A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
18.03.2014 19:45 90.178.133.***
Turecko s TopFly  

Dobrý den, také já se musím připojit s poděkováním za krásnou dovolenou,kterou jsme měli s manželem možnost strávit s cestovní společností TopFly. Petra a Akim byli perfektní, maximálně se nám věnovali a Petra se snažila nám předat spostu zkušeností ze života v Turecku. Příjemní a milí byli i spolucestující z autobusu č. 15. Měla jsem možnost poprvé vidět moře. Moře je nádherně čisté, úžasné a nekonečné. Celkově jsme byla se zájezdem velmi spokojená. Pokud se rozhodnu jet do Turecka znovu, tak budu hledat v nabídce TOPFLY.

• Anonym (5)
Jarka
18.03.2014 17:35 82.202.68.***
Dovolena s Top Fly 7.3. -14.3. 2014  

Dobry den, dekuji za bezproblemovy prubeh zajezdu, pri kterem jsme poznali krasna
mista v Turecku. Byli jsme s manzelem spokojeni s pruvodcovskymi sluzbami Petry a Akima, s hotely ve kterych jsme byli ubytovani a s vybornou stravou.
Velmi zajimava byla exkurze do vyrobny kobercu , sperkarske dilny a centra s kozenou modou.
Myslime si, ze cestovka splnila vse, co nam v nabidce slibovala a nevahali bychom s ni
jet znovu.
Asi jsme meli stesti na osazenstvo autobusu c.15,ktere ridil skvely pan ridic .
Preji TOP FLY hodne spokojenych klientu a tesim se na dalsi zajezdy.

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Lenka
18.03.2014 08:51 78.45.53.***
Antalya - Pamukkale  

Dobrý den,
zúčastnila jsem se poznávacího zájezdu 7.- 14.3.2014. Mohu všem doporučit, naše průvodkyně Petra a Akim byli perfektní. Vše klapalo, jak by mělo být. Je pravda, že jsem byli ubytováni v jiných hotelech, ale změna byla vyhrazena. Kvalita hotelů odpovídala. Všechny výlety byly bezva, Pamukkale, Hieropolis, Phaselis, návštěva výrobny koberců. Docela jsem se bála, když jsem koupila poukazy v hyperslevách za 3999,- Kč. Doplácelo se na místě 29,-E pobytová taxa a výlety 109,-E. Odnesla jsem si nádherné zážitky, mohu všem jedině doporučit. Asi pojedu příští rok znovu do Kapadokie.

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
Iva
15.03.2014 09:27 90.181.206.***
Antálya - Pamukalle - Antálya  

Dobrý den, včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu s touto cestovkou - naprostá spokojenost! V Turecku už jsme byli několikrát, ale tady skutečně naprosto perfektní průvodkyně Jana, fakt není co dodat, nemusíte mít obavu! Sice jsme nebyli ubytovaní v hotelech, které byly ve smlouvě (ale s výhradou změny....), ale i tak to byly všude hotely na úrovni, jídla výběr a skvělé zážitky. Už teď se díváme, kdy s nimi vyrazíme znovu - tentokrát do Kapadokie. Doporučuji, nemusímte se obávat, perfektní organizace, dodržování času, fakt vše dokonale klaplo. A navíc v krásné krajině. Dokonce jsme se poslední tři dny koupali v moři - ubytovaní jsme byli v hotelu Incekum. Tam pro nás byla jediná nevýhoda - přepestré švédské stoly, obrovská nabídka všeho, jejich výborné sladkosti, zkrátka nešlo odolat! Super!

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
15.03.2014 08:01 80.92.246.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Ahoj, včera jsme se z tohoto zájezdu vrátili a max. spokojenost, mohu doporučit. Vynikající průvodkyně Petra. All-in se koupit oplatí, zejména, když si rádi dáte vínko nebo pivo, což si užijete po tři večery a k tomu dva obědy. Normálně jsou alkoholické nápoje, nejen v restauracích, nehorázně drahé. Pozor na to při obědech v restauracích, kde si pití platíte. Za lahvičku 3 dcl vína chtějí 15 E, pivo 0,3 l za 4-6E. Nečekejte nic od slíbeného poukazu na nákup za 100E. Platí jen při nákupu nad 500 E.
Josef

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
14.03.2014 17:22 85.70.2.***

Paní Hanko dobrý den, máme zakoupený zájezd ve stejném termínu i do stejných hotelů. Mám prosbu, pokud dostanete nějaké informace, můžete se s námi podělit, pocity máme též obdobné. Díky moc Hanka
hanka @cz-computer.cz

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.03.2014 17:16 85.70.2.***

Dobrý den, s touto CK odlétáme dne 21.3. do Turecka-Pamukkale. Nabízejí za 159EU all - podle Vás, má to smysl? Díky moc za odpověď

hanka@cz-computer.cz

• Anonym (2)
Kristína
27.02.2014 09:34 83.208.150.***

Dobrý den,připlácení se opravdu nevyplatí,ani výhodná cena za večeře předem u Ck 1600 kč,místo 1900 na hotelu když si pak můžete dokoupit za9 euro all inclusive přímo v hotelu!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.02.2014 17:54 193.35.105.***

Nebyl s touto cestovkou na jimi pořádaném zájezdu Antalya - Kappadokia - Antalya ? Zkušenosti ? O:-)

• Anonym (6)
Mark
24.02.2014 06:13 197.224.62.***

Byli jsme s přitelkyní s nima i na poznávačce i v Istanbulu a vždycky všecko ok. Mějte se.

Zpět na všechny diskuze