A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam za exotikou v červenci?

01.04.2015 09:45:00 | mmmonikaaa
mmmonikaaa
Ahoj,

poradíte mi prosím kam se vydat v červenci za krásnou tropickou přírodou na cestování + pak pár dní válení u moříčka? Původní plán byla v Srí Lanka v březnu, ale bohužel přišla změna zaměstnavatele a s tím nucené volno v červenci :-(

Monika
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.05.2018 16:01 158.255.26.***
Re: Kam za exotikou v červenci?  

:-) ;-) :-[ =-O :-$ O:-) :-X <3 >:) :-@

Neregistrovaný uživatel
09.05.2018 18:58 188.120.212.***

Byli jsme na Kubě v červenci, žádnou pářící se medůzu jsem tam neviděla ani na vlastním těle nepocítila. A větrné počasí tam taky nebylo. Jen karibské teplé letní počasí s občasným silným ale krátkým deštěm. A nádherně se tam koupalo.
V červenci jsme byli v Karibiku 3 x klidně bych tam jela znovu, počasí bych se nebála.
Jitka

Neregistrovaný uživatel
09.05.2018 17:00 178.255.168.***

Dobrý den,chceme letět na Kubu v červenci ale slyšela jsem že prý se páří v té době medůzy a tak je koupání nemožné.K tomu prý bývá větrné počasí.Tak nevíme jestli si to máme troufnout nebo raději zvolit jinou exotiku.

Neregistrovaný uživatel
02.05.2018 23:27 94.113.206.***
Re: A co takhle na Srí Lanku za sporty?  

Ahoj. Taky doporucuji jednoznacne Sri Lanku. Jen to ubytko stoji trochu vic. Usetrit muzes aspon na letence. Mrkni treba tu https://www.levneletenky.org/destinace/sri-lanka Ja cestuji v polovine cervna do Colomba s UA 8-)

Neregistrovaný uživatel
01.05.2018 22:18 89.176.50.***
Já bych v létě do tropů nejel  

Chápu kdž někdo třeba kvůli nařízené dovolené od zaměstnavatele jinak nemůže, ale jet tam dobrovolně když můžu v zimě tak to ne. Přes léto je hezky v Evropě a tak proč jezdit ještě za větším teplem do tropů? V tom je právě to kouzo tropů, že si člověk udělá léto uprostřed naší zimy. My jsme letos vyjímečně místo zimy vyrazili na Srí Lanku v dubnu a už to bylo dost pozdě. Každý den kolem šestý odpoledne se rozpršelo a lilo až do noci. Ráno vymetená obloha, ale díky nočním dešťům bylo moc dusno a vlhko i přes den. Oproti Lednu nebo únoru kdy je ve většině tropů mnohem sušší počasí to bylo dost nesnesitelný. Navíc to ztratilo částečně to kouzlo vyjímečnosti, neboť i u nás už byo v dubnu přes dvacet. Příští rok chceme do Barmy a určiě to naplánujem na Leden nebo únor.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.04.2018 14:22 80.188.35.***

Ahoj, na Kubě i v Dominikánské jsme byli v červenci a nikdy nic. Teplo déšť jsme měli pouze v Dominikánské cca 10-ti minutové přeháňky normálně jsme se koupali, žádné ochlazení.

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 00:37 86.49.147.***
jamajka  

Jamajka <3 my dnes objednali od fisera za 68.000 2os a 1 dítě

Jitka 16.01.2018 16:46

Thajsko je velmi rozlehlé, nedá se to takto generalizovat. Byli jsme v červenci v Thajsku opakovaně (Koh Samui, Bangkok, Kwai, Erawan..) a užili jsme si to daleko víc než předtím v zimě. Kambodža je taky OK, tam jsem byli v létě předloni.
A v Karibiku jsem byla v červenci 3 x. Mexiko, Kuba, Dominikána. Mohu doporučit, žádné období setrvalých deštů se tam nekonalo.

Clare_x 16.01.2018 15:41

Ahoj, taky jsem hledala inspiraci a docela mi pomohl tenhle článek https://www.etravel.cz/novinky/274-kam-za-exotikou Jen teď nevím, jestli spíš Karibik nebo Thajsko, obojí vypadá úžasně. Ale v Thajsku v létě spíš hrozí období dešťů, tak vyberu asi Karibik :-)

Zpět na všechny diskuze