A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kartago airlines

12.07.2009 23:23:01 | Rajka
Zdravím všechny, chystáme se za dva dny na dovču do Tunisu, máme pokyny k odletu a je tam uvedená letecká společnost Kartago airlines, tak jsem si řekla, že juknu na netu na nějaké recenze a můžu říct, že moc tedy zatím nadšená nejsem. Protože se o této společnosti moc hezky nepíše. Jaké máte zkušenosti Vy? Budu ráda za jakýkoliv názor, i když ostatně se přesvědčíme za dva dny.Krásnou dovolenou všem.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
J.Bou.
21.08.2009 21:01 83.208.95.***
RE: RE: Kartago  

Po přečtení několika negativních příspěvků na leteclou společnost Kartago airlines jsem nebyl moc nadšen že na dovolenou do Monastiru (Tunisko)poletíme právě s touto společností. Moje hodnocení 3x+. Let tam s mezipřístáním v Ostravě (za vydatného deště) i zpět z Monastiru bez problémů. Odlety přesně na čas bez zpoždění. Skvělá posádka s plně profesionálním přístupem. Letadlo starší (Boing 737-300) ale před 14 dny jsem letěl z estonského Talinu s naší ČSA (Boing 737-500) a po technické stránce letadla plně srovnatelná. Co se týče turbulencí, ty jsou záležitostí momentálního povětrnostního stavu a ne technického stavu letadla. Závěrem bych chtěl popřát všem kteří poletíte s leteckou společností Kartago airlines příjemný a klidný let takový jaký jsem zažil já a moje rodina.

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
riderello
21.08.2009 12:20 88.146.176.***
RE: Kartago  

Vrátil jsem se před třemi dny z dovolené v Tunisku, let tam i zpátky s Karthago airlines a teď už můžu říct, že se není opravdu čeho obávat. Po přečtení mnoha recenzí jsem si jen vytvořil spíše nechuť k dovolené než aby tomu bylo naopak a bylo to naprosto zbytečné. Letadlo je starší, není to žádný luxus ale na přepravu do Tuniska to úplně stačí. Musím souhlasit, že jídlo je opravdu bez chuti ale personál je velice příjemný a byla s nima i velká sranda. Tam let úplně v pořádku bez zpoždění, zpátky pět hodin zpoždění z důvodů technické závady na letadle, tak pro nás přiletělo jiné letadlo proto to zpoždění. Fakt se nebojte, je to sranda. Přeji všem příjemnou dovolenou v tunisku a krásný let.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Janegirl
18.08.2009 16:27 90.177.89.***
RE: RE: RE: Kartago  

Letěli jsme s přítelem letos v srpnu poprvé do zahraničí a co čert nechtěl s leteckou společností Kartago airlines. Taky jsem si přečetla na netu uvedené reference a došla jsem do toho stádia,že jsem byla z letu tak vystresovaná, že jsem měla sto chutí vše stornovat. Když jsem nasedala do letadla, byla ve mě malá dušička. A musím teda říct, že vše bylo naprosto v pořádku: žádné turbulence, žádné zpoždění, piloti byli perfektní. Letadlo je asi oproti ostatním evropským aeroliniím starší, ale funkční. Posádka byla milá a usměvavá, jídlo tam nic moc - bez chuti, ale snídaně v letadle zpátky byla výborná. Moje ponaučení je - nikdy nevěřit všemu, co se na netu píše. Zbytečně mi to zkazilo náladu. Problémy mohou vzniknout spíše díky povětrnostním podmínkám a špatnému počasí než nekavlitními zkušenostmi pilotů. Podruhé bych s nimi letěla znovu...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pitt
12.08.2009 17:11 88.101.41.***
karthago airlines  

já letěl s karhago airlines šestkrát a nebyl nikdy žádný probém,nedívej se na recenze,karthago je normální charterová společnost a letys nimi jsou stejné,jako s kýmkoliv jiným,takže žádné obavy.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
riderello
04.08.2009 18:06 88.146.176.***
RE: RE: Kartago  

já letěl do Tuniska již dvakrát a poprvé tunisair a podruhé nouvelair a obě společnosti byly skvělé...nebyly žádné problémy ani zpoždění...nyní jsem bohužel ""vyhrál"" karthago air a musim říct že se ani na tu dovolenou netěším díky této společnosti...když si tady tak čtu. Ostatním přeji příjemnou dovolenou.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
pájja
04.08.2009 17:05 80.188.56.***
RE: RE: Kartago airlines  

kámoška se vrátila z Djerby a tvrdí, že celý let v pohodě. Jen zpátky cca 6h zpoždění, důvod neznámý

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pájja
04.08.2009 17:03 80.188.56.***

Karthago létá i z Prahy, zcela běžně třeba na Djerbu. Záleží kterého dopravce si ta která CK objedná. Exim létá běžně Karthagem

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
riderello
04.08.2009 16:34 88.146.176.***

a původně jste měl letět karthagem nebo ne?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jarda.N
04.08.2009 08:30 78.136.187.***
Kartago  

Z Prahy Kartago už nelítá vrátil jsem se v neděli a letěl jsem OKčkem ale před námi letěli do Brna a ty letěly Kartgem

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
riderello
03.08.2009 23:04 88.146.176.***
Re:  

a neletí někdo teď v pátek 7.8.2009 v 18.50 na Djerbu???já ano a jak to tady čtu tak se mi dělá zle...tak že bychom se tam podporovali :-)
zdraví Milan

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze