A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kdo jede na dovolenou s Čedokem-ozvěte se !!!!

24.03.2009 18:22:10 | Lucie_2007_2007
Lucie_2007_2007
Dobrý večer na Orbionu,
prosím orbioňáky,kteří mají v plánu dovolenou s CK Čedok,ozvěte se mi prosím.
Mám 2 dárkové poukazy v celkové hodnotě 10.000,-Kč CK Čedok,které nejsou na jméno ,mají platnost do 28.5.2009.Měla jsem je rezervované na dovolenou,- hotel Albatros Palace Beach.Bohužel s rodinných důvodu nemohu jet./výpověď v zaměstnání/
Proto bych je někomu ráda nabídla výměnou za finanční hotovost.
Zdraví Vás Lucie
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 25.03.2009 08:33
admin  

Zdravim, presouvam tema do sekce off topic. Diky za pochopeni!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
arreo 24.03.2009 21:36
RE: Kdo jede na dovolenou s Čedokem-ozvěte se !!!!  

Paní Lucko,
už jsem tady párkrát četla Vaši prosbu a napadlo mne jestli jste se zkoušela zeptat přímo v Čedoku-myslím třeba nějaké milé paní co tam prodává zájezdy-zda by nešlo,až si tam bude někdo kupovat zájezd,zeptat se ho jestli by od Vás ten poukaz nekoupil,pokud už tam budou a budou odhodlaní koupit zájezd,tak by jim to mohlo být jedno a Vám udělají službu ( nebo jim třeba za ten poukaz nabídněte pětistovku a paní z Čedoku koupíte kafe).Nevím jestli je to dobrá rada,ale já bych to určitě zkusila,nic za to nadáte. Držím palce,aby Vám to vyšlo a aby manžel našel práci.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lucie_2007_2007 24.03.2009 18:22
Kdo jede na dovolenou s Čedokem-ozvěte se !!!!  

Dobrý večer na Orbionu,
prosím orbioňáky,kteří mají v plánu dovolenou s CK Čedok,ozvěte se mi prosím.
Mám 2 dárkové poukazy v celkové hodnotě 10.000,-Kč CK Čedok,které nejsou na jméno ,mají platnost do 28.5.2009.Měla jsem je rezervované na dovolenou,- hotel Albatros Palace Beach.Bohužel s rodinných důvodu nemohu jet./výpověď v zaměstnání/
Proto bych je někomu ráda nabídla výměnou za finanční hotovost.
Zdraví Vás Lucie

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze