A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

LAST MINUTE s CK Fischer na Mallorcu

24.06.2011 11:03:35 | lionet
lionet
Na konci sprna se chystám na last minute na Mallorcu a vybrala jsem si CK Fischer, máte s nimi na last minute někdo zkušenost? Jedná se mi o to, aby mi nevyměnily hotel za jiný, než si koupím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lionet 02.08.2011 19:24
Re:  

Děkuji za info, jsem ráda že jsi spokojená a že máš jen samé dobré zkušenosti ;-)

• Anonym (1)
lionet 02.08.2011 19:23
Re: LAST MINUTE s CK Fischer na Mallorcu  

většinou to tak je, že CK vyměňujou za lepší, tím líp, ale jde mi o to, že můžou vyměnit za hotel ve stejné kategorii a už se nám třeba ten hotel nemusí líbit, nebo jeho poloha atd... =-O

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
lionet 02.08.2011 19:21
Re:  

no ale já se neptám na zimní sezonu a né každý chce cestovat s německou CK, i když to vyjde levněji ;-)

• Anonym (1)
TomXtreme
26.07.2011 17:02 77.48.152.***

Už se těším, až zkrachují a dlouho to trvat nebude.Když vidím ty jejich ceny na zimní sezonu
v předprodeji skoro půl roku předem, to bych se fakticky musel zbláznit, abych jim nacpal peníze. S německou cestovkou ceny pro 2 jako u CK Fischer za osobu a ještě mi zbyde na půjčení auta. Druhá věc, mají nová letadla a lety se obejdou bez trapných mezipřistání, protože naše slavné CK už nejsou schopny z jednoho letiště naplnit danou destinaci :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
SM
18.07.2011 13:11 89.102.191.***
Re: LAST MINUTE s CK Fischer na Mallorcu  

Ještě chci jen dodat, že výměna hotelu se nám stala za 10 - 15let, co s nima jezdíme pouze jednou a dostali jsme mnohem lepší hotel. Měli jsme být v 3* a dostali jsme 4* přímo u moře a vše bylo buď na stejné úrovni a nebo lepší úrovni než měl být původní. Chyba nebyla na straně CK.

• Anonym (1)
SM
18.07.2011 13:09 89.102.191.***

Ahoj,

na dovolenou s CK Fischer jezdím už od malička. A nikdy jsem s tou to cestovní kanceláří neměla žádný problém. Volím destinace jako Baleárské ostrovy, Řecké ostrovy, Kanárské ostrovy, Francie, Turecko. A doporučuji. Vše, co je na stránkách odpovídá k ceně uváděnén na stránkách se připočítává pouze pojištění, které je kolem 500,--

Hotely jsou na výborné úrovni, delegáti jsou profíci, pokud se při dovolené dostaneš do nějakých problému pomůžou a poradí a jsou na telefonu a 2-3x za týden v hotelu. Jednou jsem onemocněla a musela jsem být na pár dní hospitalizována v nemocnici a o vše se postarali.

Takže se neboj. S CK Fischer je to výhra. Mám s ní jen dobré zkušenosti a vzhledem k tomu, že patří mezi jedničky na trhu, myslím si, že i ostatní lidé s ní mají výborné zkušnosti:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
lionet 24.06.2011 12:03
LAST MINUTE s CK Fischer na Mallorcu  

Na konci sprna se chystám na last minute na Mallorcu a vybrala jsem si CK Fischer, máte s nimi na last minute někdo zkušenost? Jedná se mi o to, aby mi nevyměnily hotel za jiný, než si koupím.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze