A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Marie
25.05.2011 21:59 213.192.3.***

20.5.2011 jsem se vrátila z poznávacího zájezdu s vaší cestovní kanceláří. Původně jsem ani nechtěla reagovat, ale když čtu příspěvky, tak mám pocit, že jsem byla s jinou cestovkou. Zájezd hodnotím jako velmi vydařený, průvodkyně Jana dokázala svým zajímavým výkladem velmi zaujat, hotely perfektní,strava vynikající. Budeli příležitost, tak si takový zájezd ráda zopakuji. Děkuji za příjemnou dovolenou.

• Anonym (1)
Vlaďka
25.05.2011 21:41 84.244.92.***

Také jsem byla v onom hodně kritizovaném zájezdu. Když jsem jela na poznávací zájezd, můžu potvrdit, že přesně splnil mé očekávání. Viděla jsem to, co bylo v programu. Dostala se nám spousta informací o Turecku, o podmínkách, byla zodpovězena spousta otázek.To, že jsme byli ubytováni ve vilách, mi nevadilo - studená voda v umyvadle mi na vyčištění zubů stačí a ve vaně tekla teplá. Navíc jsme zde měli obrovský pokoj, rohovou terasu, bazén u vilky, velkou koupelnu,nádherný výhled na okolní hory. A to, že byly problémy s ubytováním?Ano - byly. Ale na vině rozhodně nebyla TOPFLY! Vždyť ani delegátka dopředu nevěděla, do kterého hotelu jedeme. Kdyby to organizovala TOPFLY v Česku - dala by to určitě i do programu, ale je fakt, že s ní jsme měli uzavřenou smlouvu.

• Anonym (1)
Mirka
25.05.2011 09:03 90.177.129.***
Re:  

Jitko, omlouváme se, ale hotel Simena Village je 5* clubový hotel, běžně v nabídce CK v ČR i v Německu. Nejedná se o bungalovy, ale zděné apartmánové domky v zahradě, kde je k dispozici bazén, bar a dále veškeré zařízení vč. pláže hotelu Simena...

Jitka
24.05.2011 14:58 217.117.217.***

Tady tak úplně nejde o to, kolik ten zájezd stál, nebo za kolik ho nabízí jiný cestovky třeba v Tramtárii. Tady jde o to, že nám někdo slíbil 5* hotel a dle mého názoru a názoru několika desítek dalších lidí to prostě nedodržel. Kdyby to neslibovali, nebo aspoň napsali, že půjde o bungalovy, ta se s tím smířím. Ale takhle se cítím podvedená. Srovnejte si schválně v čem jsme bydleli my a v čem těch pár šťastlivců v hotelu. A to jsme všichni zaplatili stejný peníze za stejný zájezd.

Mirka
24.05.2011 10:46 78.41.23.***
Re: Re: Re: Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Petře, vy znáte počty klientů - jste zaměstnancem CK TopFly..? Ty počty jsou od března 2011 více než 1500 klientů v oblasti Antalya, víte..?

Petr
23.05.2011 22:48 82.100.43.***
Re: Re: Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Dobrý den,

inteligentní lidi znají význam slov - více jak a číslovky - 46 .... a těm pak těch více jak 10 procent dává smysl. Vám to vysvětlím: 360 údajných klientů = 100%, 46 co podepsalo hromadnou reklamaci a tedy nespokojených!!! se rovná 12,77% tedy více než 10 procent.

Vykydal
23.05.2011 18:36 90.177.129.***
Re: TOPFLY Turecko  

Dobrý den Pilutek1:
tak hotel Simena Village je i německejma cestovkama nabízený jako 5* - můžete si ověřit na airstop.cz, takže asi to nebylo na úrovni 3* ! Nevím vážená, kam jste jezdila s rodiči v Chorvatsku, ale když sečtete letenku, delegáta, 7 nocí se slušnou polopenzí, vyjde Vám cena hodně přes 10 tis kč. Faktu nechápu vaši argumentaci lidi, co byste proboha ještě za těch svých pět padesát ještě nechěli...! J.V.

Vykydal
23.05.2011 18:04 90.177.129.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Děkujeme cestovce za pěkny zajezd, vše klapalo, hotely krasne, posledni hotel byl trochu slabši, ale v turecku zcela v poreadku - byli jsme již po několikate na Rivieře a vše ok. Doporučujeme. J. V.

Jitka
23.05.2011 14:46 217.117.217.***

K programu mi chyběly ty časy. Jinak máte pravdu, byl k dispozici. Jak jsem říkala, mě nevyhovoval - tím spíš budu příště vybírat lépe. Pokud jste vy ostatní byli spokojení, jsem za to jen ráda. Já bych asi taky neměla žádné připomínky, nebýt posledního "hotelu".

Ladka
23.05.2011 14:30 78.41.23.***
Antalya  

Dobrý den,
nestačím se divit co se tady píše negativních komentářů, my jsme se vrátili také v neděli a u nás tedy bylo vše v pořádku, chtěla bych ck Topfly pochválit, zejména delegátku Markétku, která byla úžasná. Hotely a příroda kolem krásný, už jsem to doporučila svým známým. Asi se najdou vždy nějací nespokojenci, ale nutno podotknout, že za takovou cenu by se nesehnalo nic ! Hodně štěstí a at se Vám daří

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze