A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Kam byste mě poslali?

24.08.2015 11:56:18 | janaharazinova
janaharazinova
Zdravím všechny cestovatele.
Chtěla bych radu od někoho, kdo toho procestoval více. Moje první dovolená na vlastní pěst byla letos v Thajsku, na 3 týdny - vše bylo super, a protože plánuji další dovolenou na zimu 2016 (leden - duben), chtěla bych se poradit, kam jet.
- chci za teplem, ve výše uvedeném termínu
- co nejlevněji to jde - na dva až tří týdny. (k porovnání - Thajsko mě vyšlo na osobu i s letenkou na 22 dní na 25.000Kč).
- zajímá mě hlavně příroda, krásná voda, lesy a NE profláknutá turistická místa
- ubytování mi stačí skromné, i stan (pokud bude někde poblíž voda).
- chci cestovat, ne zůstat na jednom místě, ale tak co 2 -3 dny místa střídat, přestouvat se nejlépe na motorce
Pokud vás dle tohoto popisu napadla nějaká země, která by mohla být fajn, budu ráda za vaše tipy.
(zatím jsem koukala po Vietnamu - ale přijde mi dost podobný Thajsku, možná bych chtěla trošku něco jiného - Afrika, JIžní Amerika?...)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pepeSK 31.08.2015 17:56
Re: Kam byste mě poslali?  

Na Kubu moze byt len draha letenka,ak chce cestovat po Kube tak to vobec nemusi byt drahe.Aj ta letenka sa da zohnat za dobru cenu len treba vystihnut dobu.Ale mas pravdu su aj ine alternativy.Len nesuhlasim ze na Kubu ako posledne ;-)

Jaso
31.08.2015 16:28 158.255.26.***

Je to vec názoru, ale Kuba ako posledné. Sú zaujimavajšie a aj lacnejšie destinácie.

:-) :-) :-)

pepeSK 31.08.2015 01:38

Jednoznacne na Kubu.Ja som sice zhyckany typ all inclusive,ale dal som typ jednemu kamosovi z byvalej roboty a ten precestoval Kubu napriec a potvrdil ze je to naozaj priatelska,lacna a bezpecna krajina.
Len tie cesty sa tam niekedy fakt hrozne :-( a to nie som vobec narocny.Ale Kuba je nadherna.Bol som 3x naposledy Playa Pesquero,Holguin.Nelutujem :-)

janaharazinova 24.08.2015 12:56
Kam byste mě poslali?  

Zdravím všechny cestovatele.
Chtěla bych radu od někoho, kdo toho procestoval více. Moje první dovolená na vlastní pěst byla letos v Thajsku, na 3 týdny - vše bylo super, a protože plánuji další dovolenou na zimu 2016 (leden - duben), chtěla bych se poradit, kam jet.
- chci za teplem, ve výše uvedeném termínu
- co nejlevněji to jde - na dva až tří týdny. (k porovnání - Thajsko mě vyšlo na osobu i s letenkou na 22 dní na 25.000Kč).
- zajímá mě hlavně příroda, krásná voda, lesy a NE profláknutá turistická místa
- ubytování mi stačí skromné, i stan (pokud bude někde poblíž voda).
- chci cestovat, ne zůstat na jednom místě, ale tak co 2 -3 dny místa střídat, přestouvat se nejlépe na motorce
Pokud vás dle tohoto popisu napadla nějaká země, která by mohla být fajn, budu ráda za vaše tipy.
(zatím jsem koukala po Vietnamu - ale přijde mi dost podobný Thajsku, možná bych chtěla trošku něco jiného - Afrika, JIžní Amerika?...)

Zpět na všechny diskuze