A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Je Indie nebezpečná pro holky?

01.03.2008 12:08:16 | Cestovatelka30
Chystáme se s kamarádkou do Indie, ale dost lidí nás odrazuje, že je cestovat jen ve dvou je docela nebezpečný. Kdo jste tam byl, poraďte mi nějaká pravidla, na co si dát pozor a tak. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kacica 24.08.2011 17:10
Re: Indie  

Katekat, byla jsi v Indii s někým, nebo sólo? Já zvažuju cestu na pár týdnu v listopadu a prosinci, ale nevím ve svém okolí o nikom, kdo by chtěl a mohl jet... Letos jsem strávila poprvé týden na cestách sama, a bylo to ok, ale to bylo na Yucatanu, kde je dost komfortní doprava a milí lidi, čili úplně někde jinde než jsou indický vlaky a Indové, který budou občas počítám trochu otravný...

• Anonym (28)
  • Anonym (22)
katekat 19.01.2011 19:10
RE: Indie  

Jak psal HoKa, jsou to spise cumilove..a funguje zde turisticka policie a Indove se vesmes spise boji na zenu-turistku sahnout...v precpanych dopravnich prostredcich nejaky ten omak asi nastane, ale pokud rychle zareagujete, nebo zanadavate, bude vse ok.
Takze holky, hura do Indie ;-)

• Anonym (27)
  • Anonym (24)
Malati
29.10.2010 16:25 90.179.46.***
Indie  

Je to v pohodě pokud se člověk naučí chovat slušně v indickém slova smyslu. Tzn. oblečení zahalující ramena a nohy, žádné pohledy do očí, netolerovní ani zdánlivě náhodného dotyku (žádný dotyk není náhodný a jeho tolerování znamená, že se vám líbí), ignorace chlapů, kteří na vás mluví (samozřejmě kromě recepčního, řidiče atd), pokud jsme nucena s nějakým chlapem mluvit, tak stroze, jasně, bez problémů, pokud možno s kamenným obličejem. A pokud někdo překročí hranici, tak na něj zařvat, to pomůže vždy :-)

• Anonym (55)
  • Anonym (56)
HoKa 12.11.2009 07:59
Holky v Indii  

Omlouvam se za tu hrubku :-(

• Anonym (61)
  • Anonym (43)
HoKa 12.11.2009 07:57
Holky v Indii  

Taky bych si daval pouze pozor na chlipne Indy, i kdyz je vetsinou staci okriknout. Oni jsou to ale spis jen "cumilove". Jinak jsme potkali na ceste hodne holek, ktery jeli i solo. Dokonce jednu Cesku, ktera tam byla uz pul roku a krome vztekliny po pokousani psem nemela zadny problemy ;-)
Urcite pokud holky, tak radsi dve a vic.

• Anonym (48)
  • Anonym (67)
janan 20.10.2009 16:10
RE: Je Indie nebezpečná pro holky?  

Byla jsem s přítelem a byla jsem tomu celkem ráda. S cestovkou jenom holky úplně v pohodě. My jsme ale byli na vlastní pěst a byly chvíle, kdy jsem se necítila zcela bezpečně. Po vlastní zkušenosti bych bez chlapa jako holka sama, popř. s kámoškou rozhodně nejela.

• Anonym (28)
  • Anonym (25)
VIKIS2 02.09.2009 14:12
RE: Je Indie nebezpečná pro holky?  

Dej bacha hlavně na Indy, pokud jsi blondýna :-D , jinak v Indii je dost bezpečno ;-)

• Anonym (24)
  • Anonym (21)
Cestovatelka30
01.03.2008 12:08 78.102.51.***
Je Indie nebezpečná pro holky?  

Chystáme se s kamarádkou do Indie, ale dost lidí nás odrazuje, že je cestovat jen ve dvou je docela nebezpečný. Kdo jste tam byl, poraďte mi nějaká pravidla, na co si dát pozor a tak. ;-)

• Anonym (50)
  • Anonym (46)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu