A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Krásne

09.03.2014 19:08:06 | L.Fox
L.Fox
Nádherné zábery (((clap)))
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tcpetula 18.03.2014 22:12
Re: emiliana  

Děkuji Ti :-))

emiliana 13.03.2014 18:06
emiliana  

působivé foto, dík za pokoukání

Tcpetula 11.03.2014 21:12
Re:  

jo to máš pravdu jsou dostupnější. Zrcadlovku mám jen základní canon 1000D, u ní jsem zatím čištění neřešila, ale ten objektiv jel úplně novej tak mě trochu mlžením polekal.

No zkrátili mi ho až pár dní po příjezdu :o), zase jsem fotila palma-pláž-oceán-pláž-pláž-palma :-)

Od eximu, let s fly emirates - vše zásluha kamaráda Honzy (plác plác po zádech). První hotel La Plantantion - ten byl hroznej hlavně díky oblasti kde leží a druhej hotel Indian resort a tam už bylo vše bezva

Napíšu ti to sem, mrkla jsem taky na Tvé fotky a jsou krásné, jen by se ten můj komentář v tom množství už ztratil :o)

Jitka 11.03.2014 20:40
Re:  

Teď už kamery naštěstí nestojí majlant. A u zrcadlovky mám u prodejce doživotní čistění čipu zdarma, to je taky úžasný, když mi nafučí do objektivu bordel. To se Ti ještě nestalo?

A je dobře, že Ti nezkrátili řetěz rovnou po příjezdu. My takhle pustili syna s kamerou po pobřeží a kromě toho, že filmoval kachny, tak filmoval ještě kachny a pak kachny. A kachny, abych nezapomněla.

S jakou jste byli cestovkou? A jak se jmenoval hotel?

Tcpetula 11.03.2014 20:32
Re:  

Honziku co to tu na mě práskáš? Vždyť jste mi pak zkrátili řetěz, a to teda velmi razantně

Tcpetula 11.03.2014 20:30
Re:  

Jitko ještě jednou děkuji ;-) jsem na fotky (své) dost kritická tak jsem moc ráda, že se pak stejně někomu líbí ;-)
Mě potkalo naštěstí jen zamlžení, když jsem potom po uklizečkách klimatizaci vypínala tak byl objektiv OK a mohla jsem fotit bez obav a mlhy na fotkách 8-)
To se Vám potom dovolená celkem prodraží, co dovolená to nová kamera za předchozí zrezivělou :-X

Honza 11.03.2014 20:26

jeste aby nemela,kdyz byla vzdy pul dne nezvestna a fotila :-D :-D :-D

• Anonym (1)
Jitka 11.03.2014 20:23

Tcpetulo - s tím máme problém taky, když vyjdeme v tropech s kamerou nebo foťákem ven z hotelu, tak se pár minut nedá fotit. Ale já měla na mysli ještě něco trošku jiného: předloni na Srí Lance (na západním pobřeží) byla v době monzunu vlhkost taková, že jsme filmovali i fotili jako přes orošenou sklenici, a to pořád. To se s těmito fotkami vůbec nedá srovnávat. Foťáky se docela drží, ale kameru už máme třetí, ta druhá v pořadí zrezatěla po Thajsku. Vlhost je prevít.

Ale fotky máš krásné a basta.

Tcpetula 11.03.2014 20:15
Re:  

Jitko děkuji :-)) . A Honza opravdu nemlžil :-)) ten objektiv se mi několikrát zamlžil :-X a to i zevnitř. Podezírám z toho uklizečky, které při úklidu pokoje zapínaly klimatizaci téměř k bodu mrazu........

Tcpetula 11.03.2014 20:03
Re: Krásne  

Děkuji

Zpět na všechny diskuze