A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kiten

17.02.2013 17:02:01 |
Tak, jsem uviděla nové album Kiten , tak hezky pomalu si ho prohlédnout.Hezky nafocené, libí se mi.Je vidět, že jste toho více obešli než my. My tam jezdíme ted 5 rok,na Mořské legendy na severní pláži, je tam nafocený na fotce č.43, ten žlutý.A tím jsem více na té straně, na pláž 20 kroků, akorát je tam večer dost hluk, z e 3 diskotek.Tak jsme se letos zase rozhodly, když jsme loni byly v Řecku. A vy jste asi jeli autem, že tam máte hezké fotečky z Vitoši. A co letos pojedete do Bg nebo jinam. :-\ :-\
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Bohča 31.03.2013 10:35
Kiten  

Moc hezké fotečky. Můžeme vzpomínat. (((clap))) (((clap))) (((clap)))

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
ruthruth740 29.03.2013 16:13
Hi,Good Day!!!!!!  

Hi,Good Day!!!!!!
My name is ruth, I saw your profile today and was moved and become interested in you, I will like you to send me an email to my address (ruthjohnson13@yahoo.in ) so that i can give you my pictures for you to know whom i am.

I believed we can move from here? Remember colour or distance does not matter but LOVE matters allot in life). Reply me back with my email address (ruthjohnson13@yahoo.in) hope to hear from you soon
yours ruth!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
ruthruth740 29.03.2013 16:12
Hi,Good Day!!!!!!  

Hi,Good Day!!!!!!
My name is ruth, I saw your profile today and was moved and become interested in you, I will like you to send me an email to my address (ruthjohnson13@yahoo.in ) so that i can give you my pictures for you to know whom i am.

I believed we can move from here? Remember colour or distance does not matter but LOVE matters allot in life). Reply me back with my email address (ruthjohnson13@yahoo.in) hope to hear from you soon
yours ruth!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
ruthruth740 29.03.2013 16:11
Hi,Good Day!!!!!!  

Hi,Good Day!!!!!!

yours ruth!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
ruthruth740 29.03.2013 16:10
Hi,Good Day!!!!!!  

Hi,Good Day!!!!!!

yours ruth!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
ruthruth740 29.03.2013 16:10
Hi,Good Day!!!!!!  

Hi,Good Day!!!!!!

yours ruth!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Honzin 18.02.2013 17:42
Re:  

Díky,už aby bylo léééto 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
miho 18.02.2013 16:25

Pekné fotky, príjemné pozeranie
8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Honzin 17.02.2013 18:58
Re: Kiten  

Letos zase BG,ale do Careva,je to naše oblíbené městečké.Jinak do BG létáme :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.02.2013 17:02 95.82.184.***
Kiten  

Tak, jsem uviděla nové album Kiten , tak hezky pomalu si ho prohlédnout.Hezky nafocené, libí se mi.Je vidět, že jste toho více obešli než my. My tam jezdíme ted 5 rok,na Mořské legendy na severní pláži, je tam nafocený na fotce č.43, ten žlutý.A tím jsem více na té straně, na pláž 20 kroků, akorát je tam večer dost hluk, z e 3 diskotek.Tak jsme se letos zase rozhodly, když jsme loni byly v Řecku. A vy jste asi jeli autem, že tam máte hezké fotečky z Vitoši. A co letos pojedete do Bg nebo jinam. :-\ :-\

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze