A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 13:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.02.2017 10:28 88.101.207.***

Moc pěkný zájezd, a to i díky průvodkyni Janě. Byla skvělá. Jaroslava M.

Neregistrovaný uživatel
24.02.2017 11:25 88.100.20.***
TOPFLY CK zájezd do Dubaje  

Podařilo se mi odtrhnout na pár dní od práce a užila si skvěle zorganizovaný výlet s CK TopFly do Dubaje. Velké poděkování patří také paní průvodkyni Janě. Ráda bych vyslala na takový výlet ještě někoho s rodiny. Stojí to za to! Ingrid V.

Neregistrovaný uživatel
24.02.2017 08:34 217.75.209.***

Včera 23.2.17 jsem se vrátila s vnukem z poznávacího zájezdu Zážitky z Dubaje od cest.kanceláře TOP fly...ráda bych ocenila naši delegátku Janu.Je skutečně velmi profesionální, s vynikajícími organizačními schopnostmi, se spoustou vědomostí, které byla ochotná klientům vpodstatě nepřetržitě sdělovat.Byli jsme skutečně velice spokojeni a oceňuji tuto náročnou práci delegátky. Mohu tyto zájezdy jen doporučovat...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.02.2017 13:05 89.102.85.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Dobrý den, také jsem se vrátila z poznávacího zájezdu z Dubaje a byli jsme spokojení. Výlety, ubytování, jídlo..... vse perfektní.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.02.2017 10:13 185.50.127.***

Rozhodně koupit balíček a večeře nejsou nutné, jednak jíte většinou v rámci těch výletů a pokud ne, možností okolo je spousta.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.02.2017 10:12 185.50.127.***

Dobrý den, tak teď už vím. Jedná se o cestovku, která má přesně zorganizovaný zájezd, na kterém se dozvíte plno informací, vše, co nabízí, sedí a navíc za velmi dobrou cenu. Právě jsem se vrátila z Dubaje a jsem nabita dojmy. Vše bylo úžasné a báječná delegátka nám dala spousty informací a cenných rad. Děkuji.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.02.2017 13:59 90.179.64.***

Dobrý den,jedeme za týden do Dubaje a chtěla bych Vás požádat o radu máme poznávací zájezd,tak by mě zajímalo jestli je lepší si koupit ten balíček nebo něco vynechat a jestli si koupit večeře od cestovky nebo se dá najíst i mimo hotel,hotel je u moře a je tam bazén.Moc děkuji,Alena.

Neregistrovaný uživatel
31.01.2017 22:22 194.108.159.***

DOBRÝ DEN. V LISTOPADU JSME BYLI S TOPFLY NA KYPRU. BYLA TO KRÁSNÁ DOVOLENÁ, OBĚ DELEGÁTKY ILONA A LUCIA BYLY ÚŽASNÉ A SPOLEHLIVÉ. RÁDI NA NĚ VZPOMÍNÁME. VŠE BYLO PERFEKTNÍ, DOKONALE PŘIPRAVENÉ A NA ÚROVNI. VŘELE DOPORUČUJEME. HANKA

Neregistrovaný uživatel
20.01.2017 17:58 109.72.12.***

Dobrý den. V červnu 2016 jsme byli s přítelem přes Top Fly v Turecku. Po přečtení recenzí zjišťuji, že tato CK si problémy nedělá. a ani nepřipouští. Přesto, že po příjezdu domů jsem na CK napsala. Stížnost byla bez odezvy a omluvy. Na letišti v Antálii nás čekala delegátka. Nasměrovala nás k autobusu a když zjistila, že jsme všichni, nastoupila na 1. schodek do autobusu a nahlásila nám, že odjíždí 800 km jinam a již se neuvidíme. Měla pravdu. Od té doby jsme ji neviděli ani o ní neslyšeli. Nenechala ani vyvěsit na nástěnku hodinu odjezdu na letiště. Několikrát jsme museli jít na recepci a čekat jestli nepřijde alespoň fax. To se stalo až kolem 20. hodiny a ráno kolem 5. hod. jsme měli odjezd. Pochopitelně, že námi placená delegátka se neukázala ani na letišti. Každý se musel o sebe postarat jak uměl.
Závěr: nespolehlivá CK - nedoporučuji v žádném případě. :-(

Neregistrovaný uživatel
24.11.2016 12:44 90.179.155.***

Minulý týden jsem byla na Velký okruh severním Kyprem. Průvodkyně byly Ilona, Zuzana a Lucka. Vše perfektní...výklad, hotely, jídlo a jako bonus i krásné počasí. Za tuto bezkonkurenční cenu může zájezdy TopFly jen doporučovat. Byla jsem s nimi už 3x.

Zpět na všechny diskuze