A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
14.10.2018 18:15 89.24.55.***
Pánská jízda  

Objednali jsme s klukama z firmy zájezd do Turecka. Celkově nás bylo asi osmnáct, tak doufám, že jsme nebyli moc hluční a ti, co cestovali v našem letadle, se zpětně neozvouJ. Dostali jsme od cestovky i nějakou slevičku, o kterou jsme si v práci losovali, takže měla ve finále jedna osoba zájezd zadarmo, vyšlo to na našeho šéfa, kterej se má paradoxně nejlíp….Nicméně, abych přešel k průběhu, jelikož jsme nenároční a stačil nám bazén, pivko a bary kolem, tak si myslím, že jsme vybrali dobře. V Alanyii už sem byl s rodinou a je tu opravdu všechno. Navíc jsme schválně vybrali hotel v centru, abychom to měli do oblasti jejich barů, co nejblíže. Počasí vyšlo, nikdo se neutopil, ani po příletu nerozvedl, takže supr léto.

Neregistrovaný uživatel
09.10.2018 18:52 109.183.231.***
Egypt  

Trošku obavy jsem měla ze zájezdu s touto CK, zaprvé ceny měla nižší než konkurence. Zadruhé nenív českém rybníčku příliš zavedená. Zájezd jsme dostali od
syna k výročí svatby, takže jsme nemohli nejet. Pokud ale srovnám s většími CK (Fischer, Firo, Exim), s kterými jsem předtím cestovala, vůbec jsem nepocítila rozdíl. Egypt jsme si s manželem užili a cestovku budu dále doporučovat. V poměru cena- kvalita se rozhodně vyplatí..

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 19:25 80.251.241.***
Pavlína L.  

Přijeli jsme zrovna z hotelu Azurro na Slunečném pobřeží. Cestovali jsme ve dvou párech s dětmi. Po příjezdu mě hned potěšily dvě věci. Jak jsme žádali, byli nám poskytnuty pokoje hned vedle sebe – nejde o život, ale naše děti se znají, chtějí si hrát a je to pro nás důležité. Dále nám ubytovali také hned po příjezdu, což jsem ještě nezažila. Nevím, jestli jde o dohodu s cestovkou nebo byli tak vstřícní, ale moc nám to pomohlo. Co se týče hotelu, jsou uvedeny tři hvězdy. Já bych klidně dala čtyři. Evidentně si v Bulharsku váží turistů a i když jsem se toho původně dost bála, musím srovnat s Egyptem nebo Tureckem a stejnou úrovní hotelu. Z toho pak Azurro a celé Slunečné Pobřeží vychází nejlépe. Moc povedená dovolená. Děkuji celému týmu TopFly

Neregistrovaný uživatel
19.08.2018 11:49 213.235.142.***
Re: Kappadokia  

I me rodiče mají stejné zkušenosti a budem to řešit bydlí ve špinavem hotelu,kde all in jim není ani nabídnut dostanou max vodu.. Vse máme nafoceno. A o neochotne delegatce Lence Y.ani nemluvím. Kompenzace zatím žádná!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
17.08.2018 20:05 89.24.56.***
Slunecne pobrezi  

Dobry den. Právě jsme přijeli z Bulharska přes CK Top fly. Vše proběhlo přesně podle pokynů od Ck. V Bulharsku nás čekala delegáta CK ,která nás i odcházela na letiste. Vše bylo zorganizování delegáta nám ve všem pomohla a poradila. V průběhu pobytu nás navštívila jiná delegátka, rodila Bulharka,ktera nám řekla spoustu potřebných doporučení ohledně zajímavostí v okolí našeho pobytu.
Tuto CK doporučuji.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 22:58 80.251.242.***
Slunečné pobřeží  

Přijeli jsme zrovna z hotelu Azurro na Slunečném pobřeží. Cestovali jsme ve dvou párech s dětmi. Po
příjezdu mě hned potěšily dvě věci. Jak jsme žádali, byli nám poskytnuty pokoje hned vedle sebe –
nejde o život, ale naše děti se znají, chtějí si hrát a je to pro nás důležité. Dále nám ubytovali také
hned po příjezdu, což jsem ještě nezažila. Nevím, jestli jde o dohodu s cestovkou nebo byli tak
vstřícní, ale moc nám to pomohlo. Co se týče hotelu, jsou uvedeny tři hvězdy. Já bych klidně dala
čtyři. Evidentně si v Bulharsku váží turistů a i když jsem se toho původně dost bála, musím srovnat
s Egyptem nebo Tureckem a stejnou úrovní hotelu. Z toho pak Azurro a celé Slunečné Pobřeží vychází
nejlépe. Moc povedená dovolená. Děkuji celému týmu TopFly.

Neregistrovaný uživatel
24.07.2018 07:38 188.95.62.***
Zakynthos paráda  

Byli jsme s přítelem na ostrově Zakynthos. Pro dovolenou jsme vybrali rodinné studia Tuta. Vybírali
jsme na poslední chvíli, cestovní kancelář jsme neznali a dali víceméně na cenu a fotky. Celá dovolená
pak proběhla bez jediného problému. Vyšlo počasí, delegátka byla moc sympatická a také fotky,
podle kterých jsme zájezd vybrali, tak odpovídaly realitě. Příští rok bychom chtěli zkusit s Topfly také
Kypr.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
29.06.2018 09:23 47.63.41.***
Top Fly si píše sama recenze  

To, že si CK Top Fly už léta píše sama recenze není věc nová,ale každý to ví. Mezi cestovkami se o tom mluví léta a každý zná praktiky této CK.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.06.2018 19:38 78.102.216.***
TopFly - Recenze - BULHARSKO  

Jak teď čtu v diskuzi. Asi 100 lidí - 100 chutí. Každopádně jsme se tento týden vrátili z Bulharska. Dovolená fantastická! Dostali jsme slevu za online rezervaci, rezervovali jsme to na dálku přes email, telefonická komunikace v pořádku. Let OK, na místě delegátka řekla všechno, co jsme potřebovali vědět a když si syn rozříznul nohu, tak nám pomohla se domluvit a ošetřit. Zbytek jsme si dělali podle sebe, jak jsme chtěli. Byli jsme v hotelu Azzuro-pěkný bazén, jídlo chutné a pláž pár minut. My jsme nadšeni a pojedeme zase!

Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 07:19 82.117.139.***
Re: TOP FLY - Turecko pro seniory ? - ne - nedoporucujeme  

Vážená paní, mám zde příspěvek z 29.4.2018, tzn. ten samý zájezd.
Tedy vím o čem mluvíte. Ale s Vámi bych nejel ani do Prahy na hlavní nádraží.
S pozdravem Miloš, téměř senior.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze