A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 13:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.03.2017 12:05 194.50.240.***
Poznávací zájezd SAE  

Tak i já přidám do "vínku" zkušenosti s touto CK a rozhodně to není "na oko" ;-)

S Vaší CK jsme byly s maminou v termínu 10. - 16.3.2017 na poznávacím zájezdu Dubaj. Tímto bych chtěla moc poděkovat naší průvodkyni Janě, která byla naprosto úžasná a skvělá. Jde vidět, že je ve svém oboru profesionálka a svou práci odvádí velmi kvalitně a poctivě. Předala nám spoustu zajímavých informací, vše umí předat s humorem a grácií.
S CK "Top Fly" jsme ještě neměly žádné zkušenosti a měly jsme trochu obavy, ale po této zkušenosti jsme odhodlány opět využít služby Vaší CK.
Prosím, aby se tato zpráva dostala také právě k Janě a byla jí inspirací pro další "průvodcování".

Přejeme Vám spoustu spokojených klientů
Děkujeme. MV

Neregistrovaný uživatel
17.03.2017 08:50 89.203.212.***
Severní Kypr  

Dobrý den,
mohl by jste mi někdo napsat, jak probíhal zájezd s Top Fly po Severním Kypru? V jakých hotelech (jména hotelů) se spalo a zda se musí zakoupit celý balíček výletů a nebo jen některé? Zda bylo možné se někde vykoupat?
Předem děkuji za jakýkoli poznatek. Martin

Neregistrovaný uživatel
14.03.2017 10:15 188.85.213.***
top fly podvod  

Když už si pánové píšete sami recenze,tak si aspoň dejte pozor,kdy se Váš údajný pobyt konal. V předchozí velmi kladné recenzi píšete, jak jste se "vrátila" z pobytu v Turecku 10.3.2017. Ovšem na Vašich stránkách začínají poznávací zájezdy do Turecka až v dubnu. Je úsměvné, jak svoji špatnou pověst snažíte maskovat kladnými recenzemi :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.03.2017 09:54 188.85.213.***
Re: Poznávací zájezd do SAE  

nejvíc mě baví, jak si cestovka nechá psát kladný recenze a hooodně používá název top fly,aby je vyhledávač dobře našel..myslím ty kladné recenze. každý soudný člověk moc dobře pozná,když je rezence falešná. je mi líto, že to nerozpozná orbion.cz

Neregistrovaný uživatel
12.03.2017 23:48 109.69.214.***
Poznávací zájezd do SAE  

Tak i já musím připsat trochu zážitků a zkušeností s CK TOP FLY. Byla jsem jedna z mála,která koupila pro sebe a svého manžela tento zájezd,aniž bych si přečetla recenze. Po zaplacení a podepsání smlouvy jsem se začala zajímat o recenze na poznávací zájezd do Dubaje. Byla jsem šokovaná z několika ne zrovna dobrých recenzí. Proto jsem odjížděla docela s obavou,jak to dopadne. Vrátila jsem se 10.3.2017 a musím konstatovat,že to byl jeden z nejkrásnějších poznávacích zájezdů.Mám li hodnotit jako ve škole tak průvodkyně Petra 1*, ubytování 1*, jídlo 1*, program 1* a nemůžu opomenout spolucestující v autobuse ti byli prostě úžasní,dochvilní no prostě super. Výklad průvodkyně Petry byl obsáhlý a velmi zajímavý.Musím si tedy postěžovat na ty kdo píší tak špatné hodnocení a tím odradí spoustu lidí,kteří díky nim příjdou o tak úžasné zážitky. Může se stát,že je někdo nespokojený s tím, např.,že ji nebo jeho nepustí do mešity šejka Zajeda jelikož nemá dostatečné oblečení,ale to není chyba průvodce,který to několikrát opakuje a i cestovka to napíše v propozicích, ale hloupost nás lidí. Tak ještě jednou děkuji TOP FLY a všem kdo se na tomto zájezdě podíleli.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
10.03.2017 12:31 37.48.16.***
Re: Poznávací zájezd do SAE - Dubai  

DNES JSME SE VRÁTILI Z EMIRÁTŮ. FANTASTICKÁ DOVOLENÁ S DELEGÁTKAMI JAANOU I PETROU. PÁN ŠÉF BY SI MĚL VELICE POVAŽOVAT TAK KVALITNÍCH PRŮVODKYŇ.
ZD. STŘELECKÁ

Neregistrovaný uživatel
06.03.2017 22:41 109.80.204.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Dobrý den,
samozřejmě se mohu podepsat, zrovna tak jako v původní stížnosti.
Všechno, co jsem vypsala, se zakládá na pravdě.
S úctou Jiřina Chmelíková.

Neregistrovaný uživatel
06.03.2017 11:22 88.26.53.***
skvělé recenze?  

Tolik skvělých recenzí...to je neuvěřitelné:) Pánové z Topfly...nezapomeňte, že čím více skvělých recenzí si necháte za úplatu napsat tím víc budete nedůvěryhodní. Recenze jsou klienti....a ty nezapomenou,věřte mi. Honza

• kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
06.03.2017 10:42 88.101.108.***
Luxusní Dubaj-Topfly  

Opravdu dobrá volba, jak jednání s cestovkou,ale hlavně profesionální jadnání obou dam
Petry a Jany.Petra v jejíž skupině jsme byli byla ochotná a schopna poradit a otázky na poměry a soužití v této zemi, dokázala mluvit snad hodiny.Při této náročné práci s různými náturami lidí, neztrácela ani humor, kterým zpestřila a okořenila náš týdenní pobyt. Mnohokrát díky jí a vaší Ck .

Pavel a Eli Jüstelovi

Neregistrovaný uživatel
01.03.2017 13:21 94.74.211.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Jak Vám můžeme věřit, kdyse neumíte ani podepsat. T.Matoušek

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze