A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Létání s ročním dítětem

14.09.2009 17:29:50 | Barvice
Barvice
Ahoj chtěla jsem se zeptat. V únoru letíme do Bangkoku naší roční dcerou. Máme přýmý let, který bude trvat cca 10 hodin. Letíme se společností Eva Air nemáte někdo skušenosti? Mají dědi k dispozici vlastní sedátko nebo musí celou cestu rodičům sedět na klíně? Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zzaza 11.11.2009 11:58
rady k dlouhému letu s prckem  

Jinak bych tu ještě mohla uvést,jak píše pán níže,jedině letět v business class..tak ani tam nemáte klid,biznis je plný ukašlaných důchodců,jeden starší,než druhý,jeden kašle,druhý smrká,další chrápe jak medvěd..byla to totální krizovka.Dokonce jsem vylítla,že si nevychovaný dědula neumí dávat ruku na ústa při kašli.Klid tam teda vůbec nebyl.Náš malý snášel let výborně,let domů trval 16 hodin a luxusne spal 7hodin v kuse v postýlce.Naštěstí náš malý nikoho neobtěžoval,stále se smál a byl maximálně v pohodě.LETĚLI JSME V BUSINESS CLASS...A NA ZMÍNĚNÉ GALERII NAJDETE MNOHO FOTEK...Ono se to nezdá,ale nám se letělo výborně.Tam trval let 11hodin,uteklo to,bylo to fajn.A let domů byl sice dlouhý,ale zase se lítá na noc a tak to taky uteče.Klidně mi piště na mejla ráda zodpovím cokoliv !!!!! :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
zzaza 11.11.2009 11:53
daleké lety s dítětem  

a ještě jedna

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
zzaza 11.11.2009 11:52
daleké lety s dítětem  

další

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
zzaza 11.11.2009 11:52
daleké lety s dítětem  

Ahoj všem tak vám zde uložím pár fotek diskutované dětské postýlky v letadlech na daleké lety,at víte,o čem mluvíte..kdo by chtěl,může mi napsat jakýkoliv dotaz,letěli jsme v březnu do Venezuely..ona závěsná postýlka se jmenuje BEBY BAG.A zavěšená může být jen před první řadou.Takže radím rozhodně rezervovat místo v první řadě!!!!
jinak se podívejte na moji galerii zde http://zzaza.rajce.idnes.cz/ posunte se na konec a Ameriku prohlížejte od konce,na kraji je Řecko-pro vás nic zajimavého.Jinak pokud dítě cestuje jako infant,rozhodně v žádném případě nemá nárok na svoje sedadlo!!!Nosnost této postýlky je cca 14kg.Rozměr má zhruba 80cm na délku.Při turbolencích se nad dítětem musí zapnout zip-viz první fotka.To letuška pečlivě kontolovala.Do postýlky vám dají polštářek a deku.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Sally 12.10.2009 08:29
RE: RE: Létání s ročním dítětem  

Mě stačila cesta z Antalye do Brna. Být to dál, byl bych asi dost nepříjemný. Za mnkiu seděli manželé s dítětem (nevím jak starým) a skoro celou cestu mě casnovalo s opěradlem a kopalo do opěradla. To že se hlasitě projevovalo mi až tak nevadilo. Horší bylo, že jsem se nemohl opřít, a to jsem sedadlo nesklápěl.
Ale vše je o vzájemné ohleduplnosti. Děti mi nevadí, ale "odsud pocud". Dítě potřebuje určitě nějaký pohyb a rozptýlení, ale ne na úkor ostatních cestujících.

• Anonym (1)
Mandelinka
11.10.2009 08:57 89.102.216.***
RE: Létání s ročním dítětem  

Letěla jsem pouze 4 hodiny do Egypta a mohu říci, že mi nebylo moc příjemné poslouchat stále brečící malé dítě, přestože sedělo hodně před námi. Také mám dvě děti, ale letět takto daleko s malým dítětem jen na dovolenou mi nepřipadá rozumné. Přesné informace o podmínkách letu s malým dítěten Vám určitě zodpoví hlavně příslušná letecká společnost.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ucik
03.10.2009 17:34 119.31.45.***
RE: Létání s ročním dítětem  

Ahoj zrovna jsme v Thajsku a jsme tady s malým, který má 2,5 roků. Musím říct, že let byl náročný a malému dělalo problém v letadle usnout. Nakonec usnul ale budil se protože cestovalo hodně neohleduplných rusů. Vemte vše co má malá ráda a obalte si nervy. Pokud bych mohla volit tak bych si stoprocentně vybrala bussnis třídu, kde je prostor a klid. Ale jinak je tady nádherně. 8-)

petr20 22.09.2009 17:51
MHD na Ruzyň  

Má někdo zkušenost s linkou AE s hlavního nadraží.Vzdálenost od zastávky na terminál1 atd.Dík :-P :-P

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Barvice 21.09.2009 17:01
RE: RE: dlouhé lety  

Super moc děkuji ;-) snad bude všechno vpořádku :-D

pájja
17.09.2009 12:01 80.188.56.***
Zpět na všechny diskuze