A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 12:04 88.103.120.***
dotaz  

Absolvoval jste někdo tento zájezd Top Fly?

ZÁŽITKY Z DUBAJE S MOŽNOSTÍ KOUPÁNÍ–AKCE SENIOR 50

Děkuji Katka

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:48 37.48.53.***
Super  

Dovolenou na Kypru jsme si užili s manželem výborně. Delegát Marcel byl velmi profesionální a poradil nám i s výlety. Od dovolené za velmi příznivou cenu jsme moc nečekali, ale úroveň služeb byla na úrovni velkých cestovních kanceláří, s kterými jsme cestovali v minulosti a to za o dost vyšší cenu. Doporučuji a zdravím Patricie Z..

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 07:11 188.95.62.***
Hodnocení  

V sobotu jsme se vrátily z Kypru. Byla to senzace. Musíme pochválit delegáta Marcela za organizační schopnosti i odborné. Je milý, ochotný a přátelský. Děkujeme

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 20:19 109.81.212.***
Nejlepší dovolená  

Ahoj, minulý týden jsme s manželem letěli s cestovní kanceláří Topfly do Hotelu club Simena na Severní Kypr. Informace o zájezdu a odletu přišli v čas. Nikdy jsem předtím neletěla, tak jsem byla trošku vystresovaná, ale vše bylo v pořádku. Delegát se o nás celou dobu staral a dával různé tipy. Ubytování nám stačilo a jídlo bylo vynikající. Ochutnali jsme středomořskou kuchyni. Hodnotíme zájezd na jedničku.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 14:44 88.101.13.***
Re: MAROKO královská města  

Mohu potvrdit. Maroko nádherné, hlavní chybou chaotická "průvodkyně". Pobyt 6.-13.5.2017 - vůbec první zájezd CK TopFly v této zemi. Po Dubaji dost zklamání, ale cestovku nezavrhujeme ...

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 11:44 195.39.93.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

Ahoj, dnes jsme se vrátili z týdenní dovolené od CK TopFly, hotel LA na Kypru a jsme nadmíru spokojení, jidlo, obsluha-čísnici, recepční-personál hotelu, ubytování, pláž s lehátky, ty pláže jsou neskutečně nádherné, voda křišťálová, za nás ano!

Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 12:23 89.176.190.***
Re: KDO je TOPFLY ;;;  

V pátek večer jsme se vrátili s rodinou s touto cestovkou a můžu jen doporučit. Byla to nejlepší dovolená jako jsme měli. Byli jsme v 4* Aquamarine v Bulharsku. Zaslané informace k odletu byly včas, delegátka Topfly rodilá Bulharka, mluvící česky, takže super, ještě nám poradila kam večer na nákupy. Děti se úžasně zabavili, můžeme jen doporučit :-)

Neregistrovaný uživatel
18.06.2017 18:31 109.80.204.***
Re: Zkazena dovolena  

Opět se potvrdila moje zkušenost s uvedenou CK z října 2014 - viz můj příspěvek.

Neregistrovaný uživatel
17.06.2017 22:37 78.45.28.***
Zkazena dovolena  

CK TOP FLY mi totalne pokazila dovolenou. Po zaplaceni zajezdu a splneni vsech nalezitosti mi az po 10 DNECH bylo receno, ze hotel nemohl potvrdit moji rezervaci. Na to ze sem mel za tyden odlitat je to celkem dost pozde. Ze strany CK byla sice nabidnuta alternativa hotelu, ale totalne mimo lokalitu puvodniho hotelu ackoli CK mela v nabidce hotely ve stejne ci rozhodne blizsi lokalite hotelu puvodniho. Alternativu sem tak povazoval za vysmech a odmitl. Ze strany CK zajem nula. Vsak prijde dalsi ***** a zajezd koupi....
:-@ :-@ :-@

Neregistrovaný uživatel
04.06.2017 14:31 85.71.247.***
Re: ponávací zájezd do SAE  

Ráda bych jela na poznávací zájezd, mám obavy, jsem o hodně starší než je určený limit. Má někdo hodně starš nějaké zkušenosti ze zåjezdu do SAE. Děkuji.

Zpět na všechny diskuze