A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Krásný foto-dokument z cesty

22.08.2012 11:43:45 | Ivka63
Ivka63
Nádherný foto-dokument, krásný příběh z vaší cesty. (((clap)))
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Gabriela
06.06.2014 15:26 125.227.210.***
Java v Cervenci  

Ahoj, chystame se na skutrech procestovat zapadni Javu a jakozto zkuseneho jsem se chtela zeptat na nasledujici. Dostali jsme upozorneni z hostelu ze, v druhe pulce cervence neni na Jave o co stat, silnice jsou kvuli nadchazejicimu Lebaranu preplnene a dochazi k ruznym kradezim a dalsim neprijemnym zkusenostem. Chceme cestovat spis po prirodnich pamatkach atd. Myslim, ze bude vsude tak moc lidi, ze by se mohla dovolena stat ne uplne peknym zazitkem, prudou? Diky :-)

Gabriela
06.06.2014 15:26 125.227.210.***
Java v Cervenci  

Ahoj, chystame se na skutrech procestovat zapadni Javu a jakozto zkuseneho jsem se chtela zeptat na nasledujici. Dostali jsme upozorneni z hostelu ze, v druhe pulce cervence neni na Jave o co stat, silnice jsou kvuli nadchazejicimu Lebaranu preplnene a dochazi k ruznym kradezim a dalsim neprijemnym zkusenostem. Chceme cestovat spis po prirodnich pamatkach atd. Myslim, ze bude vsude tak moc lidi, ze by se mohla dovolena stat ne uplne peknym zazitkem, prudou? Diky :-)

ajaworld 28.10.2012 19:37
Re:  

Ano, Kawah Ijen ("kavaidžen";), tedy nosiči síry - to je jeden z TOP životních zážitků. Děkuji, že jsem to mohla vidět. Neuvěřitelné, úžasné, nepředstavitelné.

Tina21 13.10.2012 10:43

Jeden neveriacky pozerá, čo všetko môže človek zvládať, aby sa uživil. Myslela som že fotky kráterov a prírody v tejto fotogalerii už nič neprekoná, ale potom prišli nosiči síry a tí mi úplne vyrazili dych. Nádherné zábery a určite fantastický nezabudnuteľný zážitok, vďaka že si sa podelila.

ajaworld 26.09.2012 17:45
Re:  

Moc děkuji za pochvalu, těší mě to. Cesta Indonésií rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. Shift+A zlepší kvalitu všech obrázků na webové stránce.

MIRKA ST 26.09.2012 15:45

Napsat,že je to krása,tak to fakt nevystihnu,protože pro tyhle fotky nemám slov.
Ájo,přeji ještě hodně cest a nám další obrázky ;-)

ajaworld 08.09.2012 17:41
Re:  

Děkuji za pochvalu...zážitky jsou opravdu nezapomenutelné. Z mnoha důvodů. Ještě bude následovat Bali.

wwendy53 08.09.2012 17:06

To je tak nádherné, že ani nevím, co napsat. Fotky krásné a prožitky jistě mnohem krásnější. Jak je možné, že jsem na těchto stránkách poprvé??? (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Ivka63 22.08.2012 12:43
Krásný foto-dokument z cesty  

Nádherný foto-dokument, krásný příběh z vaší cesty. (((clap)))

Zpět na všechny diskuze