A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam za exotikou v červenci?

01.04.2015 08:45:00 | mmmonikaaa
mmmonikaaa
Ahoj,

poradíte mi prosím kam se vydat v červenci za krásnou tropickou přírodou na cestování + pak pár dní válení u moříčka? Původní plán byla v Srí Lanka v březnu, ale bohužel přišla změna zaměstnavatele a s tím nucené volno v červenci :-(

Monika
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 00:37 86.49.147.***
jamajka  

Jamajka <3 my dnes objednali od fisera za 68.000 2os a 1 dítě

Jitka 16.01.2018 16:46
Re: Kam za exotikou v červenci?  

Thajsko je velmi rozlehlé, nedá se to takto generalizovat. Byli jsme v červenci v Thajsku opakovaně (Koh Samui, Bangkok, Kwai, Erawan..) a užili jsme si to daleko víc než předtím v zimě. Kambodža je taky OK, tam jsem byli v létě předloni.
A v Karibiku jsem byla v červenci 3 x. Mexiko, Kuba, Dominikána. Mohu doporučit, žádné období setrvalých deštů se tam nekonalo.

Clare_x 16.01.2018 15:41

Ahoj, taky jsem hledala inspiraci a docela mi pomohl tenhle článek https://www.etravel.cz/novinky/274-kam-za-exotikou Jen teď nevím, jestli spíš Karibik nebo Thajsko, obojí vypadá úžasně. Ale v Thajsku v létě spíš hrozí období dešťů, tak vyberu asi Karibik :-)

Fiš 15.01.2018 20:56
Re: Kam v tomto roce?  

...co tak Island?.........plavbou? :-D <3

• Anonym (1)
TenHorak 15.01.2018 15:49
Kam v tomto roce?  

Jiná otázka, kam na dovolenou v tomto roce? Myslím, že bych se zajel podívat do Indie, na Srí Lanku a třeba ještě Nepál, máte nějaký návrh? :-\

Neregistrovaný uživatel
28.12.2017 19:39 78.102.86.***

Proč by měl člověk letět 12 hodin když může letět hodiny 3 ??? Tak třeba proto že chce exotiku? Bílé krásné pláže? Džungli? Jezdit na skutru za pár korun a zkoumat ostrov nebo okolí? Vidět divokou zvěř ve volné přírodě? Vykoupat se ve vodopádech ? A spoustu jinych krásných zážitků které v evropských destinacích nemůže nikdy zažít a to ještě za pár korun a bohužel nemůže jindy než v letních mesicich. Tak asi proto by měl člověk letět v létě 12 hodin. Pokud by šlo pouze o počasí může jet na Mácháč. ;-) ;-) ;-)

Jitka 04.04.2016 17:00
Re: Klidně do Asie  

89.190.50.*** - vlastní zkušenost? Viz to vedro menší než v zimě? Já bych neřekla.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.04.2016 11:10 89.190.50.***
Klidně do Asie  

Ahoj, sice se často dočteš že v asii jsou tou dobou monzuny, pravdou ovšem je že sem tam dvakrát přes den příjemně sprchne jinak je krásně. Alespoň tam nejsou taková vedra jako v zimních měsících... koukni na info o počasí: https://www.chinatours.cz/popis-zeme/malajsie/#29

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jitka 18.03.2016 15:59

Ahoj, odpověděla jsem Ti v SZ, pokud budeš ještě cokoli chtít vědět, napiš.

• Anonym (3)
Petulkapit 18.03.2016 12:23

Ahoj Jitko, dívala jsem se, že jsi byla na Kubě, Dom.republice, Srí lance v létě. Chtěli bychom letos nějakou exotiku,také v léte. Bohužel toho na výběr moc není, co se týče počasí - jedna cestovka píše že Kuba v létě OK, druhá zase že je tam období deštů,hurikánů....mohla by jsi mi napsat svoje postřehy, co se týče počasí? Chceme jet přelom 06/07 a hlavně pláž, koupání + nějaké výlety půjčeným autem. Bali je na nás už drahé (nad 40 000). Děkuji moc.

• Anonym (3)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze