A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Let s Oman Air

02.10.2011 07:51:42 | Utinka
Utinka
Ahojda, v listopadu letíme s Oman Air přes Muscat do Colomba. Nemáte někdo zkušenost s touto leteckou společností? Díky za případné info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Utinka 03.02.2016 17:21
Re: Let s Oman Air  

Ahoj Adriano, co bys chtěla vědět? Ráda odpovím.

Neregistrovaný uživatel
02.02.2016 16:11 95.102.21.***

Ahoj Utinka .
I keď je táto diskusia už staršieho dáta ......
Prosím Ta zvazujeme dovolenku na Zanzibare chcela by som pár info od niekoho kto tam bol ...dalo by sa s tebou spojiť .
Ďakujem Adriana

Janka
26.07.2015 14:19 95.151.52.***
let na srí lanku  

Ahojte všetci :) v januári 2016 sa chystám na dovolenku na srí lanku, let z londýna cez muscat do colomba s oman air. mám iba jediný problém a to taký že v muscate máme pri ceste tam iba 1 hod 20 min čas na prestup. Mám z toho iba nervy že ak to nestihneme ďalšie lietadlo nám letí za nejakých 13 hodín.. Nemá niekto s týmto skúsenosti prosím? ďakujem veľmi pekne
Janka :)

Utinka 29.03.2014 07:56

Letěli jsme s Oman Air na trase Mnichov-Muscat-Zanzibar a opět to bylo super. Dost místa pro nohy, jídla a pití. ;-) ;-)

Utinka 06.01.2014 10:57

Tak už nás zase brzy čeká let s touto společností. Letíme 7.3. z Mnichova na Zanzibar s přestupem v Ománu. Už se moc těším. :-)) :-)) (((H)))

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
jabarimba 31.12.2011 08:38

Letěli jsme s touto společností z Mnichova do Male s přestupem v Muskatu. Servis, posádka, pohodlí se vším souhlasím s předcházející diskutující -paráda. Letiště malé přehledné, jeden velký duty free shop s docela dobrým výběrem. My koukáme po cigaretách a např. LM karton asi 11 us, Marllboro, Camel asi 18, a pak nejlevnější nějaké neznámé značky Pioneer asi za 7 us -což jsou ceny vynikající, škoda že můžeme vézt jen karton na osobu. Přišlo mi tam, že je tam levné zlato, což je v těchto státech všude, ale po zkušennostech ve Venezuele bych se ho bála už někde v cizině toto zboží nakupovat. Výběr parfémů -ty mi přišly docela drahý ve srovnání s amerikou, cukrovinek, alkoholu. Na přestup jsme měli jen necelé 2 hodiny, tak jsme zas až tak letiště v Muskatu nezkoumali, toto jen to základní.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Utinka 18.11.2011 14:07

@};--Tak jsme zpátky a musím napsat, že let s Oman Air byl opravdu zážitek. Dostatek místa pro nohy, vlastní obrazovka. Výběr ze 3 druhů jídla, alko i nealko. Na delší trase Mnichov-Muscat a zpět je jídlo servírované dokonce 2x. Žádné zpoždění. Naprostá spokojenost. :-S

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Utinka 09.10.2011 08:59

8-)Jo už se těším! Letěli jsme už s Qatar Airways a Singapore Airlines a to byla taky špice. Takže to asi bude podobné. Dík za info.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
bramburek 08.10.2011 13:23

Ahoj. Já letěl s Oman Air minulý rok v říjnu z Mnichova do Colomba s mezipřistáním v Muscatu a na Maledivách. Letadla mají nová a luxusní.Každá sedačka svou obrazovku a dostatek místa pro nohy. Co se týká palubního servisu opět jednička s hvězdičkou. 3 jídla plus nápoje jak nealko tak i nealko po celou dobu letu. Určitě je to společnost minimálně srovnatelná s Emirates nebo Etihad. Muscat je menší letiště není kam zabloudit takže na letišti pohodička a doré FREE SHOPY.Letěli jsme Airbusem A330-200. Jsou opravdu špička nemusíš mít žádné obavy.

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
admin2 03.10.2011 11:18
Re: admin  

Tato letecka spolecnost totiz u nas (pro me s podivem) zatim nebyla zalozena. Musela jsem ji nejprve zalozit, i kdyz to nyni v teto nove verzi muze udelat kazdy. Pokud by nahodou dele nikdo neodpovidal, zeptejte se primo v diskuzi o zemi kam letite. Preji kazdopadne vydareny let:)

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze