A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 13:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.12.2017 14:48 37.188.227.***
SAE 50+ , návrat 1.12.2017  

Moc nechápu většinu příspěvků, přeci co člověk to názor a subjektivní hodnocení a očekávání. Všichni máme volbu využít či ne služeb CK, cesta na vlastní pěst je řešením pro všechny, kterým nevyhovuje organizovaná dovolená. Bylo by dobré zamyslet se nad poměrem ceny a služeb, která byla alespoň v našem případě nad očekávání. Služeb delegátky Jany jsme nevyužívali, program jsme si vytvořili sami , ale Jana si nás získala vyjádřením že “ty mladý s námi asi nepojedou”

Neregistrovaný uživatel
12.11.2017 11:19 89.24.201.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Prosím o další doporučení a informace o pobytu v Emirátech 50+, který CK nyní nabízí.
Zájezd mě zajímá již delší dobu a před pěti lety jsem byla s TOPFLY v Turecku a vše proběhlo bez problémů - jak ubytování v hotelech, tak i bezvadná strava i výlety. Jediné minus má návštěva domluvených obchodů - prodej kůže apod.
Jana

Neregistrovaný uživatel
26.10.2017 08:33 212.111.10.***
Re: MAROKO královská města  

Prosím myslíte, že bychom se mohli spojit po mailu? Chtěla bych do Maroka jaro 2017, tak bych prosila informace o průběhu zájezdu, úrovni ubytování a tak... krajcova.jitka@centrum.cz Děkuji

Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 18:00 85.71.98.***

Tuto sobotu jsem se vrátila z úžasného pobytu pro 50 + v Emirátech . Vše proběhlo nad moje očekávání, byla to snad nejkrásnější dovolená v mém životě. CK TOP FLY měla pečlivě všechno připravené , ubytování ve špičkových hotelech, mnoho výletů klimatizovanými autobusy i jeepy - vše vždy na čas. Delegátka Jana nám vždy dokázala poradit jak s výběrem restaurací, tak i s nákupy a samostatným pohybem taxíky po Dubaii.
Vřele tento zájezd i CK doporučuji. Marie :-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 12:04 88.103.120.***
dotaz  

Absolvoval jste někdo tento zájezd Top Fly?

ZÁŽITKY Z DUBAJE S MOŽNOSTÍ KOUPÁNÍ–AKCE SENIOR 50

Děkuji Katka

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:48 37.48.53.***
Super  

Dovolenou na Kypru jsme si užili s manželem výborně. Delegát Marcel byl velmi profesionální a poradil nám i s výlety. Od dovolené za velmi příznivou cenu jsme moc nečekali, ale úroveň služeb byla na úrovni velkých cestovních kanceláří, s kterými jsme cestovali v minulosti a to za o dost vyšší cenu. Doporučuji a zdravím Patricie Z..

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 07:11 188.95.62.***
Hodnocení  

V sobotu jsme se vrátily z Kypru. Byla to senzace. Musíme pochválit delegáta Marcela za organizační schopnosti i odborné. Je milý, ochotný a přátelský. Děkujeme

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 20:19 109.81.212.***
Nejlepší dovolená  

Ahoj, minulý týden jsme s manželem letěli s cestovní kanceláří Topfly do Hotelu club Simena na Severní Kypr. Informace o zájezdu a odletu přišli v čas. Nikdy jsem předtím neletěla, tak jsem byla trošku vystresovaná, ale vše bylo v pořádku. Delegát se o nás celou dobu staral a dával různé tipy. Ubytování nám stačilo a jídlo bylo vynikající. Ochutnali jsme středomořskou kuchyni. Hodnotíme zájezd na jedničku.

• Anonym (5)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 14:44 88.101.13.***
Re: MAROKO královská města  

Mohu potvrdit. Maroko nádherné, hlavní chybou chaotická "průvodkyně". Pobyt 6.-13.5.2017 - vůbec první zájezd CK TopFly v této zemi. Po Dubaji dost zklamání, ale cestovku nezavrhujeme ...

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 11:44 195.39.93.***

Ahoj, dnes jsme se vrátili z týdenní dovolené od CK TopFly, hotel LA na Kypru a jsme nadmíru spokojení, jidlo, obsluha-čísnici, recepční-personál hotelu, ubytování, pláž s lehátky, ty pláže jsou neskutečně nádherné, voda křišťálová, za nás ano!

Zpět na všechny diskuze