A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
18.03.2018 16:19 93.157.130.***
Re: Zájezd do Dubaje s Topfly od 17.2.2017  

V tomto termínu jsem byla s vnukem, naše průvodkyně byla Jana...byla skvělá, znala hodně o místních poměrech, vše bylo super zorganizované....

Neregistrovaný uživatel
13.03.2018 11:00 88.103.226.***
Re: Zkazena dovolena  

to vam aspon oznamili ze vam menia podmienky. na nas nikto ani len necakal od nich na letisku... cela dovolenka pokazena,porusili vsetko co len mohli a mozno aj co sa neda.. arogancia ich veenia nema obdobu. ale dali sme ich na sud a vyhrali sme. oni sa spoliehaju nato,ze to kazdeho prejde,ale nas to nepreslo a preto nam to cele musia zaplatit. ludia,velky pozor na nich!!!!

Neregistrovaný uživatel
13.03.2018 10:57 88.103.226.***
Re: hodnocení CK TOP FLY- zájez Indie  

a ja mam s nimi skusenost. bohuzial veeelmi zlu a preto mi zablokovali zatial vsetky moje recenzie na ich klamanie a aroganciu.. ale nevadi, na sude uz je pravoplatny rozsudok a dovolenku nam musia preplatit,aj ked sa im to nepaci.. ale nam sa tiez nepacilo,takze .. jedna-jedna

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 19:23 213.211.55.***

jak to,že nemají,teď jsem se dívala a Indii měli a mají na podzim tři termíny.Štilcovi si nevymýšlía děkuji ji jim za jejich hodnocení,podotýkám,že nemám s TopFly nic společného,ale na tento zájezd jsem se dívala

Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 14:29 46.26.244.***

Vy jste byla s Top Fly v Indii? Takový zájezd na svém webu ani v prezentacích nemají:) Ale pobavila jste:) O této společnosti je známo, že si nechává pochvalné recenze psát na zakázku...Zajímavé je o nich třeba toto: https://www.skrblik.cz/blog/exoticke-hrnce-aneb-zkusenosti-s-poznavacimi-zajezdy-ck-topfly-s-r-o-do-turecka/

Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 10:36 109.81.209.***
hodnocení CK TOP FLY- zájez Indie  

S cestovní kanceláří TOP FLY máme velice dobré zkušenosti. Byli jsme s nimi 3x na poznávacích zájezdech v Turecku, 1x na sev. Kypru a nyní naposledy na poznávacím zájezdu v Indii. Ubytování bylo vždy v hotelech velmi dobré úrovně a stravování (my vždy volili polopenzi) formou bohatého bufetu. Zvlášť vysoce hodnotím úroveň průvodců. Vždy se nám plně věnovali, sdělili mnoho zajímavého o zemi i navšívených památkách a při jakémkoliv problému ochotně pomohli. (např. manželovi přivezla delegátka Jana zapomenuté kožené sako z hotelu v Turecku až na letiště do Prahy při příštím turnusu do tohoto hotelu :-)) Nyní jsme plni dojmů ze zájezdu v Indii (únor 2018), kde nám pobyt zpříjemnila velice sympatická a vzděaná průvodkyně slečna Eliška. Její zásluhou jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o této pro nás neznámé zemi. Měli jsme trochu strach, zda v této lokalitě, plné chudoby a špatných hygienických podmínek, proběhne vše hladce. Ale vybrané hotely byli skutečně na 4* úrovni. Strava byla samozřejmě v duchu indické kuchyně, ale proto člověk cestuje. Svíčkovou s knedlíkem či řízek s bramborem si mohu dát doma. Mohu říct, že indická kuchyně nám moc chutnala a přežili jsme ji bez zažívacích problémů. Všem můžeme tento nevšední zájezd doporučit. A cestovní kanceláři i slečně Elišce touto cestou moc děkujeme.
Manželé Štilcovi Příbram

Neregistrovaný uživatel
03.12.2017 14:48 37.188.227.***
SAE 50+ , návrat 1.12.2017  

Moc nechápu většinu příspěvků, přeci co člověk to názor a subjektivní hodnocení a očekávání. Všichni máme volbu využít či ne služeb CK, cesta na vlastní pěst je řešením pro všechny, kterým nevyhovuje organizovaná dovolená. Bylo by dobré zamyslet se nad poměrem ceny a služeb, která byla alespoň v našem případě nad očekávání. Služeb delegátky Jany jsme nevyužívali, program jsme si vytvořili sami , ale Jana si nás získala vyjádřením že “ty mladý s námi asi nepojedou”

Neregistrovaný uživatel
12.11.2017 11:19 89.24.201.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Prosím o další doporučení a informace o pobytu v Emirátech 50+, který CK nyní nabízí.
Zájezd mě zajímá již delší dobu a před pěti lety jsem byla s TOPFLY v Turecku a vše proběhlo bez problémů - jak ubytování v hotelech, tak i bezvadná strava i výlety. Jediné minus má návštěva domluvených obchodů - prodej kůže apod.
Jana

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
26.10.2017 08:33 212.111.10.***
Re: MAROKO královská města  

Prosím myslíte, že bychom se mohli spojit po mailu? Chtěla bych do Maroka jaro 2017, tak bych prosila informace o průběhu zájezdu, úrovni ubytování a tak... krajcova.jitka@centrum.cz Děkuji

Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 18:00 85.71.98.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Tuto sobotu jsem se vrátila z úžasného pobytu pro 50 + v Emirátech . Vše proběhlo nad moje očekávání, byla to snad nejkrásnější dovolená v mém životě. CK TOP FLY měla pečlivě všechno připravené , ubytování ve špičkových hotelech, mnoho výletů klimatizovanými autobusy i jeepy - vše vždy na čas. Delegátka Jana nám vždy dokázala poradit jak s výběrem restaurací, tak i s nákupy a samostatným pohybem taxíky po Dubaii.
Vřele tento zájezd i CK doporučuji. Marie :-)

• Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze