A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Last minute přes ZAJEZDY.CZ

29.06.2009 13:34:42 | Evelinka
Ahoj, máte zkušenosti s nákupem dovolené přes portál zajezdy.cz??? Koupili jsme si last minute na Ischii, překvapilo mě ale , že veškeré pokyny obdržíme až 10dní před odjezdem - odjezd je z Brna, my z okolí Ostravy. Je to běžné? Podle operátorky je vše zaplacené, v pořádku a máme jen čekat na pokyny a origoš smlouvy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Renata123
16.07.2010 14:14 90.180.116.***
vyhledání  

Já tam ráda zájezd vyhledám, protože je tam nabídka cca 200 cestovek a je to přehledné. , ale pak se podívám ,která cestovka ho pořádá a už jednám přímo s tou ck. Nač zprostředkovatele, to je vždy složitější

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
martysss
16.07.2010 12:36 93.99.202.***
RE: mylné info od zajezdy.cz  

Dobrý den, chci se zeptat, jak proběhl nákup pres zájezdy.cz? byly nejake komplikace?

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
martysss
16.07.2010 12:32 93.99.202.***
RE: Last minute přes ZAJEZDY.CZ  

Ahoj chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti pres portál zájezdy.cz??

• Anonym (4)
Evelinka
07.07.2009 12:47 81.91.221.***
mylné info od zajezdy.cz  

Díky všem za info.
Dneska jsem volala do té naší cílové cestovky (Monatour), abych zjistila ten čas odjezdu a tam mi paní oznámila, že vůbec z Brna nejezdí, že mají trasu jen přes čechy, že mám úplně mylné info :-x . Takže nejbližší nástupní místo je Kolín...trošku na jinou stranu než Brno. navíc odjezd bude v 8ráno, takže z ostravy pojedeme v noci. No, alespoň, že to vím už jistě, ale stejně nechápu, proč mě operátorka ze zájezdy.cz ujišťovala o odjezdu z Brna od hotelu Grand v odpoledních hodinách :-? ... tomu říkám matoucí informace. Pokyny nám pošlou z CK v pondělí, takže kybych nezavolala, dozvěděla bych se až v úterý z pošty že jedeme úplně odjinud...snad to byla poslední komplikace... :-?

• Anonym (7)
  • Anonym (5)
Turist
06.07.2009 08:22 195.28.72.***
RE: Pokyny  

Podla zakona c. 159/1999 je CK povinná poslať pokyny na cestu min. 7 dní pred plan. odletom, ci odjazdom:

§ 852d
(1) Cestovní kancelář je povinna nejpozději 7 dnů před zahájením zájezdu poskytnout zákazníkovi písemně další podrobné informace o všech skutečnostech, které jsou pro zákazníka důležité a které jsou ji známy, pokud nejsou obsaženy již v cestovní smlouvě nebov katalogu, který byl zákazníkovi předán, zejménaa)...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
PopelkaJaninka
04.07.2009 17:50 77.240.98.***
Pokyny  

Jen připomínka k pokynům, pokyny se rozesílají v době kdy si je pořádající cestovní kancelář jistá, že nenastane žádná změna, proto u leteckých zájezdů je běžné posílání pokynů cca 3 dni před odjezdem, ale ve většině případů vám na dotaz prodávající zdělí předběžný plánovaný odjezd v 95 % se potvrdí stejný čas, U busů to bývá o něco dříve. :-P :-)

• Anonym (7)
  • Anonym (6)
Evelinka
01.07.2009 07:53 81.91.221.***
RE: RE: Last minute přes ZAJEZDY.CZ  

Díky, tak to jsem "klidná", jen doufám, že nám to skutečně nepošlou dva dny předem, protože se ještě musíme dopravit nějak do Brna- doufala jsem v bus StudentAgency, ale ten je na místenky a přes léto alespoň 14dní předem, takže to bude asi vláček.

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Nj
30.06.2009 13:03 82.113.58.***

Přesně, úplně běžné. Mám stejné zkušenosti jako Joye99.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Joye99
30.06.2009 11:27 90.177.60.***

běžné to je, některé cestovky dokonce posílají pokyny až po několikerýh urgencích ár dní před odletem

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Evelinka
29.06.2009 13:34 81.91.221.***
Last minute přes ZAJEZDY.CZ  

Ahoj, máte zkušenosti s nákupem dovolené přes portál zajezdy.cz??? Koupili jsme si last minute na Ischii, překvapilo mě ale , že veškeré pokyny obdržíme až 10dní před odjezdem - odjezd je z Brna, my z okolí Ostravy. Je to běžné? Podle operátorky je vše zaplacené, v pořádku a máme jen čekat na pokyny a origoš smlouvy.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze