A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kuma lisa

22.07.2014 09:17:20 | HonzaS
HonzaS
Dík za MENU - trošku se to změnilo co jsem tam nebyl, ale snad se nezměnila alespoň docela příjemná atmoška? A jen tak na okraj - Kuma lisa není jen Liška - je to něco jako "Kmotra liška" (mazaná liška?) :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tereza
24.07.2014 21:40 88.100.35.***

Dobrý večer, prosím napište někdo kde se v Primorsku restaurace Liška nachází. Díky :-)

byk 23.07.2014 18:39

(((clap))) (((clap))) (((clap))) :-P :-* děkuji super nafoceno sice jedeme do Obzoru ale ony se ty ceny moc neliší a my nebyli bohužel 5 let nikde měla jsem nemocnou mamku tak to nešlo a nemůžeme se dočkat hltáme všechny info tleskám je to super !!!!! :-* ahoj krásný zbytek léta přejeme ;-)

• Anonym (1)
HonzaS 22.07.2014 10:17
Kuma lisa  

Dík za MENU - trošku se to změnilo co jsem tam nebyl, ale snad se nezměnila alespoň docela příjemná atmoška? A jen tak na okraj - Kuma lisa není jen Liška - je to něco jako "Kmotra liška" (mazaná liška?) :-)

Zpět na všechny diskuze