

Macatova 28.01.2019 08:45

s touto společností jsem letěla z Amsterdamu do Detroitu. Vše na velmi dobré úrovni. Servis na palubě byl dobrý. Obrazovka s velkým výběrem filmů. Jídlo podávané 2xběhem letu pití neomezené. Vřele doporučuji :-)

Schnauzer-ak 25.01.2019 13:37
letecké společnosti  

Máte zkušenosti s leteckou společností KLM - dálkové lety? Služby za letu?

Zpět na všechny diskuze