A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kypr s VTT v listopadu

25.09.2012 23:41:44 | dryadka
dryadka
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s podzimními zájezdy na Kypr (do Paphosu) s cestovní kanceláří VTT? Zajímaly by mě jakékoliv pozitivní i negativní reference, uvažujeme o zájezdu v rámci programu Kypr levně pro všechny, ale protože je nabídka o něco levnější než jinde, zajímalo by mě, jestli neskrývá nějaké nevýhody. (Konkrétně uvažujeme o ubytování v Akti Beach Village, takže jestli někdo ví víc o tomhle hotelu, byla bych vděčná i za informace o něm.)

A pokud byl někdo na Kypru v listopadu a mohl mi napsat, jaké tam bylo tou dobou počasí (teploty, slunečno nebo zataženo, bylo to na koupání, nebo jen na výlety?), byla bych vděčná - našla jsem na netu články o počasí a teplotní tabulky pro jednotlivé měsíce, ale ty se dost lišily, tak by mě zajímala osobní zkušenost.

Za jakékoliv zkušenosti děkuji:)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jan Sladký
27.10.2013 00:59 88.103.60.***
Re: Kypr s VTT v listopadu  

Pok
ujišťování CK VTT o hotelu rodinného typu, v klidném prostředí:

http://www.youtube.com/watch?v=WsvIBYDgpXY
A své uveřejnění odpovědi majitele VTT doplňuji o výňatek ze smlouvy mezi VTT a majitelem hotelu Kolymbia sky, o který se jedná:

http://www.senatpopuli.estranky.cz/clanky/odpoved-majitele-cestovni-kancelare-vtt-na-nasi-reklamaci.html

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
dagmar
30.09.2013 00:08 37.188.229.***
Re: Kypr s VTT v listopadu  

Dovolena s VTT nikdy nezklame.Tak snad ani na podzim.Take jedeme do Pafosu na Coral Beach.30nebude.ale jeste se urcite vykoupame.Tak na videnou:-).

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
dryadka 26.09.2012 00:41
Kypr s VTT v listopadu  

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s podzimními zájezdy na Kypr (do Paphosu) s cestovní kanceláří VTT? Zajímaly by mě jakékoliv pozitivní i negativní reference, uvažujeme o zájezdu v rámci programu Kypr levně pro všechny, ale protože je nabídka o něco levnější než jinde, zajímalo by mě, jestli neskrývá nějaké nevýhody. (Konkrétně uvažujeme o ubytování v Akti Beach Village, takže jestli někdo ví víc o tomhle hotelu, byla bych vděčná i za informace o něm.)

A pokud byl někdo na Kypru v listopadu a mohl mi napsat, jaké tam bylo tou dobou počasí (teploty, slunečno nebo zataženo, bylo to na koupání, nebo jen na výlety?), byla bych vděčná - našla jsem na netu články o počasí a teplotní tabulky pro jednotlivé měsíce, ale ty se dost lišily, tak by mě zajímala osobní zkušenost.

Za jakékoliv zkušenosti děkuji:)

• Anonym (2)
  • Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze