A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 13:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.11.2018 08:33:47 82.100.59.***
IZRAEL  

V sobotu jsme se vrátili z poznávacího zájezdu v Izraeli,který pořádala CK TOP FLY. S touto cestovní kanceláří jsme byli poprvé a velká spokojenost, můžu dokonce i tvrdit, že mluvím za všech 33 klientů našeho zájezdu. Při přebrání kufru na letišti nám pokazil náladu rozbitý kufr, ale to byla asi jediná negativní věc na pohled zájezdu. Program zájezdu byl velmi dobře naplánovám, užili jsme si všeho co tato země nabízí a to hlavně díky průvodci Riadovi, který zde žije a zná! Nic pro něj nebylo nemožné, vše s námi vyřešil, řekla bych dokonce nad rámec svých povinností.Chtěla bych tedy moc poděkovat za krásné zážitky cestovní kanceláři a hlavně našemu průvodci Riadovi, a ať je více takových zájezdů !!!!!! Manželé Rybovi

Neregistrovaný uživatel
14.10.2018 18:15:03 89.24.55.***
Pánská jízda  

Objednali jsme s klukama z firmy zájezd do Turecka. Celkově nás bylo asi osmnáct, tak doufám, že jsme nebyli moc hluční a ti, co cestovali v našem letadle, se zpětně neozvouJ. Dostali jsme od cestovky i nějakou slevičku, o kterou jsme si v práci losovali, takže měla ve finále jedna osoba zájezd zadarmo, vyšlo to na našeho šéfa, kterej se má paradoxně nejlíp….Nicméně, abych přešel k průběhu, jelikož jsme nenároční a stačil nám bazén, pivko a bary kolem, tak si myslím, že jsme vybrali dobře. V Alanyii už sem byl s rodinou a je tu opravdu všechno. Navíc jsme schválně vybrali hotel v centru, abychom to měli do oblasti jejich barů, co nejblíže. Počasí vyšlo, nikdo se neutopil, ani po příletu nerozvedl, takže supr léto.

Neregistrovaný uživatel
09.10.2018 18:52:54 109.183.231.***
Egypt  

Trošku obavy jsem měla ze zájezdu s touto CK, zaprvé ceny měla nižší než konkurence. Zadruhé nenív českém rybníčku příliš zavedená. Zájezd jsme dostali od
syna k výročí svatby, takže jsme nemohli nejet. Pokud ale srovnám s většími CK (Fischer, Firo, Exim), s kterými jsem předtím cestovala, vůbec jsem nepocítila rozdíl. Egypt jsme si s manželem užili a cestovku budu dále doporučovat. V poměru cena- kvalita se rozhodně vyplatí..

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 19:25:40 80.251.241.***
Pavlína L.  

Přijeli jsme zrovna z hotelu Azurro na Slunečném pobřeží. Cestovali jsme ve dvou párech s dětmi. Po příjezdu mě hned potěšily dvě věci. Jak jsme žádali, byli nám poskytnuty pokoje hned vedle sebe – nejde o život, ale naše děti se znají, chtějí si hrát a je to pro nás důležité. Dále nám ubytovali také hned po příjezdu, což jsem ještě nezažila. Nevím, jestli jde o dohodu s cestovkou nebo byli tak vstřícní, ale moc nám to pomohlo. Co se týče hotelu, jsou uvedeny tři hvězdy. Já bych klidně dala čtyři. Evidentně si v Bulharsku váží turistů a i když jsem se toho původně dost bála, musím srovnat s Egyptem nebo Tureckem a stejnou úrovní hotelu. Z toho pak Azurro a celé Slunečné Pobřeží vychází nejlépe. Moc povedená dovolená. Děkuji celému týmu TopFly

Neregistrovaný uživatel
19.08.2018 11:49:34 213.235.142.***
Re: Kappadokia  

I me rodiče mají stejné zkušenosti a budem to řešit bydlí ve špinavem hotelu,kde all in jim není ani nabídnut dostanou max vodu.. Vse máme nafoceno. A o neochotne delegatce Lence Y.ani nemluvím. Kompenzace zatím žádná!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
17.08.2018 20:05:04 89.24.56.***
Slunecne pobrezi  

Dobry den. Právě jsme přijeli z Bulharska přes CK Top fly. Vše proběhlo přesně podle pokynů od Ck. V Bulharsku nás čekala delegáta CK ,která nás i odcházela na letiste. Vše bylo zorganizování delegáta nám ve všem pomohla a poradila. V průběhu pobytu nás navštívila jiná delegátka, rodila Bulharka,ktera nám řekla spoustu potřebných doporučení ohledně zajímavostí v okolí našeho pobytu.
Tuto CK doporučuji.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 22:58:29 80.251.242.***
Slunečné pobřeží  

Přijeli jsme zrovna z hotelu Azurro na Slunečném pobřeží. Cestovali jsme ve dvou párech s dětmi. Po
příjezdu mě hned potěšily dvě věci. Jak jsme žádali, byli nám poskytnuty pokoje hned vedle sebe –
nejde o život, ale naše děti se znají, chtějí si hrát a je to pro nás důležité. Dále nám ubytovali také
hned po příjezdu, což jsem ještě nezažila. Nevím, jestli jde o dohodu s cestovkou nebo byli tak
vstřícní, ale moc nám to pomohlo. Co se týče hotelu, jsou uvedeny tři hvězdy. Já bych klidně dala
čtyři. Evidentně si v Bulharsku váží turistů a i když jsem se toho původně dost bála, musím srovnat
s Egyptem nebo Tureckem a stejnou úrovní hotelu. Z toho pak Azurro a celé Slunečné Pobřeží vychází
nejlépe. Moc povedená dovolená. Děkuji celému týmu TopFly.

Neregistrovaný uživatel
24.07.2018 07:38:13 188.95.62.***
Zakynthos paráda  

Byli jsme s přítelem na ostrově Zakynthos. Pro dovolenou jsme vybrali rodinné studia Tuta. Vybírali
jsme na poslední chvíli, cestovní kancelář jsme neznali a dali víceméně na cenu a fotky. Celá dovolená
pak proběhla bez jediného problému. Vyšlo počasí, delegátka byla moc sympatická a také fotky,
podle kterých jsme zájezd vybrali, tak odpovídaly realitě. Příští rok bychom chtěli zkusit s Topfly také
Kypr.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
29.06.2018 09:23:42 47.63.41.***
Top Fly si píše sama recenze  

To, že si CK Top Fly už léta píše sama recenze není věc nová,ale každý to ví. Mezi cestovkami se o tom mluví léta a každý zná praktiky této CK.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.06.2018 19:38:53 78.102.216.***
TopFly - Recenze - BULHARSKO  

Jak teď čtu v diskuzi. Asi 100 lidí - 100 chutí. Každopádně jsme se tento týden vrátili z Bulharska. Dovolená fantastická! Dostali jsme slevu za online rezervaci, rezervovali jsme to na dálku přes email, telefonická komunikace v pořádku. Let OK, na místě delegátka řekla všechno, co jsme potřebovali vědět a když si syn rozříznul nohu, tak nám pomohla se domluvit a ošetřit. Zbytek jsme si dělali podle sebe, jak jsme chtěli. Byli jsme v hotelu Azzuro-pěkný bazén, jídlo chutné a pláž pár minut. My jsme nadšeni a pojedeme zase!

Zpět na všechny diskuze