A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

let s aeroflotem

18.08.2016 12:50:37 | Schnauzer-ak
Schnauzer-ak
protože diskuze o této letecké společnosti níže, jsou již zastaralé, zajímali by mě aktuální zkušenosti s touto leteckou společností. Letíme Praha Moskva Phuket.
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.10.2016 15:53 89.24.238.***
let s aeroflotem  

Letěli jsme na Phuket 19.9. Aeroflotem z Moskvy a 2.10.2016 zpět. Překvapilo nás, že na sedadle byly mimo dek i pantofle. Jídlo bylo dostatečné 2x za let a pití 4x, jinak na požádání kdykoli. vše v pořádku, též hodnotím kladně.

• Utinka
  • Schnauzer-ak
Neregistrovaný uživatel
05.10.2016 18:56 93.91.151.***
Re: let s aeroflotem  

Letěla jsem stejnou trasu letos v březnu.I když je v Moskvě let odbavený z jiného terminálu,vše se dá zvládnout,protože terminály E a F jsou ve stejné budově.Na přesun stačí max 10 minut.Co se týká letu Mosva Phuket,letěli jsme Airbusem,konfigurace sedadel 3-5-3,dost místa na nohy,tady vše v pohodě.Servis váznul(málo pití),jídlo obstojné,letušky celkem příjemné.Celkově bych Aeroflot hodnotila kladně.

• Schnauzer-ak
Schnauzer-ak 18.08.2016 13:50
let s aeroflotem  

protože diskuze o této letecké společnosti níže, jsou již zastaralé, zajímali by mě aktuální zkušenosti s touto leteckou společností. Letíme Praha Moskva Phuket.
Děkuji

Zpět na všechny diskuze