A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Krása!

16.10.2015 13:16:57 | marbes
marbes
Užili jste si to, co? :-) Fotky moc pěkné, projela jsem si je 2x tam i zpět 8-)
Do přístavu jste jeli po vlastní ose nebo busem? S jakou CK vlastně? Ani nevím :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.10.2015 12:25 185.64.40.***
Re: Kámoška od jinud  

Kámoška Ha od jinud. Omlouvám se ♥

Neregistrovaný uživatel
19.10.2015 12:23 185.64.40.***
Kámoška od jinud  

Máš moc pěkný fotky

• Anonym (1)
Réza 2 16.10.2015 20:08

Jo tak to jsem chtěla taky napsat, ale zapomněla, těšíme se na Armonii, též poprvé, zatím jsme měli samé větší lodě, letos poprvé malou Liricu, ještě před rekonstrukcí 8-)

Fiš 16.10.2015 20:05
Re:  

Díky za pochvalu Blani.Fotím jen mobilem,takže fotky nejsou moc kvalitní a protože vím,že jste ty všichni protřelí mořští vlci a vlčice a že ty města máte přečtené,chtěla jsem trošku zachytit,co se dělo zrovna u nás :-[
Mě jako začátečníka hrozně zajímalo jak vypadá loď zevnitř.Vůbec se mi nechtělo věřit,že vypadá na fotkách jako ve skutečnosti a vůbec mi nevadilo se na večer vyfiknout,když to tam vše tak zářilo 8-)

Malta mě dostala podobnou atmosférou jako Santorini.Je velice fotogenická.
Ptáš se kam příště já??? \o/...o jéje.Tahle plavba byla testovací.Týden u moře je pro mě krátká doba.Takže jdu šetřit na Karibik.I když nevylučuju,že se přihodí ještě něco mimo :-!

Blanka pb 16.10.2015 19:46
Re:  

Moc pěkné fotky,Armonia nás čeká v květnu a taky Malta na kterou se těším nejvíc.Kam příště? Blanka

Fiš 16.10.2015 17:50
Re:  

Na Mallorce byla Valldemossa fajn,jenže spolkla veškerý čas na Palmu.Takže jestli se tam někdy znovu dostanu,učitě bych využila vyhlídkový bus.
V Marseille jsem Notre Dame vzdala.Potřebovala jsem nutně koupit dijonskou hořčici,marseilleské mýdlo a pravé Galloisky a zevling po starém přístavu.Tak možná příště.
Messinu jsme si prohlédli jen z lodi,veškerý čas spolkla Etna ale ta stála zato!
Jestli se těšíte na Maltu,tak se teda těšte.Jo a vyleštěte si čočky.To se tam nedá fotit-to se musí vidět.A taky je tam báječná atmosféra.
Jako bonus nezapomeňte využít DF shop ;-)

• Anonym (1)
Réza 2 16.10.2015 17:23

Taky jsem se ráda podívala, máš to pěkné (((clap)))
Po pěti plavbách jsme nikdy nevyplouvali z přístavu La Spezia 8-)
Z Tvé trasy známe Palmu de Mallorca (okružní jídda vyhlídkovým busem se zastávkami) a Marseille, starý přístav a Notre Dame 8-) v květnu se dočkáme Marseille při další plavbě podruhé a jsme za to rádi 8-)
Z Tvé trasy nás čeká ještě Messina (my byli v Catanii) a Malta. tu máme v "žebříčku těšení" na prvním místě 8-)

marbes 16.10.2015 16:54

Trasu jsme měli podobnou. Na Mallorce jsme byli už dvakrát, jednou jsme tam kotivili dva dny, tak jsme první den věnovali večerní prohlídce města a druhý den jsme se až do večera povalovali na pláži (odplouvali jsme až v 7h večer), Palermo - tam jsme byli letos, Salern, no tam mě nic moc extra nezaujalo, jeli jsme vláčkem do starého města, courli se po okolí a zase jeli zpět, ale Marseille, to byla láska na první pohled, nádhera! A už teď se těším, že tenhle přístav na některé z příštích plaveb budeme mít taky.
A díky za info o cestovce! ;-)

Fiš 16.10.2015 16:18
Re: Krása!  

Díky :-)..jo bylo fajn.Však víš sama jak to chodí :-DVyužila jsem toho,že cestovka PTTours nabízela dopravu a delegáta na výletech.To víš,moc si ještě netroufám =-OJen že na zastávkách bylo tak málo času,že jsem nechtěla za památkami bloudit.navíc delegátka byla opravdu dobrá (((clap)))
Chtěla jsem se tu poptat,jestli měl někdo stejnou trasu jako my,případně na kterých místech se mu líbili nejvíce?

marbes 16.10.2015 14:16
Krása!  

Užili jste si to, co? :-) Fotky moc pěkné, projela jsem si je 2x tam i zpět 8-)
Do přístavu jste jeli po vlastní ose nebo busem? S jakou CK vlastně? Ani nevím :-)

Zpět na všechny diskuze