A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KOUPÍM POUKAZY CK ESO TRAVEL

24.07.2014 14:46:18 | Li1
Li1
Koupím za symbolickou cenu dárkové poukazy Eso Travel vyhrané na veletrhu Holiday World. Příp. i jiné slevové Eso Travel, které neupotřebíte. Za symbolickou cenu, jedná se velmi drahou CK. Musí se jednat o poukazy, které lze sčítat s jinými slevami. Nabídky prosím na e-mail: Lin96@seznam.cz. Dohoda možná. Rychlé jednání!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Josef S. 15.08.2014 07:26
Re: KOUPÍM POUKAZY CK ESO TRAVEL  

Proč drahou? Já se na ceně vždy domluvím, pokud je to možné ale jejich cena odpovídá nabízeným službám. Komu se to nelíbí, ať s nimi nejezdí. Já jsem spokojen. :-)

Li1 24.07.2014 15:46
KOUPÍM POUKAZY CK ESO TRAVEL  

Koupím za symbolickou cenu dárkové poukazy Eso Travel vyhrané na veletrhu Holiday World. Příp. i jiné slevové Eso Travel, které neupotřebíte. Za symbolickou cenu, jedná se velmi drahou CK. Musí se jednat o poukazy, které lze sčítat s jinými slevami. Nabídky prosím na e-mail: Lin96@seznam.cz. Dohoda možná. Rychlé jednání!

Zpět na všechny diskuze