A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vykydal
23.05.2011 18:04 90.177.129.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Děkujeme cestovce za pěkny zajezd, vše klapalo, hotely krasne, posledni hotel byl trochu slabši, ale v turecku zcela v poreadku - byli jsme již po několikate na Rivieře a vše ok. Doporučujeme. J. V.

Jitka
23.05.2011 14:46 217.117.217.***

K programu mi chyběly ty časy. Jinak máte pravdu, byl k dispozici. Jak jsem říkala, mě nevyhovoval - tím spíš budu příště vybírat lépe. Pokud jste vy ostatní byli spokojení, jsem za to jen ráda. Já bych asi taky neměla žádné připomínky, nebýt posledního "hotelu".

Ladka
23.05.2011 14:30 78.41.23.***
Antalya  

Dobrý den,
nestačím se divit co se tady píše negativních komentářů, my jsme se vrátili také v neděli a u nás tedy bylo vše v pořádku, chtěla bych ck Topfly pochválit, zejména delegátku Markétku, která byla úžasná. Hotely a příroda kolem krásný, už jsem to doporučila svým známým. Asi se najdou vždy nějací nespokojenci, ale nutno podotknout, že za takovou cenu by se nesehnalo nic ! Hodně štěstí a at se Vám daří

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Markét
23.05.2011 14:26 78.41.23.***
Re: Zájezd do Turecka s Topfly  

Ahoj všichni, tak to, co zde píše Jitka opravdu není pravda, program zájezdu jsme dostali již od slevomatu podrobně rozepsaný na dvou stránkách - byl ke stažení. Také jsme bydleli ve vilkách na poslední 2 noci a byly moc pěkné. V areálu byl také bazén a bar, my jsme měli zakoupeno all inclusive, takže i v tomto baru jsme mohli nápoje čerpat. Děkuji CK za příjemnou dovolenou za krásné peníze! Markéta Hynčáková

• Anonym (1)
Jitka
23.05.2011 13:53 217.117.217.***
Zájezd do Turecka s Topfly  

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že CK Topfly nebyla schopna, nebo ochotna (např. v diskusích na Slevomatu) dodat k programu přibližný časový rozvrh, tak jsem já a spousta dalších lidí pojali naději, že po výletech by mohl ještě týž den následovat i pobyt u vody. Bohužel příjezdy do hotelů se vždy blížili večeři. Takže si většina lidí v tom moři omyla jen kotníky. Uznávám, že s tím jsme asi museli počítat, ale kolikrát byly prodlevy zbytečně dlouhé.

Prohlídka kobercárny byla hezká, až na poslední 2 hodiny, kdy prodejci honili po chodbách lidi tak dlouho, až nakonec někdo něco koupil. Ale zde zase platí, kupovat nemuseli, jejich blbost.

Od prohlídek zlatnictví a kožešnictví jsem očekávala, že si teda aspoň prohlédnu výrobu, nebo něco takového. Probíhalo to tak, že se na začátku teda jako něco k tý výrobě aspoň řeklo, ve zlatnictví se ukázali 3 dělníci za sklem a v prodejně s kůží se konala nějaká přehlídka. Pak opět následovalo nahánění účastníků zájezdu po prodejnách. Slabší povahy se nechali nehánět třeba přes hodinu... I to však lze akceptovat. Říkali jsme si, že to vše vykompenzují ty poslední 2 dny v 5* hotelu.

To byl ale omyl. Přesně jako již bylo zmíněno, po půl hodině čekání na klíče v posledním hotelu nás vrzli do plesnivých bungalovů. Do něčeho podobnýho jsem jezdila jako malá s rodiči do Chorvatska (ovšem tam to bylo bez plísně a tekla voda). V přízemí byla kuchyň, obývák, nahoře 2 pokoje s plísní na stropě. Nutno dodat, že každý pokoj měl koupelnu, bohužel ale netekla voda. Pokoje se nedaly zamknou a přitom v tom druhém bydleli 2 cizí lidé.

Po reklamaci pokoje na recepci, kdy česká průvodkyně řekla, že se nedá nic dělat, že to je vlastně naprosto v pořádku, protože celý hotelový komplex včetně vilek přes silnici má 5*, se šel alespoň jeden z tureckých průvodců podívat, jak to tam vypadá. Na 100% uznal, že to je hrůza a děs, ale že s tím sám nic neudělá. A od té doby se čakalo na kompetentní osoby. To už nás byla v recepci asi 40, možná víc.

Po nějaké době přijela paní Jana - zástupkyně CK, taky se šla podívat a řekla, že je to naprosto v pořádku, že jsou vilky moc hezké a že je to v Turecku normální. Jestli prý neznáme Orient?! Pak se chvíli všichni rozčilovali, telefonovalo se... a poslední závěr byl, že nám ty hrozný vilky vymění za lepší vilky, ale s hotelem máme prý smůlu, protože je plno (štěstí mělo jen několik lidí, kterým klíče potichu pomohl vyměnit jeden z tureckých průvodců). Když jsme chtěli jiný hotel, tak bylo najednou plný celý pobřeží.

Nakonec jsme všichni cca po asi 5 hodinách vyčerpávajícího reklamování odešli s tím, že lepší to teda nebude. Já jsem ještě hnusnou vilu stihla vyměnit za hezčí vilu (na všechny se ale nedostalo), ovšem rozhodně ne 5* kategorie. Navíc pokoj nebyl ani uklizený, když jsem tam vlezla. Teplá voda byla jen ve sprše, v umyvadlech pouze studená.

Myslím, že na ty poslední vzdorující lidi na recepci snad chtěli volat i policii. To už vím ale jen z doslechu.

Závěr: K programu se dá říct, že to byl i částečně poznávací zájezd a bohužel pro mě z velké části s nevhodným programem - příště budu chytřejší. K posledním hotelu patří velké FUJ a nespokojenost s přístupem CK. Je mi jedno kolik lidí bylo nadšeno, já už se s vámi žádného zájezdu nezúčastním. Jsem zklamaná.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.05.2011 10:30 78.163.181.***
Re: Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Dobrý den, matematika asi není vaší silnou stránkou že?.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Petr
23.05.2011 10:09 82.100.43.***

Ano, jak píšete, více jak 10 procent zákazníků je totálně nespokojených!!
Tzn. každý desáty :-\.... to opravdu o něčem svědčí a je fajn, že jste si toho v CK taky všimli!

(hromadnou reklamaci podepsalo 46 lidí)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Petr
23.05.2011 09:57 82.100.43.***

Nesouhlasím! Tato CK nedodržela co bylo v cestovní smlouvě! Ve voucheru, který byl zaslán před odletem, už byla první změna, a to přidání dalšího stěhování z hotelu do jiného hotelu během pobytu. Nemluvě pak o ubytování, které mělo být poslední dva dny zájezdu zajištěno v 5 hvězdičkovém hotelu a které cca 40 lidí strávilo v plesnivých bungalovech.Vše mám zdokumentováno, včetně hromadné reklamace a fotografií z bungalovů.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Jana CK Turecko
23.05.2011 09:53 78.163.181.***
Re: TOPFLY Turecko  

K vaší stížnosti mohu pouze dodat,že jste si zakoupila poznávací zájezd ne týdenní pobyt u moře.CK se staví otázka jak je možné,že máme přes 360 spokojených klientů z tohoto zájezdu a 30 klientů je totálně nespokojených.???

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
hermi
23.05.2011 09:26 78.163.181.***
Re: TOPFLY Turecko  

tento zájezd naprosto přesně odpovídá popisu programu,CK dodržela to co klientům nabídla.nechápu když si někdo něco koupí a přečte danný program čemu tedy nerozumí.naštěstí byla spousta klientů v našem autobuse spokojená a ta malá část co nebyla nestojí za řeč.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze