A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kluci delegáti z Leptokárie

15.10.2007 15:10:09 | Míša Hurychová
Letos jsem byla na dovolené v Řecku s CK Hellas Tour v Leptokárii v době 24.9.-6.10. Přímo v Leptokárii se o nás starali delegáti z CK Margaritopoulos Tour a musím říct, že opravdu svědomitě. Tímto bych jim chtěla poděkovat za skvělou dovolenou. Ubytování v domě Nikos bylo příjemné, počasí nádherné celých 10 dní. Výlety taky skvělé díky průvodci Michalovi. Je dobrej. Z dovolené mám spoustu krásných zážitků a vzpomínek. Těším se na další setkání v Leptokárii nebo případně někde jinde.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Iriska 23.01.2011 09:17
Leptokaria 2007  

V roce 2007 jsme byli na dovolené v Leptokarii s cestovkou Hellas tour úplně ve stejném termínu jako paní, či slečna Míša Hurychová. Celý pobyt nám pršelo, bylo maximálně 16 stupňů a foukal silný vítr. Delegáti z cestovky Margaritapulostours byli opravdu profesionální, na druhou stranu poměrně vlezlí...

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Patasek
19.06.2008 15:41 89.103.170.***
delegáti z CK Margaritopoulos Tour  

My byli s Hellasem taky v Leptokárii. Díky delegátům z CK Margaritopoulos Tour se pro nás dovolená stala nezapomenutelnou, úžasnou. Dlouho jsme se tak nenasmáli, byli skvělí, úžasní, ve všem vyšli vstříc, ve všem poradili. Paní majitelka (původem z ČR) se synem BYLI BÁJEČNÍ a my díky nim, nikoliv Hellas Tours prožili báječnou dovolenou. :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Matoušek Zdeněk
12.06.2008 16:45 84.16.119.***
RE: RE: RE: Kluci delegáti z Leptokárie  

omlouvám sa za špatný odkaz správný je www.hellastour.mistecko.cz

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Matoušek Zdeněk
12.06.2008 16:39 84.16.119.***
RE: RE: Kluci delegáti z Leptokárie  

Opravdu i já mám jen ty nejhorší zkušenosti s CK Hellas tour.Ja to na dlouhé výprávění raději koukněte na www.hellas.mistecko.cz a udělejte si vlastní obrázek o této cestovce.Sám za sebe mohu říct jednou a dost!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana Fialová
04.02.2008 10:53 80.188.75.***
RE: Kluci delegáti z Leptokárie  

vloni v červenci jsem byla s manželem též v Leptokárii, po 2 dnech jízdy autem neboť jsme jeli sami za sebe, jsme dorazili k domu Nikos kde měl být delegát dle určených hodin ale bohužel nebyl, po 4 hodinách čekání na delegáta cestovky Hellas jsme se konečně dočkali, žádná omluva nic,po odvedení na místo kde jsme měli strávit 15 dnů nám bylo řečeno když jsem s hrůzou zjistila že na našem balkóně je sousedovic prádlo, že balkon je společný, další šok nás čekal, když kuchyňka kterou jsme si samozřejmě připlatili, po sdělení delegáta je prý také společná,po asi hodinovém dohadování nás ubytovali v 3 pokojovém apartmá a to jen díky tomu že další češi co přijeli chtěli ten náš pokoj. Po strastiplném ubytování v obrovském apartmánu se manžel několikrát ujistil zda nás nebudou chtít znovu přestěhovat jinam, odpověď zněla že nikoliv a nadcházejících 15 dnů již proběhne v klidu, ale OMYL, po 6 dnech nám bylo houknutím delegáta na náš balkon beze všech skrupulí řečeno že se máme opět vystěhovat asi o 1 km dále na jiné místo, manžel již nevydržel s nervama a odpověděl delegátovi že jestli se budeme znovu stěhovat tak jedině s želízky na rukou a policajty v zádech, již nikdy mě ani nenapadne abych někdy jela na dovolenou s cestovkou HELLAS, jezdíme každý rok k moři ale to co jsme vloni zažili se nám za celých 15 let nestalo, JÁ RADÍM VŠEM ROZMYSLETE SI ODCESTOVAT S TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Míša Hurychová
15.10.2007 15:10 82.117.143.***
Kluci delegáti z Leptokárie  

Letos jsem byla na dovolené v Řecku s CK Hellas Tour v Leptokárii v době 24.9.-6.10. Přímo v Leptokárii se o nás starali delegáti z CK Margaritopoulos Tour a musím říct, že opravdu svědomitě. Tímto bych jim chtěla poděkovat za skvělou dovolenou. Ubytování v domě Nikos bylo příjemné, počasí nádherné celých 10 dní. Výlety taky skvělé díky průvodci Michalovi. Je dobrej. Z dovolené mám spoustu krásných zážitků a vzpomínek. Těším se na další setkání v Leptokárii nebo případně někde jinde.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze