A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

komáři

10.02.2014 11:50:22 | Markéta
Dobrý den,
krásné fotografie. Též se na Srí Lanku chystáme, tak by mě zajímalo, jak je to tam s komáry. Hodně jsem četla, že je jich tam mnoho. Je to tak? Popř. co repelenty, vezli jste si své?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Cominick 19.02.2014 09:59
Re: komáři  

Dovolím si odpovědět :) Na Srí Lanku jsme si vezli repelent s 50% DEET (jukni na netu). Každá jsme měly svůj. Pak jsme si koupili místní "citronádu" koupíš v kterémkoliv jejich obchodě, případně se poptej místních, která taky pomáhala. Jen bacha, aby tě nenapálili. Nám to domorodci kontrolovali, zda máme správný. Asi se falšují, nevím :-D

Na ty komáry, nejvíce jich je na Jihu, jinak jsme to nepoužívali a až na pár štípnutí (za 14 dní asi 4) celkem v pohodě :)

Citronádu jsme požívali všude, repelent jen na tom jihu :) hlavně v okolí Yale.

Markéta
10.02.2014 11:50 188.120.198.***
komáři  

Dobrý den,
krásné fotografie. Též se na Srí Lanku chystáme, tak by mě zajímalo, jak je to tam s komáry. Hodně jsem četla, že je jich tam mnoho. Je to tak? Popř. co repelenty, vezli jste si své?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze