A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kolik si našetřit než dostanu první výplatu jako Au-pair v Německu?

10.03.2014 19:25:38 | VeronikaNemecko
VeronikaNemecko
Dobrý den, dnes jsem byla podepsat smlouvu ve Student Agency na au-pair pobyt na 12 měsíců do Německa. Kolik bych si asi tak měla našetřit bokem než odjedu? Co všechno si budu muset zaplatit sama, ne Student Agency než dostanu první výplatu? Jelikož jsem nezaměstnaná, tak to potřebuji vědět dopředu. Děkuji Veronika
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.04.2014 13:08 217.92.10.***
Re: Kolik si našetřit než dostanu první výplatu jako Au-pair v Německu?  

Ahoj, ;-)
tak já jsem si sebou vzala asi 100 Euro a v phodě mi to do začátku stačilo. Nezapomen, ze ubytování a jídlo budes mít u rodiny - a to jsou ty nejvvtsí náklady.
Pokud nebudes mít dost peněz muzes po příjezdu požádat o výplatu části kapesného předem. Později je nejlepší sjednat si učité dané datum výplaty. Běžně se jedná o konec nebo začátek měsíce. :-*
Neco víc o kapesném aupairky tady:
http://www.aupair-village.com/cz/aupair/chces-se-stat-au-pair/kapesne-pro-au-pair

VeronikaNemecko 10.03.2014 19:25
Kolik si našetřit než dostanu první výplatu jako Au-pair v Německu?  

Dobrý den, dnes jsem byla podepsat smlouvu ve Student Agency na au-pair pobyt na 12 měsíců do Německa. Kolik bych si asi tak měla našetřit bokem než odjedu? Co všechno si budu muset zaplatit sama, ne Student Agency než dostanu první výplatu? Jelikož jsem nezaměstnaná, tak to potřebuji vědět dopředu. Děkuji Veronika

Zpět na všechny diskuze