A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

jednodenní koupání u moře

20.06.2016 18:40:37 | Kulička821
Kulička821
Ahoj všichni, toto téma jsem zde nenašla tak zakládám nové - máte někdo zkušenosti s jednodenním koupáním (v pátek odjezd z ČR, v sobotu ráno příjezd k moři, tam celý den koupačka, opalovačka, nákupy, a večer odjezd od moře, návrat do ČR v neděli) - organizovaný přes CK nebo slevové portály? My jsme byli loni takto s CK Adrialand v Chorvatsku na Pagu (Novalja), a letos jedeme s cestovní agenturou Benadus do Itálie - Bibione. CK Adrialand to měl organizované tak, že byl autobus který rozvážel turnusy do jednotlivých ubytování (klasičtí dovolenkáři), nás vyložil jako poslední, pak nás večer zase nabral zase s turisty co končili pobyty.........A letos s CA Benadus je zase vypravený autobus celý s lidmi kteří jedou takto "na víkend" k moři.....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Didus1 24.06.2016 21:15
Re: jednodenní koupání u moře  

Panebože, ani za nic! Trmácet se zbytečně přes půl Evropy! Prostě klasicky mnoho povyku pro nic. Toto je škudlilství opravdu toho nejhrubšího zrna...

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 12:11 79.127.209.***

U nás to dělá cestovka taky, ale jak mi paní řekla, že se odjíždí už v 17hodin, přitom po 9 hodině jste teprve tam, tak jsem to rovnou zavrhnul. Ještě když tu čtu první rozvážejí do ubytování a pak Vás teprve dovezou k moři. :-|

Neregistrovaný uživatel
23.06.2016 16:51 93.91.154.***

Tak to je dobry masochismus - ani zadarmo a ani letadlem - nechapu - mate dost :-D

• Anonym (1)
Ja56 20.06.2016 19:47

Oboje jsem absolvovala xkrát, jak Itálii tak Chorvatsko a nemělo to chybu. Počasí nám vždy vyšlo, noční přejezdy busem pravidelně prospím :-)

• Anonym (1)
Kulička821 20.06.2016 19:40
jednodenní koupání u moře  

Ahoj všichni, toto téma jsem zde nenašla tak zakládám nové - máte někdo zkušenosti s jednodenním koupáním (v pátek odjezd z ČR, v sobotu ráno příjezd k moři, tam celý den koupačka, opalovačka, nákupy, a večer odjezd od moře, návrat do ČR v neděli) - organizovaný přes CK nebo slevové portály? My jsme byli loni takto s CK Adrialand v Chorvatsku na Pagu (Novalja), a letos jedeme s cestovní agenturou Benadus do Itálie - Bibione. CK Adrialand to měl organizované tak, že byl autobus který rozvážel turnusy do jednotlivých ubytování (klasičtí dovolenkáři), nás vyložil jako poslední, pak nás večer zase nabral zase s turisty co končili pobyty.........A letos s CA Benadus je zase vypravený autobus celý s lidmi kteří jedou takto "na víkend" k moři.....

Zpět na všechny diskuze