A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tomas
22.05.2011 22:13 90.178.186.***
Ze by podvod?  

tak jeste jeden odkaz, prelozte si to v prekladaci. Proste kdo koupil koberec, zlato nebo kuzi, koupil nejdrazsi koberec, zlato nebo kuzi :-\

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Tomas
22.05.2011 21:43 90.178.186.***
Ze by podvod?  

http://turecko.orbion.cz/fotogalerie/rucni-vyroba-kobercu-1517/

podivejte se na celou diskuzi, nepripomina vam to neco? Nezdali se vam ty koberce, kozene bundy a zlato nejak podezrele drahe? Zamyslete se!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jarka
22.05.2011 20:01 90.177.129.***
Re: TOPFLY Turecko  

Dobrý den,
myslím si, že nemluvíte pravdu. Byly jsme na zájezdu přes slevomat.cz s dcerou a jsme nadšeny. Delegátka paní Jana byla suprová, ubytování, strava, program, všechno úplně bezva a to celé za týden za 6900,-- kč. Mohu jen doporučit, pojedeme s manželem zas.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Pilutek1
22.05.2011 13:16 88.101.236.***
TOPFLY Turecko  

Vrátila jsem se dnes z týdeního pobytu v Turecku s touto cestovní kanceláří a moje zkušenost je taková, že již nikdy!! To, co vypadá levné, nemusí být vůbec kvalitní, a nebo je vykoupeno něčím dalším. Týden v Turecku se spíše podobal prodejním akcím, kam jsou lákáni nebozí důchodci, my jsme toto zažili v minulém týdnu na turecké riviéře (koberce, zlato, kůže). Nešlo se nezúčastnit, protože jsme byli permanentně převáženi z hotelu do hotelu, za týden jsme vystřídali celkem 4 hotely (přesně 3 hotely a 1 bungalov). Takže z osmi dnů jsme u moře měli šanci strávit maximálně 3 dny!!!! problém nastal u posledního ubytování (3 noci), kdy zhruba polovina ze 4 autobusů byla ubytována v 5* hotelu a zbytek v bungalovech u hotelu, přes silnici, cca 500 m, které byly taky dvou kategorií (horší a lepší), ale rozhodně ne 5*. Ten, který jsme ještě s další dvojicí nám cizích lidí vyfasovali, byl zatuchlý, plesnivý, a řádně vybydlený. Navíc byl delší dobu nepoužívaný, protože teprve při našem nastěhování přiběhly uklízečky a převlíkaly postele a stíraly prach, dávaly ručníky. Jednalo se o dva pokoje, každý s vlastní koupelnou, ale společným obývacím prostorem s TV (odhadem ubytování kategorie 2-3*). Při snaze o zjednání nápravy či výměně ubytování se naplno ukázala arogance české zástupkyně ck v Turecku, která na místo dorazila (nedorazila jen kvůli nám, ale dalším zhruba 30ti lidem se stejným problémem). Místo snahy o řešení problému, na nás bylo povykováno, co bychom za 7 tisíc chtěli, a že ještě můžeme být rádi. Kontaktovala jsem zástupce ck v Praze, ten slíbil řešení a nápravu situace, a to zajištění nového ubytování. Nic takového nenastalo, i přes několikeré sliby ode všech přítomných. Delegátka našeho autobusu nijak nepomohla, snažila se být naprosto "neviditelná" (autobus číslo 24, delegátka Zuzana). Jsem naprotosto znechucená přístupem cestovní kanceláře ke svým klientům a na zájezd budu podávat stížnost a reklamaci. Vše můžu doložit fotografiemi z místa pobytu.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Mnk1 03.05.2011 16:17
Turecko 23.4. - 30.4.2011  

CK Topfly vřele doporučuji.
Vše proběhlo v pořádku, skvělá organizace, super delegátka Jana, výborné ubytování, stravování, počasí nám taky vyšlo.
Dovolenou po Antalyi mohu všem jen doporučit.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
mcPav
20.04.2011 09:35 90.178.76.***
RE: Doporucuji  

Také doporučuji. Byla jsem s CK TOPFLY v Turecku a byla jsem moc spokojená. Úžasné ubytování,perfektní delegát.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lada O.
18.04.2011 13:15 213.29.0.***
Doporucuji  

V sobotu jsem se vratil z Turecka a mohu pouze doporucit.

Skvela organizace a perfektni delegat.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
bohumila
21.03.2011 17:18 85.193.16.***
skvělý zájezd  

prostě paráda i počasí nám vyšlo.
doporučuji
B.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Eva Nosková
15.03.2011 20:35 81.201.60.***
Skvělý zájezd s Topfly  

Absolvovali jsme s manželem v termínu 5.-12.března 2011 pobytovo-poznávací zájezd na Tureckou riviéru-Pamukkale v CK Topfly. Vše bylo perfektní, vysoká úroveň ubytování,stravování i programu.Lze vyslovit této cestovní kanceláři velké poděkování za tak báječný zájezd.Přejeme jí do budoucna hodně úspěchů a spokojených klientů, jako jsme my.

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Jana Zapletalová
13.03.2011 20:19 80.87.191.***
RE: KDO je TOPFLY ;;;  

Na otázku kdo je TOPFLY,po vlastní zkušenosti z pobytovo poznávací dovolené po Antalyi mohu všem doporučit. Ubytování v pěti hvězdičkových hotelích a stravování formou inclusive báječné,delegáti znalí,příjemní,to co jsme viděli během týdne a za jaké peníze nenabízi žádná z cestovních kanceláří. Panu Malcovi děkuji za krásnou dovolenou a do začátku přeju dobrý vátr do plachet. :-D :-D

• Anonym (6)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze