A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

kemp Adria

22.07.2009 11:21:49 | Petra Dušková
Letos jsem byla s přítelem s cestovní kanceláří Adrialand v kempu Adria (Riccione). Navzdory negativním reakcím, které čtu na tomto diskuzním fóru, musím vyjádřit svou pochvalu této cestovní kanceláři. Svoz do Brna i následná doprava do Itálie proběhla absolutně bez problému.V kempu se nam líbilo, sprchy i toalety byly vždy čisté (a ve sprše tekla vždy teplá voda, což nebývá pravidlem!),jídlo nam moc chutnalo a služby delegátky byly poskytnuty na velmi dobré úrovni. Díky tomu, že je moře hned přes cestu z kempu, je pláž prakticky u nosu. Takže tento kemp a cestovní kancelář Adrialand můžu jen doporučit! Petra Dušková
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Helča Rampáčková
22.08.2011 23:03 109.238.214.***
Re: kemp Adria  

taktéž mám skvělou zkušenost s CK Adrialand. Byli jsme tam nyní v termínu 13.8. - 20.8. 2011 a vše bylo dokonalé =)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Valerka1
28.07.2009 15:46 77.233.228.***
Kemp Adria  

Dobrý den, přeji příjemnou dovolenou a chci poprosit o případnou recenzi po návratu :o) Předem moc díky! :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Arielka
26.07.2009 21:52 78.136.184.***
kemp Adria  

My také odjíždíme 31.7. do kempu Adria(Riccione). Můžete nám prosím někdo říct, jestli a kolik se platí při příjezdu vratná kauce? A kolik přibližně za slunečník s lehátkama? Cestujem se dvěma malými dětmi a proto jsem ráda že se zde ozval někdo, kdo byl s kempem i cestovkou spokojený :-D
Ještě jden dotaz: jedeme autem, jak je to v kempu s parkováním? auto asi u stanu mít nebudeme že ne?
Díky..... :-P ;-) :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Arielka
26.07.2009 21:50 78.136.184.***
kemp Adria  

My také odjíždíme 31.7. do kempu Adria(Riccione). Můžete nám prosím někdo říct, jestli a kolik se platí při příjezdu vratná kauce? A kolik přibližně za slunečník s lehátkama? Cestujem se dvěma malými dětmi a proto jsem ráda že se zde ozval někdo, kdo byl s kempem i cestovkou spokojený :-D
Ještě jden dotaz: jedeme autem, jak je to v kempu s parkováním? auto asi u stanu mít nebudeme že ne?
Díky..... :-P ;-) :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Petra Dušková
23.07.2009 11:22 193.85.211.***
RE: RE: kemp Adria  

My byli v Duca Amedeo předloni a také jsme byli spokojeni. Máte přesně pravdu (ad příspěvek "Píšťala";), že většina z těch, kteří si stěžují na kemp, očekává vysoký hotelový standard. Bohužel jsou to většinou oni, kteří píší svá negativní stanoviska a ti spokojení se neozvou. A letos s námi v turnusu (v kempu Adria) byla celá řada spokojených klientů. Petra Dušková

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Píšťala
22.07.2009 19:36 86.61.247.***
RE: kemp Adria  

Dobrý denp.Dušková,děkuji Vám za tento příspěvek.Jelikož jedu s celou naší rodinou 31.7.09 do kempu Adria velice mě zajímalo jaké to tam je a hlavně výlety.Negativní reakce které jsem na tomto diskuzním fóru četka mě dosti odradily,ale když jsem se začala ptát těch lidí co jsem tu hrůzu psaly co a jak vyplynulo z toho ža si tito lidé představovali luxus.
Já osobně jsem již minulý rok s touto cestovkou byla také v kempu v Itálii v kempu Duca Amádeo-Martinsicuro.Velice jsem byla s touto dovolenou spokojená,jídlo a vše kolem tak jak mělo být.
A všem těm negativcům chci vzkázat jeďte na 10dní do nějakého českého kempu a pak si zpočítejte na kolik Vás to vyšlo.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Petra Dušková
22.07.2009 11:21 193.85.211.***
kemp Adria  

Letos jsem byla s přítelem s cestovní kanceláří Adrialand v kempu Adria (Riccione). Navzdory negativním reakcím, které čtu na tomto diskuzním fóru, musím vyjádřit svou pochvalu této cestovní kanceláři. Svoz do Brna i následná doprava do Itálie proběhla absolutně bez problému.V kempu se nam líbilo, sprchy i toalety byly vždy čisté (a ve sprše tekla vždy teplá voda, což nebývá pravidlem!),jídlo nam moc chutnalo a služby delegátky byly poskytnuty na velmi dobré úrovni. Díky tomu, že je moře hned přes cestu z kempu, je pláž prakticky u nosu. Takže tento kemp a cestovní kancelář Adrialand můžu jen doporučit! Petra Dušková

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze