A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.03.2014 17:08 37.188.236.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Vidíte, u nás si obědy koupili všichni, kromě tří párů. Letěli jsme tam i zpět necelé 3 hodiny. Měli jsme ale zájezd s polopenzí. A přejezdy autobusem byly v pohodě, vždy tak kolem hodiny, mimo výletu na Pamukkale, kde to byly asi 4,5 hodiny. Po cestě byly ale tři zastávky.. A 100% účst byla vždy jen na prvních cca. 10 minut, kdy k nám někdo mluvil, potom mohl každý odejít. Na druhé straně, venku nic nebylo...

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.03.2014 16:49 37.188.236.***

V pátek jsme se vrátili z poznávacího zájezdu a musím říct, že vše předčilo naše očekávání. Odlet byl v pátek ve 3/4 na 7 a let trval necelé 3 hodiny. Ubytování v 5 hvězdě v Kemeru. Ráno výlet na Phaselis, potom Antalya - mešita a výlet lodí. Po návratu jsme šli do městečka, je tam malé náměstí, cca. 10 min od hotelu, kde jsou místní potraviny, kde stojí voda 0,5 L, pivo 2,5 L atd. Doporučuji koupit si např. vodu, neboť v autobude chtějí taky 0,5, ale €. Výlet na Pamukkale, je krásný a ubytování taky velice slušné. Ubytování v Antalyi je v centru, hotel asi nemá 4 hvězdičky, ale pokoje jsou čisté, jídlo dobré a můžete aspoň vyrazit na nějaké nákupy. Když odbočíte z hlavní třídy do třetí uličky vpravo, je tam obchůdek s kořením, kdy ceny jsou několika násobně nižší, než kdekoliv kde budete stát po cestě. Poslední 3 dny v 5 hvězdě Incekum hotelu, kousek od Alanye. Absolutní paráda. Jídla bylo tolik, že člověk nevěděl co si dát. Vnitřní bazén, moře, sluníčko.. Super
Teď pár vět k "předváděčkám" - Koberce jsou moc fajn, opravdu uvidíte jak se vyrábí, jak se spřádá hedvábí, barví nitě atd. Potom ukázka hotových koberců a nějaké info k tomu. Pak už se můžete sami procházet několika místnostmi, kde jsou koberce vystaveny. Jsou fakt nádherné, ale ceny tak od 1.000 € výše. Já bych si tam nenakoupil, ale našlo se pár lidí, kteří si nějaký kobereček koupili. Nikdo nás, ale nikam netahal, nepřesvědčoval...
Předváděčky zlata a kůže, jsou opravdu jen prodejní akce. Zda se jedná o nám vysvětlovanou povinnost, kterou podporuje Turecká vláda, nebo je to akce Top Fly netuším, ale je mi to jedno.. Šperky jsou nádherné, myslím, že jsem ještě nikde neviděl tolik diamantů najednou :-) Kožené bundy jsou pěkné, ale taky na můj vkus drahé, ceny od 500 € výše. My jsme se prostě podívali po obchodě, žena si vyzkoušela nějaké šperky a potom jsme šli ven, sedli si na sluníčko a počkali na ty, kteří si nějakou tu bundičku koupili ( a nebylo jich málo...)
Teď ještě k balíčkům a cenám..
Pokud si nekoupíte žádný balíček, znamená to pro Vás, že první den nepojedete na výlet na Phasilis, neuvidíte mešitu a nepojedete lodí (samostatná cena tohoto výletu 50 €). Na Pamukkalre, vás vysadí dole, takže musíte vyjít pěšky nahoru a koupit si sami vstupenku - 8 €. To že musíte jít pěšky beru jako trest, že jste si nekoupili balíček >:) Jinak obědy které máte v ceně balíčku nejsou jako na hotelech. Ale jsou chutné, je vždy dostatek salátů, ovoce... Vždy si musíte zaplatit pití, což je stejné jako u večeří. Cena je cca. 1,5 € za vodu (0,5 l), 3 € za pivo (0,33 l), 7 € za víno (0,2 l). Jídlo si v daném místě můžete koupit, jen polévka vás vyjde na cca. 4 €.
Takže, pokud oželíte Phasilis, obědy a vyšlapete na Pamukkale, určitě ušetříte cca. 100 €. My jsme si koupili jen první výlet (50 €), ale potom jsem to doplatil nejdřív na ten 109 € a nakonec na Incekumu i ten s allinclusive :-)
To hlavně proto, že jídlo bylo fajn, výlety byly s perfektním výkladem a allinclusive jsme se rozhodli se ženou užít. To jídlo tam fakt stálo za to a ceny nápojů byly šílené. Pivo 3,5 €, nealko 2 €, panák 4 €... Když pominu svačinky a obědy, propil jsem jim to tam několikrát :-) A to jsem se neopíjel a žena je v 5 tém měsíci těhotenství ;-)
Poslední rada na závěr. Nic nenakupujte tam, kde budete stát s autobusem. Ani oříšky, kosmetiku, prostě nic. Jsou to turistické ceny, tzn. že to co tam dáte v €, to dáte ve městě v obchodě v lirách. Např. olivová kosmetika stojí v lékárnách do 10 L (velké balení 400 mml.) Nákupy buď v Antalyi, nebo potom soukromý výlet do Alanye. Dolmuškou za 5 L, cesta asi půl hodinky a vysadí vás přímo na trhu. Tam ale taky ceny pro turisty, hned vedle jsou obchody pro místní a my jsme tam nakoupili od šafránu po turecký med.
Snad Vám to někomu pomůže v rozhodování zda jet, či ne.
Dovolená to byla nádherná, vše vyšlo tak jak mělo. Jídlo a ubytování na vynikající úrovni. Předváděčky se dají přežít a vždy můžete odejít.
A nakonec, velké poděkování průvodkyni Petře. Je to příjemná holka, která nám toho řekla fakt hodně a byla hrozně fajn. Díky

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Lucie
23.03.2014 16:29 93.89.144.***

Nevidím důvod, proč bych se měla uchylovat k nějakým lžím, pouze zde předkládám svůj negativní názor na zájezd... Obědy si z našeho autobusu koupili tři lidé, večeře jak by smet. Poku jste byl spokojen a chcete o tom podat nějaké reference, tak to problém není, ale pokud jsem já spokojena nebyla, tak to bez tohoto hloupého osočování dát na vědomí nemůžu... Své nároky na poznávací zájezd mám opravdu jinde a tato přehlídka ztraceného času v autobuse byla prostě zbytečná. p.s. Nepsala jsem, že nás někdo nutil k nákupu, psala jsem, že účast na těchto akcích musela být vždy stoprocentní. A propo je zajímavé, že nekomentujete časy letů... Úroveň hotelů také nehaním, jen jejich odlehlost od centra...

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
23.03.2014 15:43 37.188.236.***

To co říkáte jsou lži naštvaného člověka, který chtěl za každou cenu ušetřit a nekoupil si ani ten balíček s obědy... Proto se teď rozčilujete, že jste se neměli kde naobědvat, odrazujete ostatní a říkáte lži. Hotely byly všechny na vysoké úrovni, mimo Pamukkale kde byl avizován 4 hvězdičkový hotel a Antalya, který byl přímo v centru města to byly luxusní 5 hvězdičkové hotely. A k žádnému nákupu nás nikoho nikdy nikdo nenutil. A taky cena nepřesahuje žádných 10.000,- ale i s balíčkem a pobytovou taxou to vychází na 8.700,- Kč... My jsme byli maximálně spokojeni, víc napíšu později. Václav.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.03.2014 15:42 188.175.178.***

To co říkáte jsou lži naštvaného člověka, který chtěl za každou cenu ušetřit a nekoupil si ani ten balíček s obědy... Proto se teď rozčilujete, že jste se neměli kde naobědvat, odrazujete ostatní a říkáte lži. Hotely byly všechny na vysoké úrovni, mimo Pamukkale kde byl avizován 4 hvězdičkový hotel a Antalya, který byl přímo v centru města to byly luxusní 5 hvězdičkové hotely. A k žádnému nákupu nás nikoho nikdy nikdo nenutil. A taky cena nepřesahuje žádných 10.000,- ale i s balíčkem a pobytovou taxou to vychází na 8.700,- Kč... My jsme byli maximálně spokojeni, víc napíšu později. Václav.

• Anonym (2)
Lucie
23.03.2014 13:21 93.89.144.***

Novodobí Šmejdi, co Vám nenabízejí hrnce od Becka ale tahají Vás na "dobrovolné" nákupní akce (kobercárna, zlatnictví, kožené výrobky). Odmítnout musíte nejméně stokrát a potom se chovají velice nepříjemně, když Vás neoškubou jako kuře. Informace od průvodce jsou minimální, nebo např. na Artemidin chrám (bývalý div světa) jsme se vůbec nejeli podívat s komentářem, že to jsou jen rozbořený kameny. Hotely jsou daleko od center měst, z uváděných hotelů poznáte možná jeden (incekum). Povinné zastávky na oběd uprostřed ničeho, takže možnost indivuálního stravování nulová. Avízované odlety z Prahy nejsou dopoledne, jak se uvádí, ale ve 23. hod, odjezd z Antalye opět až odpoledne místo ráno a navíc s mezipřistáním v Norsku (celková doba letu zpět do ČR 7 hodin), přílet zpět ve 22 hod. Nenaleťtě a nejezděte !!! Konečná cena zájezdu vysoce přesahuje 10 000 Kč. Sleva je nabízena na vícero slevových portálech a původní cenu nezaplatil žádný z účastníků zájezdu !

• Anonym (8)
  • Anonym (3)
Vlaďka
22.03.2014 15:39 79.98.72.***
Turecko s Top fly  

Vcera, 21.3.14 jsme se vratili z pobytove-poznavaciho zajezdu Turecka riviera - Pamukkale. Po precteni recenzi pred odletem jsem mela obavy, jak to vse dopadne.
Nemuzu nez pochvalit jak ck, tak nasi delegatku Janu, ktera se nam snazila predat maximum informaci. Hotely byly sice, podle predchozich info, zmenene, ale byly uzasne. V Kemeru petihvezda Meder, v Pamukkale termalni, nadherna ctyrhvezda Tripolis. V Antalyi omsela - pry ctyrhvezda Gold Ring, ale byla to jen jedna noc, jidlo dobre, postel cista a tepla voda tekla. Takze dobre. A na zaver, tresnicka na dortu, petihvezdickovy Hotels Incekum Beach Resort u more. Nadhera a pohodli a uzasna nabidka jidla. Jak jsem kolem sebe sledovala, nikomu se z jidelny nechtelo.. Vse umocneno krasnym pocasim - no proste, super dovolena. Pokud by mel nekdo z naseho turnusu nejake pripominky, tak uz fakt nevim, co by si mohl prat vice. A to vse za 7500 kc i s balickem za 109 eur a pobytovym poplatkem 29 eur. Co dodat. Nadhera a dekuji.

• Anonym (3)
Jana
18.03.2014 19:45 90.178.133.***
Turecko s TopFly  

Dobrý den, také já se musím připojit s poděkováním za krásnou dovolenou,kterou jsme měli s manželem možnost strávit s cestovní společností TopFly. Petra a Akim byli perfektní, maximálně se nám věnovali a Petra se snažila nám předat spostu zkušeností ze života v Turecku. Příjemní a milí byli i spolucestující z autobusu č. 15. Měla jsem možnost poprvé vidět moře. Moře je nádherně čisté, úžasné a nekonečné. Celkově jsme byla se zájezdem velmi spokojená. Pokud se rozhodnu jet do Turecka znovu, tak budu hledat v nabídce TOPFLY.

• Anonym (5)
Jarka
18.03.2014 17:35 82.202.68.***
Dovolena s Top Fly 7.3. -14.3. 2014  

Dobry den, dekuji za bezproblemovy prubeh zajezdu, pri kterem jsme poznali krasna
mista v Turecku. Byli jsme s manzelem spokojeni s pruvodcovskymi sluzbami Petry a Akima, s hotely ve kterych jsme byli ubytovani a s vybornou stravou.
Velmi zajimava byla exkurze do vyrobny kobercu , sperkarske dilny a centra s kozenou modou.
Myslime si, ze cestovka splnila vse, co nam v nabidce slibovala a nevahali bychom s ni
jet znovu.
Asi jsme meli stesti na osazenstvo autobusu c.15,ktere ridil skvely pan ridic .
Preji TOP FLY hodne spokojenych klientu a tesim se na dalsi zajezdy.

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Lenka
18.03.2014 08:51 78.45.53.***
Antalya - Pamukkale  

Dobrý den,
zúčastnila jsem se poznávacího zájezdu 7.- 14.3.2014. Mohu všem doporučit, naše průvodkyně Petra a Akim byli perfektní. Vše klapalo, jak by mělo být. Je pravda, že jsem byli ubytováni v jiných hotelech, ale změna byla vyhrazena. Kvalita hotelů odpovídala. Všechny výlety byly bezva, Pamukkale, Hieropolis, Phaselis, návštěva výrobny koberců. Docela jsem se bála, když jsem koupila poukazy v hyperslevách za 3999,- Kč. Doplácelo se na místě 29,-E pobytová taxa a výlety 109,-E. Odnesla jsem si nádherné zážitky, mohu všem jedině doporučit. Asi pojedu příští rok znovu do Kapadokie.

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze