A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam na dovču v roce 2012 ?????

23.10.2011 13:12:48 | pavlik52
pavlik52
Letošní dovolená je pryč ale blíží se další, sice pomalu ale přece. A já bych potřeboval poradit kam příště, chtěl bych šnorchlování jako v Egyptě (Marsa alam- Utopia Beach) , jídlo jako na Krétě (Ierapetra- Petra Mare), ohňostroje jako v Blanes a ubytování jako na Kypru (Protaras- Cavo Maris) :-D a teď se ukažte :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
foginka 30.03.2012 09:17
Re: Kam na dovču v roce 2012 ?????  

Možnost je to určitě lákavá, ale za ty peníze bych jela opravdu někam jinam :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pavlik52 29.03.2012 19:27

Tak nakonec přeci jen zvítězil Egypt, Řecko nějakou dobu vynechám, do Londýna na ohňostroj je skoro nesmysl, zváži li člověk možnost ohňostrojů v Blanes
(21 - 26.7) kterých je hned šest za sebou a opravdu fantastických. Letos mne od toho odradila jen cena naší nejstarší cestovní kanceláře která byla za pobyt s polopenzí ve 3* hotelu pro dvě osoby téměř 130 000 :-@

• Anonym (1)
foginka 29.03.2012 17:12

Nároky trochu velké :D :-\ Podmořský svět kromě Egypta to teda nevím :D Ale můžeš v létě prubnout nějaké řecko - tam je to dobré jídlo, na podzim exotiku - potápění, a na silvestra třeba Londýn.. tam je super ohňostroj :D

Mé plány 2012 - únor už splněno Londýn, duben nás čeká Holandsko, září (pokud v práci dovolí =-O ) vysněná Lefkáda (pokud ne tak Budapešt a případně snad v říjnu Fuerteventura)

:-) :-) :-)

• Anonym (1)
Yanina 27.03.2012 18:58

Ahoj, krome jiz absolvovane cesty po Sri Lance planujeme ctyri dny v Madridu, ctyri dny v jizni Anglii s vystavou masinek z Bondovek a nejvetsi radost- dva tydny po Francii - kombinace Auvergne, Perigordsko a Luberon. Po Cechach jezdime taky, ale dost narazime na problem kvality ubytovani a stravovani. Mame radi male, ciste a komfortni hotylky a penziony a kvalitni jidlo. Takze bud tak do 100 km, abychom to zvladli domu nebo jen par lokalit, kde jsme se nespletli.

• Anonym (1)
SanM 03.02.2012 10:01

Já mám plány jasné, v květnu s kamarádkou Istanbul, v červnu s přítelem Porto, v červenci Amsterdam, v září Barcelona+Madrid a v říjnu Finsko (Helsinki, jezera a pak nahoru do Laponska na polární záři :) Když vyjdou 2/3, budu spokojená :) Jen mě mrzí, jak jsme prošvihly levné letenky do Istanbulu - s kamarádkou jsme na to koukaly před týdnem, byly za 3500, dnes jsou za 5500 :-(

A plánujete někdo dovolenou v ČR? Přiznám se, že pokud to jde, vždycky spíš jezdím za hranice, ale musím to napravit, u nás jsou tak pěkná místa! Spíš to ale vidím na jednodenní výlety, koukala jsem na Kudy z nudy na hrady a zámky a až jsem se zastyděla, kolik jsem jich viděla jen na obrázcích :-\

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pavlik52 16.12.2011 19:26

Tak tady ses Pavliku moc nechytil :-( , asi příliš velké nárok na respondenty :-P

• Anonym (1)
pavlik52 15.11.2011 19:16

To asi ne , ty ohňostroje jsou úchvatné, je jich tuším po cca 20 minutách :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.11.2011 12:49 193.86.230.***

Hilton Sharm Waterfalls, ohňostroj nahradíš fakíří show :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pavlik52 23.10.2011 14:12
Kam na dovču v roce 2012 ?????  

Letošní dovolená je pryč ale blíží se další, sice pomalu ale přece. A já bych potřeboval poradit kam příště, chtěl bych šnorchlování jako v Egyptě (Marsa alam- Utopia Beach) , jídlo jako na Krétě (Ierapetra- Petra Mare), ohňostroje jako v Blanes a ubytování jako na Kypru (Protaras- Cavo Maris) :-D a teď se ukažte :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze