A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Last minute FIRO-tour

15.04.2009 22:02:14 | Nitram
Nitram
Zajímalo by mne jakou máte zkušenost s Last Minute dovolená od FIRO-tour http://last-minute.firotour.cz/ V mém okruhu s nimi byli na Last minute pouze manželčiny rodiče před 3 roky a až na delegátku hlásili spokojenost. Podle toho co jsem četl tady v diskusích panuje s touto cestovkou převážně spokojenost. Ceny jejich zájezdů mi připadají dost dobré a hotely vypadají slušně ale chci vědět zda to platí i u jejich Lastminute. Já jsem byl na last několikrát s Fischerem ještě když patřil panu Václavovi a to nemělo chybu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ob1712 09.01.2014 10:03

Jezdim s Firem pravidelne a vyplati se pockat co nejblize k datu odletu. Pak dovolená vyjde opravdu za par penez. Vsiml jsem si ze zajezdy co jsou tesne pred odletem maji schovane na teto adrese. http://www.firotour.cz/zajezdy/super-last-minute/
Jinak za malo penez clovek nemuze ocekat to same jako na dovolene za 100 tisic. Ale povedlo se mi uz nekolikrat jet za 10 000 s all inclusive a nemelo to chybu.
Letos s nima zkusim jet i s nasim psim milackem tak snad se to moc neprodrazi.
http://www.firotour.cz/zajezdy/dovolena-se-psem/

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Globík 28.07.2012 15:25
Re: Last minute FIRO-tour  

Člověče, tak byl tam delegát Turek nebo velice nepříjemné delegátky? A CK ovlivní, jací jiní lidé budou na zájezdu a zodpovídá za ně? A delegát měl být jen v Bodrumu, jak se píše na webu, byť delegát Firo-Tour, tedy asi by měl být mluvící česky. Za to mi 500 Kč kompenzace přijde jako solidní peníz. A lodní personál není průvodce, ten v ceně nebyl. Možná jsem natvrdlý, ale co tedy bylo špatně?

Neregistrovaný uživatel
28.07.2012 12:39 109.80.2.***

mam velmi nepřijemnou zkušenost s Firem-už nikdy více.Velice nepříjemné delegátky.A prodali mi poznávací zájezd z katalogu Fira-německou cestovku BLUE VOYAGE.Poznávací zájezd-na malé yachtě plné Němců,kteří nechtěli nic poznávat,chtěli chlastat.Nevylezli na břeh jen pro alkohol.Služba lodního personálu-Turek máchl ke břehu rukou a řekl Olympos.Nic vic,nic méně.Delegát se občas objevil-Turek mluvící lámanou němčinou.A bych to zkrátila-Firo mi vrátila 500 kč ,ale s Firem už nikdy více.Je zajimají jen vaše peníze a sbohem s šáteček-tak nesolidní cestovku hned tak nenajdete.Podotýkám,že mě nikdo neupozornil,že se jedná o německou cestovku v jejich firemnim katalogu.

veronika
06.06.2012 13:35 89.190.71.***

Byli jsme s firem také na lastíku, nemělo to chybu, hotel luxusní, vše bez problémů i při objednávání přes net, ceny bezkonkurenční, letos pojedeme zase :-)

Abarka
28.12.2010 22:28 78.0.141.***
RE: Last minute FIRO-tour  

My jsme byli loni s Firem v hotelu Adria v Chorvatsku, all inclusive a byli jsme moc spokojení, cena byla velmi výhodná, jednání solidní. Letos jsme se rozhodli nečekat, jedeme celá parta do hotelu Nimfa v Živogošće, all inclusive jen za 11 500 v červenci. Na last čekat nebudeme, vymysleli jsme si kombinaci pobytu, při příjezdu jedeme do vodního světa ve Slovinsku - Čatež na 4 noci a pak jedeme do Zaostrogu, děti budou na táboře a my jsme si vzali vilku Paškal. Už se moc těšíme, Chorvatsko je srdcová záležitost, čistější moře jsme jinde nenašli!

Nitram 05.12.2010 14:42
Last minute FIRO-tour  

Díky všm, kteří dali svůj názor, tak nakonec jsem to risknul a byl jsem od té doby s nimi několikrát na Last minute
2009 Turecko - Royal Wings super

a po té co Fischer přišel o Eden Playa na Mallorce což byla a je srdeční záležitost naší rodiny tak letos i v tomto hotelu s nimi - opět až na delegátku naprosto skvělé.

Díky pozitivním zkušenostem jsem s FIRO-tourem pak vyrazil i na poznávačku na Island a do Turecka. Excelentní zážitek.

Mohu tedy jen doporučit !!!

lasisi 13.09.2010 20:39
RE: RE: Last minute FIRO-tour  

Boli sme v r. 2009 LM Kréta, jednanie , prístup aj dovolenka- všetko na 1! :-D

JaF
13.09.2010 16:53 90.181.72.***
RE: RE: Last minute FIRO-tour  

To jste měla velké štěstí vidím kritiky,že to bylo i velmi naopak!

JaF
13.09.2010 16:52 90.181.72.***
nespokojených je dost  

Dobrý den, nesolinost a nespokojenost jsem měla opakovaně s jednáním této kanceláře-jiný uživatel napsal celý článek na "Špatnáí zkušenost s Firotour"ale hlavně jednání, neplánované změny o kterých jsem byla ujištěna,mže nebudou nastali pak vmluvy nekvalitní vyřízení,reklamaci napíší na dopisním papíře s neplatným IČO, neuvednou ani jeden důvod,proč ubezpečili dali do smlouvy a pak porušili vše -špatné jednání,když jsem dopsala i dozorčí komisi,kam hújsem se dopátrala je vráceno -Obchodní rejstřík není aktualizován adresy zřejmě neplatí atd,atd.... nemohu doporučit ani náhodou :-?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 23.08.2010 09:28
admin  

Rozumim, omlouvam se. Prispevek jiz byl smazan.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze