A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

karta OK Plus od ČSA

21.07.2009 11:00:57 | Tina
Tina
máte někdo zkušenost z kartou OK Plus od ČSA? létám s nima často,ale pořád váhám si tu kartu zařídit.má to opravdu takové výhody jak píšou ? díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Leoni
17.12.2009 07:45 84.244.120.***
RE: OK karta  

chtěla bych si zařídit tuhle kartu.už jsem se dívala i na přihlašovací stránku,ale na jejím konci je v rubrice Vaše požadavky nějaký promo kód -žádný nemám, takže to asi vyplňovat nebudu.a pak úplně na konci je přístupový PIN-vzhledem k tomu, že se mi nikde žádný přímo zadaný od ČSA nezobrazil, mám tomu rozumnět že si mám vymyslet vlastní ? omlouvám se za pitomé otázky,ale nerada bych udělala chybu

• Anonym (1)
  • Anonym (16)
sorayka 12.09.2009 16:38
OK karta  

za pořízení karty nic nedáte; pokud létáte často, brzy se dopracujete k bonusové letence - u této si však veškeré letištní taxy platíte sám (výhodné je to asi po Evropě), ale do některých destinací se to asi moc nevyplatí; já kartu mám budů dost, ale letneku jsem nikdy nevyužila

• Anonym (6)
  • Anonym (9)
Tonda 2 21.07.2009 15:15
RE: RE: RE: karta OK Plus od ČSA  

přesně tak,u rezervace letenek vyplňuješ ID karty,pokud zapomeneš,stačí to i při odbavení,případně dodatečně

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Tina 21.07.2009 13:02
RE: RE: karta OK Plus od ČSA  

a můžeš mi vysvětlit jak to funguje? ta karta bude mít nějaký číslo a když budu chtít platit letenku , tak udám to číslo karty a zaplatím?

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Tonda 2 21.07.2009 12:03
RE: karta OK Plus od ČSA  

Ahoj kartu mám,měl jsem i nějaký čas stříbrnou.Pokud lítáš s pravidelkama ČSA ,nebo s aliančními partnery,určitě si ji pořiď,nic to nestojí.Obecně se dá říct dříve byly výhody větší(upgrade) a sbírání mil rychlejší a jednodušší(bus do Brna).V současnosti po Evropě lítám nízkorozpočtavkama a míle tolik nepřibývají(v podstatě pouze za platby kartou a převádění bodů z bonusového programu spořitelny).Teď mám nějak kolem 80000mil,tak na bonusovou letenku kolem světa už nenašetřím,což bylo kdysi záměrem,tak to bouchnu asi na nějáký Indický oceán nebo Karibik v zimě :-).Každopádně bonusové letenky čerpat po Evropě(se díky vysokým poplatkům a taxám moc ani nevyplatí)

• Anonym (2)
Tina 21.07.2009 11:00
karta OK Plus od ČSA  

máte někdo zkušenost z kartou OK Plus od ČSA? létám s nima často,ale pořád váhám si tu kartu zařídit.má to opravdu takové výhody jak píšou ? díky

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Robert
13.04.2011 08:30 86.49.9.***
OK Plus  

Určitě se to vyplatí. Upgrade je super. Lounge před odletem někdy také přijde vhod. Asi i na letenky (hlavně ty dražší je cobré takto pořídit), ale máme doma za body spoustu spoustu spotřebičů od Philips. A to je tuze příjemné. :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze