A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Krásné

25.02.2013 10:26:40 | xarinka
Opravdu krásné fotky! úchvatný ostrov, chystáme se tam, tak sbírám nějaké inspirace kam na výlety a tak vůbec. Máte nějaká doporučení spíš praktického charakteru? jako třeba přibalit boty do vody nebo svetr?! četla jsem, že tam bývá větrno a deštivo. Děkuji za případnou odpověď! Rena
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pavka46 05.03.2013 19:15
Re: dodatek  

Pokud budete potřebovat více informací (a já je budu vědět) můžete mi napsat na email - pav.kar@email.cz. Jestliže si budete chtít stáhnout některou z mých prezentací na stránkách Ulož.to, tak dopoučuji se zaregistrovat a pro stahování si zaplatit malý poplatek, protože to stažení pak trvá jen několik minut (oproti několika hodinám bez registrace).
Pavel.

pavka46 05.03.2013 19:04
Re: Krásné  

Dobrý den,
Madeira je opravdu nádherný ostrov. My jsme tam strávili 15 dní a každý den jsme chodili, či jezdili na nějaké výlety. Prakticky jsme tak poznali celý ostrov. Ve Funchalu jsme prošli co se dalo - nádherné zahrady (a je jich tam několik - platí se vstupné), zajímavé město, které se rozkládá na horském úbočí atd. Nějaké znalosti jsme načerpali z knižních průvodců (Madeira - Marco Polo s cestovním atlasem a turistický průvodce Rother Madeira - nejkrásnější horské túry a výlety po levádách). Často jsme k přepravě používali místní autobusovou dopravu, ale je nutné se informovat na místě. Boty do vody se určitě vyplatí, protože vstupy do moře jsou většinou kamenité. Písčitých pláží je zde jen několik. I ten svetr možná využijete. I když v době, kdy jsme tam byli my, jsme využili pouze větrovku v horách (v mlze a mrholení), jinak jsme se pohybovali pouze v tričku a košili s krátkým rukávem, kdy se teploty pohybovaly poměrně vysoko přes 20°C. Při své poloze je na Madeiře stále jaro. Pokud budete mít zájem, můžete se podívat na moji prezentaci z Madeiry na adrese http://www.uloz.to/soubory/pavka46/video/ .
Doufám, že jsem se s informacemi trefil.
Pavel.

Ari 25.02.2013 10:29
dodatek  

nějak nevidím, kde se ten můj příspěvek poděl a kde by se zobrazila případná odpověd, zde je můj email (xarinka@gmail.com) nebo profil zde na orbionu : http://cestovatele.orbion.cz/ari/fotogalerie/#tabs
Díky!

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
xarinka
25.02.2013 10:26 213.192.39.***
Krásné  

Opravdu krásné fotky! úchvatný ostrov, chystáme se tam, tak sbírám nějaké inspirace kam na výlety a tak vůbec. Máte nějaká doporučení spíš praktického charakteru? jako třeba přibalit boty do vody nebo svetr?! četla jsem, že tam bývá větrno a deštivo. Děkuji za případnou odpověď! Rena

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze