A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Last minut - first minut - Exotika

16.09.2014 14:12:10 | Evka73
Evka73
Zvažuji dovolenou začátkem března 2015 někde v teple - třeba Dominikána, Thajsko, Kapverdy ... Jiné destinace mě nenapadají. Jediné požadavky jsou teplo, písek, all inclusive strava, odlet z Prahy (a bohužel v termínu pražských jarních prázdnin). Protože je to až letošní nápad, neporovnávala jsem nabídky v zimě, tak přemýšlím co bude výhodnější - jestli vybrat na first minut (velký výběr, určitá sleva) nebo počkat na last minut (ale bude alespoň nějaký výběr když se jedná o jarní prázdniny?, nevím jak vysoké jsou slevy pro tyto termíny - na jakou cenu se jde dostat ...). Pojedu ve složení 1 dospělý a 2 děti - 16 a 14 let, ale to asi budu muset zaplatit za 3 dospělé. Díky moc za jakékoliv postřehy
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.02.2016 12:58 213.129.149.***

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o vyplnění krátkého dotazníku, který Vám zabere opravdu jen pár minutek. Velice mi tím pomůžete. Cílem tohoto výzkumu je zjististit, zda čeští turisté preferují při výběru zájezdu české nebo německé cestovní kanceláře.
https://do-dominikanske-republiky-s.vyplnto.cz/
(((clap)))

Neregistrovaný uživatel
16.01.2016 01:49 83.208.93.***
Re: Last minut - first minut - Exotika  

Zdravím všechny zkušené cestovatele. Rádi bychom na přelomu března dubna chtěli k moři. Našla jsem Gambii a Senegal s polskou cestovkou Rainbowtours . Nemáte někdo zkušenost? Nebo je lepší jet individuálně? Jak je to s vízem pro individuální cestu? Děkuji za odpověď. L.

Neregistrovaný uživatel
14.01.2016 22:37 89.176.50.***

Ten odkaz nestojí ani za podívání. To co prodávají německé CK za 890 EUR s odletem z Prahy ( např. Sri Lanka s polopenzí v snad nejlevnějším hotelu Koggala beach na 13 nocí ) je v tom odkazu jako last minute za 34.000,- . :-D

Běžte si dělat reklamu jinam srandisto :-|

Neregistrovaný uživatel
14.01.2016 15:21 83.240.86.***

Já doporučuji se podívat sem http://www.limestravel.cz/
Když dobře chytnete, tak se dá koupit Dominikánská republika za 25 tis na osobu.

Jitka 09.09.2015 22:33

Marcelo - tak třeba: http://www.5vorflug.de/
Tady hledám, kupuji přes české cestovky (www.expecta.cz). Musíš si trošku pohrát s daty, namodelovat délky pobytů. A můžeš narazit na skvělé cenové nabídky. Občas musíš jít do hloubky a podívat se i na nabídky německých cestovek, které jsou tam uvedeny. I to dokáže český přeprodejce stáhnout a nechat Tě zaplatit v korunách.
Je tam i nabídka hotelů, Němci jsou velkoodběratelé a ceny hotelů mají nasmlouvány za pěkné peníze.
Píšeš ale o Thajsku. Tam se vyplatí jet bez cestovky. Ubytování jsem si opakovaně zařizovala tady: http://www.sawadee.com/
Ceny jsou nižší než kdyby sis hotel rezervovala napřímo u hotelu.
A letenky: tak to koukám na nabídky. Někdy jsme kupovali letenky u Student Agency, jindy přímo u Emirates. Chce to sledovat.
Místní přelety pak u Air Asia nebo Bangkok Airways.

• Anonym (3)
schnauzer 08.09.2015 19:54

Podívej se na stránky: sonnenklar.tv. Jsou tam zajímavé nabídky odevšad. Byli jsme přes ně 2x v Thajsku, pak v Dominikáně a teď bude Jamajka. Všechno vždycky klapalo, péče o klienty vzorná. :-)

• Anonym (2)
Marcela
07.09.2015 21:25 90.178.25.***
Thajsko nebo Dominikána na vlastní pěst  

Poradí prosím někdo,kde hledat výhodně letenky a ubytování?Nějaké osvědčené stránky,klidně německé a odlet z Německa,díky O:-)

Marcela
07.09.2015 21:20 90.178.25.***

Zdravím,kde prosím vyhledáváte letenky?U nás mi ta cena přijde šílená,ale nemůžu narazit na něco výhodnějšího,chcem až v lednu/únoru Thajsko na vlastní pěst,zařídit si i ubytování(také uvítám nějaké stránky na to),díky,Marcela

Marcela
07.09.2015 21:17 90.178.25.***

Zdravím,můžete mi dát tip na nějakou německou cestovku?Plánujeme Thajsko na přelomu ledna/února,a mám problém to nějak vyhledat přes net,pořád mi naskakují jen ty české co zprostředkovávají ty německé :-\,díky M.

Ola
27.10.2014 18:19 83.240.68.***
Re: dovolena  

Ahoj, taky zvažujeme vážně Thajsko příští rok, zatím projíždíme nabídky, dobré mají na limestravel.cz ale tak uvidíme, kam to přesně nakonec bude. Zatím nemáme vybráno. My si na vlastní pěst určitě netroufnem, když jsme tam nikdy nebyli, možná příště :)

Zpět na všechny diskuze