A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam o Vánocích k moři?

03.10.2015 15:18:44 | petahor
petahor
Zdravím všechny,

prosila bych o tip kam o Vánocích k moři? Egypt v žádném případě nechceme. V DR a na Maledivách jsme s manželem už byli.
Tak bych prosila osobní zkušenosti těch, co takhle už vyrazili. Kde jste byli? Kde to bylo nejlepší a kolik to stálo?
Popřípadě jak mít takovou dovolenou co nejlevněji? Protože tato zimní doba je samozřejmě cenově u nás dost nasazená.
Děkuji všem za odpověď :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
doktor23 21.10.2015 11:07
Re: Kam o Vánocích k moři?  

Ja si myslím, že v tom Thajsku nie je veľmi čo chytiť. Niekde viac na juh, Phuket sa nám veľmi páčil (aj keď je drahší)

dinibri 20.10.2015 13:44

Ahoj, já za sebe bych doporučila AE. Moc se nám tam líbilo....užili jsme si teplo, koupání, nákupy a cestování. Moc jsme si odpočinuli a nemuseli čerpat tolik dovolené díky svátkům :-).
Ještě mě napadá Bali - tam byli naši přátelé a moc si to pochvalovali.

petahor 12.10.2015 12:21

Jitko, děkuji za komentář. Těhotná nejsem, je to z jiného důvodu, který tady vypisovat nechci, ani to není podstatné. Vím, že chytit se může kdykoli, cokoli, ale je zase rozdíl, mezi chřipkou a například malárii. Těhotná bych nejela takhle nikam už i jen z důvodu, který tady píšete.

jali 12.10.2015 06:54

přesně,jak píše Jitka.Nikam bych nejela a tím bych nic neriskovala,,vždyť u nás je taky krásně a o Vánocích obvzvlášť :-)

Jitka 11.10.2015 22:45

petahor - povinné je pouze jedno očkování, a to proti žluté zimnici, do a z destinací, kde je tato nemoc.
Všude jinam se očkování doporučuje, nikdy nevíš, co kde chytneš, ne jen v exotických destinacích, ale i u nás.
Jestli se nemůžeš nechat očkovat, protože jsi těhotná, tak být Tebou nechala bych cestování na dobu, až budeš moci odjet (s dětem nebo bez něj, pokud by se o něj postarala babička). A těšila se doma. Já šla během těhotenství na rizikovku ze dne na den, nedovedu si představit, že bych měla komplikace někde v cizině a před sebou 10 tisíc kilometrů domů.

petahor 11.10.2015 18:18

Děkuji za zprávu :-)
Bohužel nyní nemůžeme jet nikam, kde je riziko nějaké nákazy. Kde je nutné, nebo doporučené očkování. Tudíž Keňa, Thajsko a podobné destinace, jsou pro nás momentálně tabu. Do budoucna ale super tip. Děkuji ;-)

petahor 11.10.2015 18:14

Ještě ne, zvažujeme více destinací. Kapverdy, Zanzibar, Mauricius... Napište, zkusíme se domluvit.
petahor@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
11.10.2015 11:52 83.208.31.***

My jsme byli před pár lety v Keni v Malindi a bylo to skvělé. Mám ráda pohodlí takže jsme byli v Diamonds Dream 5* , safari a výlety v okolí jsme si zařídili až na místě od cestovky v centru , tip od taxikáře , Bylo to opravdu dobré, mohu jen doporučit. Do Keni je očkoání nepovinné , . Myslím, že pokud se nepohybujete uplně samostatně mezi domorodci tak by se nic stát nemělo . Ale nechtěli jsme to podcenit takže my jsme očkování měli. Jinak Keňu mohu jen doporučit. Černou Afriku mám ráda.

Neregistrovaný uživatel
11.10.2015 11:13 212.47.29.***

Ahoj, jaký máte e-mail? Ozveme se :) A+A. Už jste vybrali kam pojedete?? Moc rádi Vás poznáme .

petahor 09.10.2015 22:40

Bohužel Vám nemohu poslat zprávu. Chtěli jsme jet sami, protože není s kým. Ozvěte se mi do zprávy, budeme jen rádi! Petra

Zpět na všechny diskuze