A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kdy je nejlepší cena německých CK?

05.05.2011 18:08:27 | BigPoppa
BigPoppa
Ahoj lidi,
máme s přítelkyní plán na druhou cestu do Dominikánské rep. a zajímalo by mě jak je to s cenou německých CK. Myslím tím termín, kdy je nejlevněji. Někde jsem vyčetl, že je to před vánocema nebo leden. A co únor ? Poprvé jsme jeli v dubnu na sedm dní za dost draho ( cca.29tis - prý cena vzrostla díky nepokojím v Egyptu, nevim). A teď chceme jet na začátku roku na 14 dní. Jaký máte zkušenosti ? Kdy je nejlepší termín ? A fakt mě zajímají čísla, kdo kolik platil a kdy. Díky za reakce.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kaaca
06.09.2011 13:05 82.117.130.***
Re: Kdy je nejlepší cena německých CK?  

Cauves,my byly v roce 2010 na konci brezna s eximem v paradnim hotelu na Punta Cane za 26 000,- na 12 dni. Odlet Praha. Po par dnech nam hodili do pokoje nabidku, zda nechcem vymenit hotel, vymenily jsme, hotel byl jeste luxusnejsi a dostali jsme za to veceri v lobster restauraci a plavani s delfiny :) Tak hodne stesti.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
margit 03.06.2011 16:45
Re: Kdy je nejlepší cena německých CK?  

My sme boli tiež tento rok prvý krát v Dom.rep. v marci cez airstop a ceny boli tohoto roku fakt vysoké. Za 15 dní sme platili 2000.-Euro/osobu/Musím však priznať,že sme boli vo veľmi luxusnom hoteli.Tento rok ceny ovplyvnila situácia v Egypte. Sezóna v DR začína na vianoce a končí koncom apríla.Lacnejšie pobyty sú v novembri a do vianoc.Stačí však,že sa objaví nejaká správa o cholere na Haiti a ceny idú prudko dolu.Uvidíme čo bude tento rok.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
BigPoppa 05.05.2011 19:08
Kdy je nejlepší cena německých CK?  

Ahoj lidi,
máme s přítelkyní plán na druhou cestu do Dominikánské rep. a zajímalo by mě jak je to s cenou německých CK. Myslím tím termín, kdy je nejlevněji. Někde jsem vyčetl, že je to před vánocema nebo leden. A co únor ? Poprvé jsme jeli v dubnu na sedm dní za dost draho ( cca.29tis - prý cena vzrostla díky nepokojím v Egyptu, nevim). A teď chceme jet na začátku roku na 14 dní. Jaký máte zkušenosti ? Kdy je nejlepší termín ? A fakt mě zajímají čísla, kdo kolik platil a kdy. Díky za reakce.

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze