A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

LESBOS

28.08.2011 12:56:27 | Marulka
Marulka
krásne Pavle :-) Lesbos já milujem strašne moc a bola som tam veľmi šťastná :-) 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr Kalista
25.06.2014 13:23 194.228.32.***
Dovolená na ostrově Lesbosu  

Zdravím všechny kdo čtou tyto řádky. Chtěl bych se vás zeptat, kdo z vás už byl na ostrově Lesbos a jak se mu tam líbylo? My tam letíme za pár dní a byl bych velice rád kdyby mi někdo sdělil zážitky z tohoto ostrova. Co bych měl vidět a kam se podívat?
Jaké jsou zde ceny potravin (budeme si sami vařit)? Kdybych si chtěl půjčit auto, ko-
lik by mě to stálo? Platí se záloha? Kolik? Kde se dá třeba levně nakoupit?

Předem děkuji za reakci na moje řádky.

A ještě jednou Vás všechny zdravím a přeji Vám krásnou dovolenou.

Bohča 17.12.2011 17:56
Lesbos  

Fptečky jsou moc hezké.Povedly se, škoda že nejsou s titulky abychom vědely jak a kde jste byli. Chceme jet na Lesbos v r.2012 a tak vyhledávám něc o tady v Galerii. I tak děkuji. (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Marulka 28.08.2011 13:56
LESBOS  

krásne Pavle :-) Lesbos já milujem strašne moc a bola som tam veľmi šťastná :-) 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze