A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 14:44 88.101.13.***
Re: MAROKO královská města  

Mohu potvrdit. Maroko nádherné, hlavní chybou chaotická "průvodkyně". Pobyt 6.-13.5.2017 - vůbec první zájezd CK TopFly v této zemi. Po Dubaji dost zklamání, ale cestovku nezavrhujeme ...

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 11:44 195.39.93.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Ahoj, dnes jsme se vrátili z týdenní dovolené od CK TopFly, hotel LA na Kypru a jsme nadmíru spokojení, jidlo, obsluha-čísnici, recepční-personál hotelu, ubytování, pláž s lehátky, ty pláže jsou neskutečně nádherné, voda křišťálová, za nás ano!

Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 12:23 89.176.190.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

V pátek večer jsme se vrátili s rodinou s touto cestovkou a můžu jen doporučit. Byla to nejlepší dovolená jako jsme měli. Byli jsme v 4* Aquamarine v Bulharsku. Zaslané informace k odletu byly včas, delegátka Topfly rodilá Bulharka, mluvící česky, takže super, ještě nám poradila kam večer na nákupy. Děti se úžasně zabavili, můžeme jen doporučit :-)

Neregistrovaný uživatel
18.06.2017 18:31 109.80.204.***
Re: Zkazena dovolena  

Opět se potvrdila moje zkušenost s uvedenou CK z října 2014 - viz můj příspěvek.

Neregistrovaný uživatel
17.06.2017 22:37 78.45.28.***
Zkazena dovolena  

CK TOP FLY mi totalne pokazila dovolenou. Po zaplaceni zajezdu a splneni vsech nalezitosti mi az po 10 DNECH bylo receno, ze hotel nemohl potvrdit moji rezervaci. Na to ze sem mel za tyden odlitat je to celkem dost pozde. Ze strany CK byla sice nabidnuta alternativa hotelu, ale totalne mimo lokalitu puvodniho hotelu ackoli CK mela v nabidce hotely ve stejne ci rozhodne blizsi lokalite hotelu puvodniho. Alternativu sem tak povazoval za vysmech a odmitl. Ze strany CK zajem nula. Vsak prijde dalsi ***** a zajezd koupi....
:-@ :-@ :-@

Neregistrovaný uživatel
04.06.2017 14:31 85.71.247.***
Re: ponávací zájezd do SAE  

Ráda bych jela na poznávací zájezd, mám obavy, jsem o hodně starší než je určený limit. Má někdo hodně starš nějaké zkušenosti ze zåjezdu do SAE. Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
30.05.2017 19:23 84.19.89.***
MAROKO královská města  

Ve dnech 20. - 28.5. jsme poznali nejkrásnější města v Maroku. Je to velmi zajímavá země i kultura - nezapomenutelné zážitky. Trochu nás zlobily snídaně (velmi strohé a bez výběru, až na poslední hotel spíše hladové) a obědy většinou formou "tážinu" moc chutné nebyly. Ale nejeli jsme se tam najíst, ale poznávat - bohužel "průvodkyně" Sylva nebyla absolutně v obraze a pouze překládala výklad marockého průvodce Hamida. Ani organizačně nezvládala, neměli jsme základní informace o plánu dne, šváby na pokoji řešila velmi asertivně slovy "já je na pokoji nemám" . I její verbální projev se stálým používáním citoslovce "aha" a "ha" (jak na začátku věty tak i během ní) byl pro většinu účastníků předmětem zábavy. Také "dostihy" při prohlídkách tržišť bez možnosti zakoupení čehokoliv nebyly příjemné. Vše ale zachraňoval Hamid, který jako Maročan byl velmi znalý. Celkový zážitek ovšem tyto nedostatky převážil - celkově super! Škoda že nás neprovázela Petra jako v Turecku...! Manželé Noskovi z Moravy. :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.05.2017 18:37 78.45.72.***
Severní Kypr  

Minulý týden jsme se s rodinou vrátili ze Severního Kypru. Celý zájezd byl organizován CK TopFly. Musím říci, že jsme byli se vším nadmíru spokojeni. Od samotné organizace, přes práci delegáta pana Marcela J. a slečny Petry, která nás provázela po výletech. Vše od organizace v CK, přes výběr hotelu, stravu, delegáty, hodnotíme na velkou jedničku. Určitě tuto CK v budoucnu využijeme i nadále. Šourkovi a Bartesovi

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.05.2017 06:36 109.108.126.***
ponávací zájezd do SAE  

Zúčastnili jsme se zájezdu od 28.4.do 11.5.2017 a byli jsme velmi spokojeni.Velmi jsme obdivovali průvodkyni Janu za její trpělivost protože někteří lidé se nechovali
dobře.Moc Vám všem děkujeme a pojedeme zase. :-)

Neregistrovaný uživatel
28.05.2017 10:12 188.85.213.***
Re: poznávací zájezd SAE 5.-12.5.2017  

Zajímavé je, že ještě před rokem tu byla samá negativní reakce...a pak mávnutím proutku téměř každý den recenze jak lusk..vše v pořádku a tisíce spokojených klientů. No pokud došlo ke změně ve vedení firmy,pak bych si řekl, že asi došlo i k velkým změnám. Ovšem cenová politika,politika reklamací ai přístupu ke klientům se pokud vím,nezměnila. Tzn. kladné recenze jsou dobře zaplacené a v dnešní době není problém se postarat o kvalitní recenzi za cca 100-200 kč..někdy je více recenzí se slevou:) :-D

Zpět na všechny diskuze