A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

KAJ lety do Tunisu

24.07.2008 16:20:18 | jank
Chci se zeptat,jestli teď někdo z Vás v nejbližší době letěl s touto charterovou leteckou tuniskou společnostíKarthago Airlines).Máme s nimi letět 5.8. na Djerbu a co jsem vyčetla s různých recenzí,tak se trochu bojím.Napište.Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
riderello
03.08.2009 23:00 88.146.176.***
Re:  

A neletí někdo tento pátek 7.8.09 v 18.50???já ano a jak tady čtu tak už mi je špatně, tak že bychom se podporovali :)))))
S pozdravem Milan

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
bobika 19.08.2008 09:07
KAJ  

Karthago Airlines dnes opět nějak nestíhá. Zase bude spousta dovolenkářů sprostě nadávat :-x . Zatím 4 hodiny zpoždění na příletu. Takže ti co měli odletět dnes v 8:40 a být tak kousek po poledni na plážích, budou po poledni stále "hnít" na Ruzyňském letišti :-( . Ať žije KAJ 8-O . Za 6 dní s nima taky letim, tak doufám, že si zpoždění nezopakujou

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Radca 13.08.2008 17:23
RE: Už nikdy  

Pokud má Karthago Airlines zpoždění, je to vždy z jednoho jediného důvodu - zjistí, že jim na letadlu něco nefunguje. Toto jsem zažila 2x, jednou zpoždění cca 5 hodin (při mezipřistání v Tunisu zjistili, že jim teče letecká nafta :-| ), podruhé zpoždění cca 2 hodiny (to nám radši ani neřekli, co tomu je, byli rádi, že letadlo vůbec doletělo z Monastiru na Djerbu). Svého času jsem létala do jednoho hotelu, který má v nabídce pouze Sunny Days a jak známo, ti lítají pouze s KAJ, tak mi nezbývalo nic jiného než se vždy pořádně pomodlit :-D

Bobr_czech
13.08.2008 10:13 80.251.241.***
Už nikdy  

S Karthago airlines jsem letěl letos poprvé a musím říct že také naposledy. Opravdu horší společnost jsem ještě neviděl. Už jen pohled z letištní haly na letadla v nás nevzbuzoval nejlepší dojem. Když jsem viděl letadla jiných společností už napohled vypadly daleko lépe. Samozjřejmě uklidňoval jsem se tím že ikdyž zvenku je to hnus, zevnitř to může být daleko lepší :-( . Ovšem opak byl pravdou. Vevnitř ještě větší hrůza jak zvenčí. Při vstupu do letadla, vše značně opotřebované, urvané držáky na jídlo, roškubané sedačky určitě mému sebevědomí dále nepomohli. Jak jsem nevěřící člověk, modlil jsem se celou cestu aby jsem přiletěli alespoň do toho monastiru. Bůh dal a s trochou štěstí jsme přiletěli. Zpáteční let byl v o trošku lepším stavu jak let tam. ale rozhodně pokud bych hodnotil stav letadla, tak letadlo tam cca 15% stav (řekl bych stav letadla půl roku po vyřazení), let zpět (45% stav - asi tak půl roku do vyřazení) a to si srandu nedělám, nehledě k tomu jaké mají zpoždění (jak let tam, tak i zpět) žádná jiná společnost zpoždění neměla jen Karthago. Pro přiblížení 4 hodiny směr tunisko, 2,5 směr zpět !!! Katastrofa, nedoporučuji a v životě bych s nimi už neletěl !!! Jedině ČSA. Každopádně už teď se modlím za všechny kteří v brzké době poletí do Tuniska, přeji hodně štěstí (bude potřeba) a milovníci adrenalinu a drnčících plechů si to řádně užijte !!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Radca 12.08.2008 20:42
RE: RE: RE: RE: RE: KAJ lety do Tunisu  

Já byla v Tunisu celkem 6x, s Karthago Airlines jsem letěla 10x (to bylo od Sunny Days) a 2x s Nouvelair (to bylo od Firo Tour). S jaký typem letadla letěl Nouvelair, to nevím, byla jsem s nimi loni v listopadu a letěli jsme z Prahy. Cesta byla v pohodě, žádné obrovské zpoždění... Měla jsem z toho lepší pocit než s KAJ :-D 8-)

bobika 12.08.2008 18:42
KAJ  

Taky s nima pravděpodobně letime na Djerbu, protože od blue style na djerbu nikdo jiný nelítá. Taky mam trochu obavu, ale snad to ty 3 hodiny přežijem. Holt nejlepší jsou podle mě piloti od ČSA :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mang
12.08.2008 15:22 213.195.220.***
RE: RE: RE: RE: KAJ lety do Tunisu  

Tak to potom jo, zkušená cestovatelka, 10x tedy 8-) :-D já letěl s tuniskými společnostmi celkově 8x, z toho 2x s KAJ a zbytek s Tunisairem s tou gazelkou na ocase. Ty byly o dost lepší než Karthago, ale ani na KAJ nemůžu říct křivé slovo.. Ale rád bych zkusil Nouvelair s Airbusem320, na ty jsem slyšel nejlepší reference co se týká tuniských aerolinií

Radca 11.08.2008 21:22
RE: RE: RE: KAJ lety do Tunisu  

Pro mang : tam zpátky, tam zpátky, tam zpátky, tam zpátky, tam zpátky :-D Jo a lítám z Brna :-D

katekat 11.08.2008 08:59
RE: RE: RE: KAJ lety do Tunisu  

Mang : nejspis myslela 5x tam a zpatky...anebo zustala v Tunisku :-P

Mang
10.08.2008 19:10 213.195.220.***
RE: RE: KAJ lety do Tunisu  

Jak 5x? A jako nazpátek autobusem jo? 1.z Prahy do Tuniska, 2. z TUN do PRG 3. PRG-TUN 4.TUN-PRG 5.PRG-TUN.. a jak tedy z Tuniska zpět? Díky 8-)

Zpět na všechny diskuze