A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kentaurus Praha

06.01.2011 18:51:23 | ityxy
ityxy
Zdravím všechny....S kolegy jsem vybrala zájezd na Kubu od CK Kentaurus Praha. Znáte ji někdo prosím??? Máte zkušenosti s touto cestovkou? Moc díky za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jarda
07.04.2013 18:10 84.42.146.***
CK KENTAURUS - KENTLUCKY  

Vřele doporučuji tuto cestovku. Dnes se již jmenují CK Kentlucky a specializují se na zájezdy pouze ve dvou destinacích, Kuba, Sri Lanka. Na Kubě má přímo zastoupení a kancelář s delegátkou a to 365 dní v roce, tudíž realizují zájezdy po celý rok a to ne jen ze své programové nabídky, ale především pak na míru, přesně dle požadavků klienta. Do Havany létají s Air France (let z Paříže 9 hodin) a do Varadera se Swiss Air, let z Curychu (9 hodin). Vždy v návaznosti na let z Prahy, s cca. 1,5 - 2,5 h na přestup. Individuální přístup ke klientům jak v kanceláři v Praze, tak přímo na Kubě. Pokud nejste rozhodnuti, určitě si nechte vypracovat cestovkou nabídku a přinejmenším Vám pak poslouží jako dokonalá inspirace k zájezdu, at už s nimi pojedete nebo ne. Takto jsem to učinil já a nelitoval jsem. Adios, Jarda.

• Anonym (3)
  • Anonym (13)
Věra Švarcová
25.03.2013 11:47 90.177.87.***
Re: Kentaurus Praha  

Nejlepší CK, kterou jsem poznala. Perfektní jednání od prvního kontaktu v Praze až po odlet domů z Kuby. Zájezd Havana + Varadero nemá chybu, vřele doporučuji !!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Pavla
07.11.2012 16:27 80.82.150.***

Skvělá cestovka a skvělá dovolená na Kubě. Havana + Varadero nemá chybu. Průvodci perfektní . Doporučuji.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
s.madalena
12.10.2012 00:09 86.49.71.***

vřele doporučuji tuto cestovku, starali se o nás čtyři průvodci, všichni z Kuby, ale 3 mluvili česky,,výborní, perfektní výklad v Havaně i na výletech,Doporučuji kombinovaný zájezd na 12 dní Havana (stojí za to) a Varadero t.j. 2 noci Havana, zbytek Varadero.Létají s Air France, tedy záruka bezpečnosti.Hotel ve Varadero u moře, nádherná pláž, slunečníky zdarma, all inclusiv, večerní programy zdarma.Už jsem lecos procestovala, ale tohle byla nejlepší cesta i cestovka s í jsem jela

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
08.10.2012 00:25 84.42.152.***

jj, byli jsme s nimi letos v březnu a bylo to super. meli jsme kombinaci havany a varadera, perfektni delegat, suprova pruvodkyne a stale dostatek rumu, hotely velmi slusny, let air france jakž takž, počasi dokonaly. tuto cestovku určo dopručuju

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Terka86 20.07.2011 12:56

Zdravím,
taky o této CK uvažujeme. Koupili jste si od nich zájezd....?
Díky za info

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
ityxy 06.01.2011 19:51
Kentaurus Praha  

Zdravím všechny....S kolegy jsem vybrala zájezd na Kubu od CK Kentaurus Praha. Znáte ji někdo prosím??? Máte zkušenosti s touto cestovkou? Moc díky za odpověď.

• Anonym (8)
  • Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze