A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Koupě letenek na Tenerife přes www.tuifly.com

22.01.2014 12:44:54 | majinka07
majinka07
Dobrý den, na stránkách www.tuifly.com jsem našla super ceny letenek z Drážďan na Tenerife. V nabídce jsou letenky od společnosti Germania. Když jsem se ale podívala na stránky letecké společnosti Germania, tak jsem tam žádné odlety z Drážďan na Tenerife nenašla. A i na stránkách letiště Dresden jsem zjistila že na Tenerife z Drážďan létají 2 letecké společnosti: Air Berlin a Hamburg Airways. Germania nikoliv. Tak teď jsem zmatená a nerozumím tomu. Může mi to někdo vysvětlit jak to je? Předem moc děkuji za pomoc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
majinka07 22.01.2014 12:44
Koupě letenek na Tenerife přes www.tuifly.com  

Dobrý den, na stránkách www.tuifly.com jsem našla super ceny letenek z Drážďan na Tenerife. V nabídce jsou letenky od společnosti Germania. Když jsem se ale podívala na stránky letecké společnosti Germania, tak jsem tam žádné odlety z Drážďan na Tenerife nenašla. A i na stránkách letiště Dresden jsem zjistila že na Tenerife z Drážďan létají 2 letecké společnosti: Air Berlin a Hamburg Airways. Germania nikoliv. Tak teď jsem zmatená a nerozumím tomu. Může mi to někdo vysvětlit jak to je? Předem moc děkuji za pomoc.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze