A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jedná se o seriozní CK?

05.03.2010 09:39:44 | Novotná
Dobrý den,byl jste někdo s CK Erika na poznávacím zájezdu? Mají docela zajímavou nabídku a tak by mne zajímaly Vaše zkušenosti.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Svačkovi
18.09.2011 18:29 90.180.224.***
100% cestovka  

můžu jen doporučit. byly jsme celá rodina na poznávacím zájezdu Velká cesta Norskem.
byl to absolutně nejlepší zájezd. celá rodina byla absolutně spokojená.průvodkyně, řidiči,program. dáváme 1** a všem doporučujeme. p.s. jinde za takhle nabitý zájezd zaplatíte dvojnásobek. za rok zkusíme Skotsko. Věra S.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
admin2 23.03.2011 16:19
admin  

Prispevky uzivatelu marta c. a david kocour byly vymazany z toho duvodu, ze jsou psany ve stejnem duchu z jedne IP adresy. Mame proto podezreni na snahu o nekalou manipulaci diskuzi. Pokud pisete z jednoho pocitace cela rodina, pak je lepsi na to adminy upozornit a nejakym zpusobem se domluvime.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
shipkul
19.08.2010 09:29 85.70.65.***
RE: Jedná se o seriozní CK?  

byla jsem s ck erika tour letos v chorvatsku. Cesta byla dobrá díky řidičům, kteří nás o všem informovali. Jela i delegátka a ta celou cestu mlčela, na místě pobytu nám nic nevysvětlila, neznali jsme její jméno ani nám na sebe nedala telefon, kdyby se někomu něco stalo. Cokoliv jsme se chtěli dozvědět- výlety atd. museli jsme se jít zeptat. Delegátka měla po celou dobu pobytu Hawai. V den odjezdu jsme ji všude museli nahánět, aby jsme se dozvěděli v kolik odjedeme, kdy máme vyklidit stan atd. Stany jsou plesnivé a ne tak vybavené jako popisuje ck erika tour. Mohli jsme vidět stany od jiné české ck, která je měla udržované, čisté a bez plísně, lépe vybavené nádobím, madrace nebyli na podlážce-ck erika , ale na lehádkách. Když to srovnám s loňskou dovolenou od jiné cestovky to teda je velký rozdíl, min. rok se delegátka o nás starala, vše jsme věděli, i kdy je delegát přítomen, kdy má volno... Letos s delegátkou od ck erika jsme služby delegáta asi platili zbytečně.. A ty plesnivé stany jsou opravdu hrozné, a to nejsem zhýčkaná a lecos vydržím.. :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
admin2 23.05.2010 12:03
admin  

Zdravim, ted nerozumim prilis tematu diskuze - v nadpisu je ck Erika, hovori se zde o CK Andante, nebylo by lepsi zalozit vlastni tema?

Mejte se!

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
JS
22.05.2010 23:01 81.21.75.***
Andante Písek - Jedná se o seriozní CK?  

Majitelkou CK Andante je pí Kuželová. Jde spíše o dispečink dopravy do Chorvatska pro písecké ČSAD než o ck. Před lety se zbavila poměrně šikovného společníka. Na víc teď Andante nemá. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kcka
15.04.2010 18:19 62.149.141.***

Díval jsem se a jejich stránky. Je to přinejmenším podivná cestovka, protože ceny nemá kromě zájezdů na Kypr také u zájezdů do Itálie. Ceny jsou jen u zájezdů do Chorvatska. Nic jiného v nabídce nemají. S nimi bych nejel do pražské zoo, Kypr s Andante Písek tedy rozhodně ne!!!!! Web je vizitkou cestovky. 8-)

• Anonym (1)
paavka001
14.04.2010 07:48 195.212.29.***
RE: Andante Písek - Jedná se o seriozní CK?  

Pokud nemají ceny u nabídky je to velmi zajímavé.... Dal bych si pozor, protože možná schválně neuvádějí za kolik, po zaplacení zálohy uvedou konečnou cenu a ta bude o mnoho vyšší. Dnes už musí CK uvádět celkovou cenu a v tomto případě je to asi jasné......

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
EvaR
13.04.2010 23:08 190.129.10.***

Máte někdo zkušenosti s píseckou cestovkou použivající jméno Andante?

Nabízí Kypr hotel Aeneas **** za velmi příznivé ceny. Problém je, že v únoru 2010 měli na webu ceny z roku 2008, Myslela jsem, že už nefungují, ale došlo k úpravě jejich webu a můj vysněný hotel Aeneas je dále v nabídce, ale stále bez cen. Když zavolám do Písku, paní na telefonu mlží a nabízí autokarem Chorvatsko.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
EvaK
05.03.2010 13:32 195.113.167.***
RE: Jedná se o seriozní CK?  

Pokud máte na mysli cestovku ze Semil, tak jsou úplně perfektní. Byla jsem s nimi na náročném poznávacím zájezdu - Za půlnočním sluncem přes Lofoty a Vesteraly. Program je špičkově připravený, vše co uvedli v nabídce, splnili. Paní průvodkyně uvaří pro všechny účastníky takřka v bitevních podmínkách, takže odpadly starosti se sháněním večeří. Také jsem s touto CK byla v Norimberku na jednoden. zájezdu.
Eva

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Novotná
05.03.2010 09:39 195.146.104.***
Jedná se o seriozní CK?  

Dobrý den,byl jste někdo s CK Erika na poznávacím zájezdu? Mají docela zajímavou nabídku a tak by mne zajímaly Vaše zkušenosti.

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze