A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Lekce plavání:-)

30.11.-0001 00:00:00 | peťulíšek
peťulíšek
Peťulko fotečky jsou jako vždy suprový a Pepča v bazénu nemá chybičku,na pejsky také pohled vždy pohladí ,já skočit šipku tak už asi nevyplavu :-D
Ta fialová kytička mooooc zajímavá a vážně pěkná.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nemooo 26.07.2010 07:48

Moc krásné fotečky, jako vždy. :-D

• Anonym (7)
  • Anonym (10)
zekanka 13.07.2010 10:28

:-D :-D :-D 8-O Já myslela ,že králici neumí plavat :-D Pepča nemá chybu.
Jj loučení je vždycky těžké,přeji aby se chlupáči měli tak dobře jako u tebe a Majdy ;-)
Skoky zvládáš perfektně :-D to já jedině snožmo a ještě blbě :-D :-D
Vaše fuchsie už mu taky krásně kvete ale dneska ráno sem koukala že na ní sedli mršky mšice :-(

• Anonym (10)
  • Anonym (8)
Hanyyk 12.07.2010 18:17

Foto číslo 26 - tak vypadáme doma všichni! Moc hezké obrázky, Pepča je borka! Loučení asi nic moc, ale kluci budou dělat záslužnou práci! A ta kytička od tety vypadá jako motýlek! Super!

• Anonym (12)
  • Anonym (6)
Ja56 12.07.2010 15:24

8-O Pepča je borec, hafíci a ostatní super jako vždycky :-D

• Anonym (14)
  • Anonym (9)
L.Fox 12.07.2010 13:39

tak plávajúceho králika vidim tiež prvýkrát v živote 8-O :-| a tú kytičky - trojlístky - tak to som tiež ešte nevidela 8-O 8-O 8-O
Krásne fotky!!! :-P

• Anonym (9)
  • Anonym (12)
Lilinka 12.07.2010 12:36

Peťulko, opět super galerka. Pepina v tom bazénu fakt nemá chybu ;-) Jinak ta kytka od tety je opravdu zajímavá, zvlášť ty listy - pěkná :-D No a ten konec galerky opravdu není nic pro mě 8-O Ten "brouček" po mě lézt tak vyskakuju metr vysoko :-P Fůůůůj ;-) :-D

• Anonym (8)
  • Anonym (11)
MIRKA ST 11.07.2010 22:53

Přišla,viděla a žasla ;-) Chlupáčci,ti mně dostanou pokaždé,ale Pepina a její styl :-D :-D :-D No a o kytičkách ani nemá smysl diskutovat,na to jsi machr 8-O

• Anonym (10)
  • Anonym (9)
mamináč 11.07.2010 22:52

Peťulíšku nemá to chybu :-D plavajícího králika vidím poprvé :-D jak jsi ho dlouho trénovala :-P NÁDHERA :-D

• Anonym (15)
  • Anonym (9)
adeliste 11.07.2010 22:42

Peťulko fotečky jsou jako vždy suprový a Pepča v bazénu nemá chybičku,na pejsky také pohled vždy pohladí ,já skočit šipku tak už asi nevyplavu :-D
Ta fialová kytička mooooc zajímavá a vážně pěkná.

• Anonym (9)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze