A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jste si na fotografii v pase podobní?

10.04.2010 20:45:12 | Evka73
Evka73
Loni se mi na letišti stalo, že se pracovník u přepážky pozastavil nad fotografií v pasu, přišlo mu, že si tam nejsem podobná (pravda, na fotce mám dlouhé vlasy, ve skutečnosti jsem měla už krátké, ale jiná změna nebyla, i barva vlasů mi zůstala stejná). Vysvětloval mi, že si musím nechat vyměnit pas, že fotografie není už aktuální. A tak by mě zajímalo, jste si všichni na fotce podobní? A to vůbec nevím, jak by to řešili, když bych měla třeba výrazně jinou barvu vlasů (z černovlásky blondýna a podobně). Přeci si nenechám každý rok měnit pas jenom kvůli tomu, že jsem se nechala ostříhat nebo právě narůst delší vlasy. Pas mi má platit ještě 3 roky a vyměnit bych ho chtěla až potom.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
talli
04.05.2013 21:37 77.240.96.***
Re: Jste si na fotografii v pase podobní?  

Musim si změnit pas když sem si z brunety přebarvim vlasy na červenou?? :-!

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
Evka73 10.04.2010 20:45
Jste si na fotografii v pase podobní?  

Loni se mi na letišti stalo, že se pracovník u přepážky pozastavil nad fotografií v pasu, přišlo mu, že si tam nejsem podobná (pravda, na fotce mám dlouhé vlasy, ve skutečnosti jsem měla už krátké, ale jiná změna nebyla, i barva vlasů mi zůstala stejná). Vysvětloval mi, že si musím nechat vyměnit pas, že fotografie není už aktuální. A tak by mě zajímalo, jste si všichni na fotce podobní? A to vůbec nevím, jak by to řešili, když bych měla třeba výrazně jinou barvu vlasů (z černovlásky blondýna a podobně). Přeci si nenechám každý rok měnit pas jenom kvůli tomu, že jsem se nechala ostříhat nebo právě narůst delší vlasy. Pas mi má platit ještě 3 roky a vyměnit bych ho chtěla až potom.

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze