A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam k moři v půlce dubna?

14.03.2014 20:52:03 | ricirider
ricirider
Ahoj, loni jsem byl v egyptě, což mi prišla jako jedna z nejrozumnějších variant. Zaprvé cenově a hlavně co se týče počasí. Kam by to ještě stálo za to letět v tuhle dobu, co by bylo zajímavé, bylo by na koupání ale bez hrozby deštů atd...? Prvnotní plán byla Keňa, ale tam teď začíná pršet a riskovat to nebudem a necháme jí na léto. Teď bych za to nechtěl dát víc jak 20-25tis pro jednoho.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michal
21.03.2014 16:40 84.42.194.***
Re: Kam k moři v půlce dubna?  

Zkuste Galileo tours a jejich pobyty v Andalusii (jih španělska). Jisté pěkné počasí a mají dobré ceny. naše rodina je moc spokolená:

http://www.galileotours.cz/termin/11:apartman-galileo-2-3-luzkovy-spanelsko-spanelsko-pevnina-andalusie-costa-del-sol.html

ricirider 14.03.2014 20:52
Kam k moři v půlce dubna?  

Ahoj, loni jsem byl v egyptě, což mi prišla jako jedna z nejrozumnějších variant. Zaprvé cenově a hlavně co se týče počasí. Kam by to ještě stálo za to letět v tuhle dobu, co by bylo zajímavé, bylo by na koupání ale bez hrozby deštů atd...? Prvnotní plán byla Keňa, ale tam teď začíná pršet a riskovat to nebudem a necháme jí na léto. Teď bych za to nechtěl dát víc jak 20-25tis pro jednoho.

Zpět na všechny diskuze