A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam letos na dovolenou?

10.02.2012 21:59:25 | DennyM
DennyM
Zdravím všechny cestovatele. Nevím si vůbec rady s výběrem letošní letní dovolené, tak budu ráda, když mi prosím poradíte zemi, místo, město, hotel ... cokoliv :) Mé požadavky jsou letecky, hotel v centru (jakékoliv rušnější místo,město...mám ráda večerní živé uličky a promenády s restauracemi,bary, obchůdky apod. na dosah) a hotel na pláži nebo co nejblíž :) Budu moc ráda za jakékoliv postřehy :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
DennyM 02.07.2013 08:30
Turecko  

Zdravím, pro mě je srdcová záležitost Turecko oblast Alanya. Jezdíme zásadně přímo do centra, které je na dané poměry čisté, takové evropštější, je tam stovky obchůdků, přístav (zvláštně kolem něj v uličkách to žije), každý pátek se koná trh, kde ovoce a zelenina hraje barvama a je radost se koukat, dominantou města je zřícenina hradu, kam se dá vyjet autobusem a zvláštně v podvečerních hodinách je odtamtud krásný výhled na celou Alanyi a moře! Pod hradem se ještě nachází jeskyně. V centru musíte samozřejmě počítat s menšími hotely, žádné obrovské resorty to nejsou, ale nám to vynahradí úžasné město, atmosféra, Turci. Každý večer je kam jít. Jezdíme v červenci kdy má moře 32-35, prostě paráda! V září bude jistě také teplé. Problém je tu ten, že na pláži je pouze pár, dost drahých hotelů. Ostatní jsou v druhé linii, cca 50m přes ulicku a za lehátka se musí platit na pláži, i tak tam ale jezdíme. Za sebe Vám mohu doporučit hotel Tac Premier Suit, který píšou že je cca 1km od centra, nicméně za centrum berou oblast kolem přístavu, ale již kolem hotelu začíná spooustu obchůdků. Je to troufám si říct jeden z nejoblíbenějších hotelů v centru Alanye a jeden z nejlépe hodnocených, nemám nic co vytknout, 4* odpovídají. Nabízí ho Firo tour, Marine tour(s tou jsme byli, mohu doporučit) a tuším že Glob tour. Jak se pohybují ceny v září netuším, podívejte se na stránky CK. Nás stál v červenci na 11 dnů 18500kč. Kdyby byly ještě nějaké otázky, klidně napište SZ. Denisa

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
ganeshaq 14.06.2013 10:07
taky taky :)  

ahojte letos se nějak nemůžu rozhodnout kam bych... doporučíte něco? jelikož pojedem 4 a je to na mě, na dominikánu ani seychely letos nezbude, takže cca něco do 15tkč na osobu.... a tak bych ocenil vaši radu.

někdy v září potřebuji do rušné oblasti (tzn. hospody kluby nocni zivot), co nejblize k mori ktere musi byt bezplatne, piscite, absolutně čisté a velmi teple.

ocenil bych take kdyby pristup k mori nebyl po utesu nebo po zebriku

co bych ocenil dale je blizkost centra a nakupu resp. nejakeho mesta, a moznost vyletu za pamatkami a přírodními zajímavostmi půjčeným autem. na dovču jedině letecky....

uvažuju o turecku, španělsku, maroku, tunisu, ale klidně jinam, jen se mi letos nechce pořád do řecka

zatím co jsem navštívil tak absolutně nej zakynthos, korfu, ....tak něco v tom stylu

díky všem

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
DennyM 10.02.2012 21:59
Kam letos na dovolenou?  

Zdravím všechny cestovatele. Nevím si vůbec rady s výběrem letošní letní dovolené, tak budu ráda, když mi prosím poradíte zemi, místo, město, hotel ... cokoliv :) Mé požadavky jsou letecky, hotel v centru (jakékoliv rušnější místo,město...mám ráda večerní živé uličky a promenády s restauracemi,bary, obchůdky apod. na dosah) a hotel na pláži nebo co nejblíž :) Budu moc ráda za jakékoliv postřehy :)

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze