A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Když do zahraničí, tak s Blue Stylem

22.04.2010 19:51:31 | Ivana Nováková
Dne 12.04. 2010 jsem společně s paní Marcelou Doležalovou, její dcerou Kateřinou, paní Marcelou Kafkovou a jejím synem Jakubem odletěla do egyptské Hurghady. V nedalekém letovisku Safaga, v hotelu Lotus Bay, jsme strávili opravdu krásnou dovolenou. Na recepci nás vítala česká recepční Markétka, vzorně se o nás starali všichni delegáti i přátelský personál hotelu. V těch nejkrizovějších chvílích dne 19.4. a 20.4., aneb odletíme či neodletíme zpět do Čech, byl naprosto úžasný pan Lukáš. Měli jsme krásné pokoje, veškeré pohodlí a servis po celou dobu našeho pobytu. Byli jsme ujištěni o tom, že ať bude situace jakákoliv, tak se o nás CK Blue Style postará - což se také stalo. O řadě ck se toto tvrdit nedá - klienti nocovali na recepci či na letišti. Delegáti byli naprosto úžasní a my je všichni touto cestou zdravíme a za všechno ještě jednou děkujeme. Tak tedy paní Veroniko, Zuzano a pane Lukáši přejeme vám jen to nejlepší, hodně štěstí a snad někdy nashledanou. Byli jste naprosto bezchybní, sympaťáci a vaše organizační schopnosti jsou precizní.Díky, díky. Za všechny Ivana Nováková
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Luciferka 28.06.2010 12:57
CK Blue style  

my byli v r.2008 na Zakynthosu a r.2009 v Turecku-Konakli s ck BS a byli jsme s nimi moc spokojeni, uvidime jestli letos take vyrazime s nimi.

P.S: v r.2007 jsme byli v egyptě-taba s CK Fischer a taky spokojenost, jen v roce 2006 jsme byli s Čekodem a s ním už nikdy.

• Anonym (2)
Petr Pavel
18.05.2010 19:51 88.146.173.***
Turecko  

Gratuluji Vám. S CK Blue Style jsem již v roce 2006 absolvoval zájezd do Turecka. Konkrétně do Alanye, hotelu Kandelor. Slíbené pozdní opuštění pokoje jsem si nakonec musel na recepci vyřídit sám. Na odjezdové tabuli napsali špatné datum odjezdu a o posunutém odjezdu kvůli několikahodinovému zpoždění jsem se dozvěděl až po tel. dotazu. A trávit několik hodin v neklimatizované hotelové hale a následně na letišti nebylo moc příjemné.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
delfin_brb 23.04.2010 09:21
RE: Když do zahraničí, tak s Blue Stylem  

Myslim, ze v textu chybi jeden privlastek .. O rade "beznych" CK ... aspon tak to byva v reklamach :). Problem je, ze ty bezne se zachovaly stejne.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ivana Nováková
22.04.2010 19:51 89.190.49.***
Když do zahraničí, tak s Blue Stylem  

Dne 12.04. 2010 jsem společně s paní Marcelou Doležalovou, její dcerou Kateřinou, paní Marcelou Kafkovou a jejím synem Jakubem odletěla do egyptské Hurghady. V nedalekém letovisku Safaga, v hotelu Lotus Bay, jsme strávili opravdu krásnou dovolenou. Na recepci nás vítala česká recepční Markétka, vzorně se o nás starali všichni delegáti i přátelský personál hotelu. V těch nejkrizovějších chvílích dne 19.4. a 20.4., aneb odletíme či neodletíme zpět do Čech, byl naprosto úžasný pan Lukáš. Měli jsme krásné pokoje, veškeré pohodlí a servis po celou dobu našeho pobytu. Byli jsme ujištěni o tom, že ať bude situace jakákoliv, tak se o nás CK Blue Style postará - což se také stalo. O řadě ck se toto tvrdit nedá - klienti nocovali na recepci či na letišti. Delegáti byli naprosto úžasní a my je všichni touto cestou zdravíme a za všechno ještě jednou děkujeme. Tak tedy paní Veroniko, Zuzano a pane Lukáši přejeme vám jen to nejlepší, hodně štěstí a snad někdy nashledanou. Byli jste naprosto bezchybní, sympaťáci a vaše organizační schopnosti jsou precizní.Díky, díky. Za všechny Ivana Nováková

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze