A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KDO je TOPFLY ;;;

06.01.2011 14:05:05 | Pavel 007
Vite nekdo neco o neve firme CK TOP FLY ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.04.2017 13:42 89.250.103.***
Zájezdy s Top Fly  

S touto cestovní kanceláří jsem byla na zájezdě již třikrát. Před třemi lety v Istanbulu, loni na podzim na Kypru a teď v dubnu v SAE. (7.-13.4.2017)
Pokaždé jsme byli spokojeni, i když jsem jednou byla s dcerou, podruhé s mamkou a potřetí s kamarádkou. Takže i náš věk byl rozdílný.
Vše proběhlo dle programu. Nikdo nám balíčky výletů nenutil. I když přirozeně, pokud absolvuji poznávací zájezd, tak asi zřejmě něco vidět chci a nějaké výlety si zakoupím. Pokud mám ubytování či celý zájezd za nižší cenu, tak asi počítám s méně luxusním hotelem nebo bungalovem.
Předváděcích akcí jsme se sice zúčastnili, ale kdo nic nechtěl, nic prostě nekoupil. Naopak kdo zájem měl, mohl si dovézt krásné kožené bundy nebo zlato, ve vysoké kvalitě.
Za mě spokojenost a pokud bude něco zajímavého v dalším roce, tak se určitě chystám opět nějakou další destinaci poznat.
Těm, kteří jsou věčně s něčím nespokojeni bych doporučila, ať si zkusí něco zorganizovat a zařídit sami. A jedou na vlastní pěst.
Nám se všude líbilo a žádné větší výhrady absolutně nemám. Naopak bych chtěla velmi poděkovat, jelikož poznávacích zájezdů se zase tak moc nepořádá a už vůbec ne v takto dostupných cenách.
Gabriela Herciková

Neregistrovaný uživatel
18.04.2017 19:57 85.237.234.***
Re: skvělé recenenzie??  

Možno vám saten zájazd " nevydaril", my sme boli na poznávacom 24.3 až 31.3 2017 v emirátoch.Predtým sme čítali niektoré kritické recenzie a mali sme obavy ,aké to bude.Zajazd bol v pohode ,sprievodkyňa Janka a Paťka /super baby/ mali profesionalny pristup a zajazd bol
za slušnú cenu i s fakúltativ.príplatkami.
Plánujeme s touto cestovnou ďalšie zájazdy.
Anton a Anna Jungoví ,Nitra /jung@centrum.sk/

Neregistrovaný uživatel
04.04.2017 22:21 90.178.8.***
Kappadokia  

Kappadokia - prosím o zprávu někoho, kdo se teď z Turecka vrátil, zda je nutné koupit nabízený balíček, či jak je to s "pokutou" 199,-Eur za neakceptování celého programu? Děkuji za odpověď, Jana, lidakol@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
03.04.2017 16:45 31.130.165.***
Re: Poznávací zájezd SAE  

Rada by som pridala podobný komentár. Boli sme s priateľom na poznávacom zájazde v Emirátoch v termíne 24.až 30.3. 2017 Veľmi sme spokojní jednak s veľmi bohatým programom, jednak s delegátkou Janou, ktorá je profesionálka v tomto obore, ide na 100%. Navyše veľmi pútavo a šťavnato rozpráva. Srdečná vďaka Jane a cestovnej kancelárii Topfly.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.03.2017 12:05 194.50.240.***
Poznávací zájezd SAE  

Tak i já přidám do "vínku" zkušenosti s touto CK a rozhodně to není "na oko" ;-)

S Vaší CK jsme byly s maminou v termínu 10. - 16.3.2017 na poznávacím zájezdu Dubaj. Tímto bych chtěla moc poděkovat naší průvodkyni Janě, která byla naprosto úžasná a skvělá. Jde vidět, že je ve svém oboru profesionálka a svou práci odvádí velmi kvalitně a poctivě. Předala nám spoustu zajímavých informací, vše umí předat s humorem a grácií.
S CK "Top Fly" jsme ještě neměly žádné zkušenosti a měly jsme trochu obavy, ale po této zkušenosti jsme odhodlány opět využít služby Vaší CK.
Prosím, aby se tato zpráva dostala také právě k Janě a byla jí inspirací pro další "průvodcování".

Přejeme Vám spoustu spokojených klientů
Děkujeme. MV

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.03.2017 08:50 89.203.212.***
Severní Kypr  

Dobrý den,
mohl by jste mi někdo napsat, jak probíhal zájezd s Top Fly po Severním Kypru? V jakých hotelech (jména hotelů) se spalo a zda se musí zakoupit celý balíček výletů a nebo jen některé? Zda bylo možné se někde vykoupat?
Předem děkuji za jakýkoli poznatek. Martin

Neregistrovaný uživatel
14.03.2017 10:15 188.85.213.***
top fly podvod  

Když už si pánové píšete sami recenze,tak si aspoň dejte pozor,kdy se Váš údajný pobyt konal. V předchozí velmi kladné recenzi píšete, jak jste se "vrátila" z pobytu v Turecku 10.3.2017. Ovšem na Vašich stránkách začínají poznávací zájezdy do Turecka až v dubnu. Je úsměvné, jak svoji špatnou pověst snažíte maskovat kladnými recenzemi :)

• lidakol
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
14.03.2017 09:54 188.85.213.***
Re: Poznávací zájezd do SAE  

nejvíc mě baví, jak si cestovka nechá psát kladný recenze a hooodně používá název top fly,aby je vyhledávač dobře našel..myslím ty kladné recenze. každý soudný člověk moc dobře pozná,když je rezence falešná. je mi líto, že to nerozpozná orbion.cz

Neregistrovaný uživatel
12.03.2017 23:48 109.69.214.***
Poznávací zájezd do SAE  

Tak i já musím připsat trochu zážitků a zkušeností s CK TOP FLY. Byla jsem jedna z mála,která koupila pro sebe a svého manžela tento zájezd,aniž bych si přečetla recenze. Po zaplacení a podepsání smlouvy jsem se začala zajímat o recenze na poznávací zájezd do Dubaje. Byla jsem šokovaná z několika ne zrovna dobrých recenzí. Proto jsem odjížděla docela s obavou,jak to dopadne. Vrátila jsem se 10.3.2017 a musím konstatovat,že to byl jeden z nejkrásnějších poznávacích zájezdů.Mám li hodnotit jako ve škole tak průvodkyně Petra 1*, ubytování 1*, jídlo 1*, program 1* a nemůžu opomenout spolucestující v autobuse ti byli prostě úžasní,dochvilní no prostě super. Výklad průvodkyně Petry byl obsáhlý a velmi zajímavý.Musím si tedy postěžovat na ty kdo píší tak špatné hodnocení a tím odradí spoustu lidí,kteří díky nim příjdou o tak úžasné zážitky. Může se stát,že je někdo nespokojený s tím, např.,že ji nebo jeho nepustí do mešity šejka Zajeda jelikož nemá dostatečné oblečení,ale to není chyba průvodce,který to několikrát opakuje a i cestovka to napíše v propozicích, ale hloupost nás lidí. Tak ještě jednou děkuji TOP FLY a všem kdo se na tomto zájezdě podíleli.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
10.03.2017 12:31 37.48.16.***
Re: Poznávací zájezd do SAE - Dubai  

DNES JSME SE VRÁTILI Z EMIRÁTŮ. FANTASTICKÁ DOVOLENÁ S DELEGÁTKAMI JAANOU I PETROU. PÁN ŠÉF BY SI MĚL VELICE POVAŽOVAT TAK KVALITNÍCH PRŮVODKYŇ.
ZD. STŘELECKÁ

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze