A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Krásná plavba

01.03.2016 11:32:18 | pola
pola
a moc pěkné fotky. V Karibiku je mnoho krásy, člověk neví, co tam dříve fotit.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Denka27 14.03.2016 12:17
Delfinek1 02.03.2016 12:05
Re:  

Fineliving - bylo to opravdu pohodové, i když někdy časově náročné. Každopádně zatím nejlepší dovolená, jakou jsme absolvovali :-). Budu držet palečky, ať se tam jednou taky podíváte, stojí to za to ;-).

• fineliving
Delfinek1 02.03.2016 12:04
Re:  

Děkuji Rézo, je pravda, že to byla nádhera a jsem ráda, že to klaplo až na ten druhý pokus ;-).

Réza 2 02.03.2016 09:08

Máš to krásné (((clap)))
a jsem ráda, že jste si tu první plavbu (i když na druhý pokus) nakonec náležitě užili s jinou cestovkou 8-)

• Delfinek1
fineliving 01.03.2016 20:01

krásne fotky, srší z nich pohoda. museli ste sa mať úžasne :-), Karibik je náš sen, snáď sa raz podarí :-).

• Delfinek1
vvy 01.03.2016 17:24

Krásné fotky z krásné cesty :-)

• Delfinek1
Delfinek1 01.03.2016 15:47
Re:  

Děkuji Marbes za krásný komentář :-). Zkoušela jsem přidávat k jednotlivým fotkám komentáře, ale nešlo to... Koupili jsme si kvůli tomu nový foťák a myslím, že se investice vyplatila ;-). Kamarádce ode dneška už tak podobná nebudu, jdu dneska na krátko :-D. Už to chce změnu.

marbes 01.03.2016 15:03

Pěkné pěkné! Obzvlášť v tom dnešním počasí fotečky zahřály :-)
Škoda, že nejdou přidávat komenty ke konkrétním fotkám, měla bych ke spoustě co říct - polibek s delfínem je dojemný, papoušci nádherní, ještěrky také, pavouk aspoň pro mě už méně :-[ některé jsou jako pohlednice, moc překvapila fotka hřbitova, trávník je tak nepřirozený, že bych řekla, že to je snad koberec :-)) a moc vám to slušelo, při prvním pohledu jsme se lekla, že je na fotce moje kamarádka - jsi jí strááášně podobná ;-)

• Delfinek1
Delfinek1 01.03.2016 13:09
Re: Krásná plavba  

Polo máš pravdu, já nevěděla, co dříve fotit ;-).

pola 01.03.2016 11:32
Krásná plavba  

a moc pěkné fotky. V Karibiku je mnoho krásy, člověk neví, co tam dříve fotit.

• Delfinek1
Zpět na všechny diskuze