A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

jarmi32

27.10.2013 12:07:46 | jarmi32
jarmi32
Zdravím, ty fotky jsou tak nádherné, přirozené, že úplně vtahují do děje, které to album určitě má.Těším se na další.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
barbieklaus
03.01.2014 01:21 176.114.240.***
fotky pekny  

Ted 5.1. Tam letim znova do 14.1. Jiz po 4 za poslednich 14mesicu. Holky jsou tam "drahy" jako v Thajsku ale je to podstatne bliz. Doporucuji chlapi !! <36 >:) >:)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
ajaworld 31.10.2013 17:14
Re:  

Jaj, děkuji moc, těší mě to. Já jsem si to fakt moc užila, stále s foťákem na krku. 8-) 8-) 8-). Moc ráda se tam vrátím, ale možná ještě zkusím další ostrovy.

Tana 31.10.2013 16:47

Ájo, moc krásná fotogalerie. Na Salu jsem také byla a strašně moc se mi tam líbilo. Tvoje fotky jsou nádherné, je to realita, každodenní život, je to tak, jak to je.
Nerozčiluj se nad názory druhých, souhlasím s Tinkou, tohle jsou fotky Cestovatele ;-) 8-) dík za krásnou vzpomínku

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tina21
28.10.2013 09:19 92.52.48.***

Na Sale je nesmierna chudoba, značne obmedzený priestor na život, problémy s vodou, zdravotníctvom aj základným živobytím a napriek tomu sa tam ľudia vedia tešiť zo života, sú príjemní / až na pár predajcov ;-) / a úsmev na tvári im chýba málokedy . Na pojem "poriadok" či "usilovnosť" po europsky treba jednoducho zabudnuť a vnímať ich realitu života - a TOTO na tych fotkach proste je.

Tiež som bola na Sale a na mňa z fotiek v tejto fotogalarii dýcha najmä autentičnosť.
TAKTO sa pozerá cestovateľ...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ajaworld 27.10.2013 13:47
Hm...tak co se zdá je jen sen...  

jsi velmi daleko pravdě, já jsem si SAL velmi užila, bylo to fantastické a ráda se budu vracet. Docela se podivuji Tvému dojmu o mých negativních dojmech, když není nikde ani slovo o tom, že by se mi to nelíbilo.
Je mi úplně jedno, jestli to někoho odrazuje nebo ne, takový je život v Santa Marii. Lidi tam jsou pohodoví a dobří.
Je mi taky úplně totál šunka, co fotíš Ty.
Lidí, co lakují život na růžovo je docela dost. Já to nedělám.
>:) >:) >:)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
emiliana 27.10.2013 12:48
Kapverdy  

Ahoj Ajo, také jsem už byla ka Kapverdech a na Salu, tj na Santa Marii. Zdá se mi, že jsi měla velice nepříjemný dojem z dovolené, podle tvých fotografií. Myslím, že některé z tvých fotek spíš odrazují k lpobytu na dovolenku ka Kapverdách. Já se snažím na dovolených vždy najít něco pozitivního a ukazuji fotky které přiblíží raději to hezké.
Mě se tam moc líbilo, byli jsme tam na vánoce a bylo to nádherné, krásné léto před vánoci, žádný stres a moc vstřícní lidé. Přeju ti hodně"hezkých " zážitků na příštích dovolených.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jarmi32 27.10.2013 12:07
jarmi32  

Zdravím, ty fotky jsou tak nádherné, přirozené, že úplně vtahují do děje, které to album určitě má.Těším se na další.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze