A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam k moři v červnu ?

06.04.2016 11:05:46 | 15J
15J
Ahoj,
plánujeme dovolenou v druhé polovině června. Chtěli bychom jet někam k moři, užít si koupání, ale i podívat se po okolí po památkách. Poradíte ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 21:12 78.102.208.***

Ano souhlas, Malta je muzeum pod širým nebem. Nádhera a dá se obcházet i pěšky. Na Zakyntosu jsem byl v Argassi, také moc pěkné. Finančně náročné to nebylo, bylo vždycky náhodně koupené v Lastu. Jsou to krásná místa a v červnu nádhera. Super je také Rodos, ale tam záleží, kde. Za mě vede hlavní město a Faliraki.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 07:46 77.48.77.***
Re: Kam k moři v červnu ?  

Vloni jsem navštívil řecký Zakynthos (http://lastminute-2016.cz/recko/zakynthos) a byla to super dovolená. Jen je to trochu finančně náročnější. Případně mohu doporučit italskou Kalábrii (http://lastminute-2016.cz/italie/kalabrie), je to taková klidná oblast a pokud máte děti, myslím ideální volba. Jinak zbývá taková ta česká klasika jako Chorvatsko nebo Bulharsko. Přeji hezkou dovolenou a správný výběr :-)

• Anonym (1)
Alba Adriatica 22.04.2016 12:16

co takhle palmova riviera? veskere info na www.fb.com/albaadriaticaabruzzo pomuzu ve vsem a odpovim na jakekoliv otazky ;-)

• Anonym (1)
fineliving 22.04.2016 11:59

u mňa jednoznačne Malta, na malom priestore toľko histórie ako nikde :-)

• Anonym (1)
mala12 09.04.2016 14:17

Tomu, co požadujete, odpovídá např. OMIŠ (koupání i památky), i nedaleko Omiše jsou další krásná místa (Split, Trogir aj., ale třeba i památky ve vesnicích v horách, což málokdo toto ví....) :-)

• Anonym (1)
15J 06.04.2016 12:05
Kam k moři v červnu ?  

Ahoj,
plánujeme dovolenou v druhé polovině června. Chtěli bychom jet někam k moři, užít si koupání, ale i podívat se po okolí po památkách. Poradíte ?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze